škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia a4 otomatik hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam otomatik şanzıman yağı değiştirilirken filtreyi genelde ellemiyorlar, değiştiğinden veya temizlendiğinden emin olun.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı emrefe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servısde bıle anlamıyolar. Corum ahlatcı skoda servısınde dun 6bın lıraya yakın parca masrafı cıkardılar. Yaptırmadım. Arabaya bındım calıstırdım arabada yabancı bı ses geldı. Cagırdım ılgılenen kısıyı. Ben bu sekılde vermedım sıze bu aracı teslım almıcam dedım. Bende almıcam alsamda servıs bakım parasını yenıden alırım dedı. Bemln bısey yapmadım gazdandır fılan dedı. Sonra tmm ses kesılmezse yarın yıne getırcem dedım. Tekrar bındım arabanın bu sefer vıtes atıslarında hem ses hemde vıtes gecısındekı vurdurma yaptı. Tekrar goturdum kapanmısdı oraya bıraktım gttım.bugun gıtmeden ustlerınesıkayet ettım.  Sıkayet edınce ınsancıllasmaya baslamıslar. Sesı kestıler. Sanzımanı ankaraya goturcem sanırım.

Ilk aldıgımda daha nadır gerı kacırıyodu ama sımdı hep kacırıyo. Vıtesı bazen 1-2 ye fılan alınca duzelıo D de yıne kacırıyo. Bu nasıl bı arıza bı turlu anlamadım. Arac gerı vıtesde yokus yukarı tırmanıyo bıle. Gerıde sıkıntı yok. Balatalardan dedıler. Balata gerı vıteste neden calısıyor ? Gerı vıtesın balatası ayrımı

Çevrimdışı emrefe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankarada onerebılecegınız otomatık vıtes ustası varmı.
Bu altını vurmayla fılan olabılcek bı durum olabılırmı ?

Çevrimdışı husertas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İki iyi otomatik ustası var Ankara'da tanıdığım, ama işin kötü tarafı ikisinin de telefonunu bulamıyorum şimdi. Arıyorum bulabilirsem buraya yazacağım.