škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Passatım pert oldu Skoda almayı düşünüyorum yorumlarınız ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
foruma yeni üye oldum herkese merhaba . konuyu açacağım doğru yer aradım burası mantıklı geldi hatalıysam kusura bakmayın .

başlıktan da anlaşılacağı üzere b7 kasa benzinli passatım pert oldu . yeni araç düşünüyorum ama araba fiyatları uçtuğu için dizel passat hayal oldu ben de öncelik olarak sınıf düşürüp octavia düşünüyorum süperb düşünmedim değil ama kasası çok iri geldi sanki . belki gezerim diye de tdi alayım dedim.

birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
1- dsg sorunlarında düzelme var mı ? ww servisleri 6-7 yaşına kadar iyi niyetten  dsgyi değişiyor . aynı durum skoda servislerinde var mı ?

2- aracın yalıtımı ve iç malzeme kalitesi nasıl ? passattan sonra pişman olursun bari süperb al der misiniz ? malum skoda hem ucuz hem daha dolu. sözün özü ww- skoda arasında fiyat donanım paralelinde kaldım  .

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
B7 passattan sonra yeni süperb den kesinlikle pişman olmazsınız ama ufak tefek ayrıntılarda passatın şusu iyiydi busu iyiydi diyebilirsiniz belki.. mesela ben vw caddy den octavia ya geçiş yaptım octavia tabikide çok daha kaliteli ancak caddy nin ses sistemi daha iyiydi böyle ufak tefek şeylerde farklar olabilir oda olacak yani..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski B7 kasa passat sahibiyim, ben olsam octavia yerine superb düşünürdüm.