škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

308 ve mazda 3

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;613614
Bende tam kesinlikle 308 alın diyecektim ki Mazda 3 almışsınız :) Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşleri dilerim.

Alıntı yapılan: viperking;613671
Hayirli olsun

Teşekkürler, daha iyileri sizlerin olsun inşallah. Zamansızlıktan daha plakasını bile değiştiremedim. Dandik bir yerde yıkatabildim sadece. İlk fırsatta octi ile birlikte bir detail temizlik işine giricem.

Beyaz octiden sonra kırmızı iyi geldi :)

« Son Düzenleme: 18 Nisan 2017, 12:29:49 Gönderen: macrostr »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah, Kazasız belasız günlerde kullanırsınız umarım

Hem tasarımı hem de rengi çok hoş. Ah bir de şu araçta aşırı beslemeli bir motor olsaymış :(

Çevrimdışı civilkaya

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mazda bana göre ve çoğu insana göre kalite ve sorunsuzluğun markası. Mazda 3'e de ayrı bir hayranlığım var. Performans hariç her türlü doğru tercih yapmışsınız bana göre. Güle güle, kazasız belasız, güzel günlerde kullanın.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;613701
Maşallah, Kazasız belasız günlerde kullanırsınız umarım

Hem tasarımı hem de rengi çok hoş. Ah bir de şu araçta aşırı beslemeli bir motor olsaymış :(

Teşekkürler, Vallahi performanstan ve ekonomiden bahsetmek pek mümkün değil , basınca yüksek devir çevirip yürüyor ama uzun süre dizel kullandıktan sonra garip geliyor. Kopan o kadar yaygaraya değmeyen bir ivmelenme çıkıyor ortaya.

Şanzıman oldukça güzel, dsg'den daha yumuşak, daha kesintisiz geldi bana. Kalkışlarda hor davransanız bile araç içindekileri pek sarsmıyor. Mazda'nın yeni getirdiği dizeller ile nasıl oldu bir bakmak lazım.

Şehirler arası 42 litre benzin ile yaklaşık 650 km yaptım. bakalım şehir içinde ne kadar gidecek. 450km gitse şükürderim ama pek umut yok gibi şimdiden 220km falan oldu yarım depoyu geçti.  

Alıntı yapılan: civilkaya;614211
Mazda bana göre ve çoğu insana göre kalite ve sorunsuzluğun markası. Mazda 3'e de ayrı bir hayranlığım var. Performans hariç her türlü doğru tercih yapmışsınız bana göre. Güle güle, kazasız belasız, güzel günlerde kullanın.

Teşekkürler, eski kasa mazdam lpg yüzünden beni çok yıpratmıştı fakat genel olarak insanlar memnun. Mazda forumunuda okuyorum bu aralar öyle ciddi bir problem yok. Performans konusunda bilgim olduğu için hayal kırıklığı olmadı sadece yol sesi beklediğimin çok üzerinde lastiklerden de farkettiğini söylediler, üzerindeki dunlopları değiştirince tekrar değerlendireceğim.  Tasarım gerçekten insanı ayrı bir çekiyor. Işıklarda yan araçtaki çocuklar falan camlara dayanıyor :)