škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2018 Superb Alınır mı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;636049
0-100 hızlanması da çok daha iyi 2013 superbten son hızı da yüksek yan yana yürüyecek olsalar 105 bg lik Superb bı hayli arkada kalır emin olabilirsiniz.
Belirtilen değerin 100km ve üzerinde etkili olacağı söyleniyor açıkçası düşündürücü..
GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı yapılan: Forever;636056
Diğer birçok marka model gibi superbte de kronik sorunlar var. Bir çoğunu arkadaşlar yukarıda bahsetmiş, kronik sorunlar can sıkıcı ama sizi yolda bırakacak türden değil. DSG piyasadaki diğer otomatiklere göre ekonomik sürüş sağlasa da superbin tek endişe edilecek tarafı. Çevremde DSG ile 100 bin km den önce sorun yaşamayan kimse yok. Fakat D segment 1,6 dizel otomatikte başka alternatif yok gibi. Eşimin aracını DSG ile tercih ettik ancak benim sürüş tarzıma uygun değil üç günde kucağımıza alırız.
Vag grubunun 105hp dizel motorlarında özellikle Caddy gibi zorlanan araçlarda turbo çok sorun çıkarıyordu. Fakat güncel motorlarda sorun yaşayanı duymadım.
Superbte dizel istiyorsanız en mantıklı tercih Active veya Comfort bana göre. Çünkü aracın baz modelinin vergisiz hali 10bin euro. Siz 200bin tl verip tam dolu da alsanız 10bin euro'luk alt yapısı olan bir araca biniyorsunuz.

Aslında düşünce olarak haklisiniz verdiğiniz ekstranın tam karşılığını almıyorsunuz. Fakat dolu araca yönlenmemizin en önemli sebebi ötv indirimi ve uzun yıllar kullanılacak olması :(

Çevrimdışı srknyxl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fiyat listesinde 2018 ile 2017 arasında çok büyük fark var. 2017 tercih edebilirsiniz

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
torpido kapağı benim araçta sürekli düşüyordu ağır hafif farketmeden bişey koymasam bile. Sonra And otodan garantiden değiştirdiler şimdi düşme felan yok

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
9 aydır  superb 1,6 dgs  kullanıyorum tek kelimeyle mükemmel.
sınıfının en iyisi.

Çevrimdışı Birader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Henüz çok yeni bir Superb (2018 Prestige 1.6 TDI DSG) kullanıcısı olmama rağmen, zaman geçtikçe aracımdan daha fazla keyif alıyor gibiyim :)

D sınıfında tüm araçları inceledim, kullandım, fiyat aldım. En içime sinen Superb oldu. Bakalım ileride ne yazacağız...:)

Çevrimdışı 1903

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dacia Duster 4x4 düsünüyorduk, fakat ailemizin büyüyecegi haberini aldiktan sonra tereddütsüz superb aldik.
bin km oldu kullanali, daha ilk kez yakit ikmali uyarisini aldik. baya baya memnunuz su an icin.

allah kazasiz binmek nasip etsin hepimize.

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alınır alınmasına da, ben olsam sıfır araç fiyatları bu denli artmışken ikinci ele yönelirdim. Seçim arefesinde piyasa belirsizliğinden ötürü insanlar paralarını tedbir amaçlı bu gibi şeylere harcamıyorlar, bu sebeple ikinci el piyasası durgun.. Sıfırların edindiği zamları galericiler ve ikinci el araç satan araç sahipleri henüz yansıtamadılar talep yetersizliğinden ötürü. Bence bu yüzden ikinci el almanın tam zamanı, seçimlerden sonra talep artışı ile fiyatları artacağından ötürü, niyetiniz varsa elinizi çabuk tutunuz.