škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Danışma

texsin · 32 · 16770

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı texsin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba

Aracımızı satıp bir superb almak istiyoruz superb hakkında bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim tavsiye eder misiniz nasıldır birde linkini verdiğim araç sizce nasıldır gidip görmeye değer mi yardımcı olursanız çok sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler  

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2006-model-tertemiz-degisensiz-1.9-superb-elegance-tdi-117905525/detay/#

Çevrimdışı texsin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;425059
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2008-jetta-1.9-tdi-midline-aninda-kredi-117976854/detay

2006 bir siperb yerine şahsen 2008 jetta yı tercih edebilirim.

peki bunun nedeni nedir

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-siyah-inci-bu-fiata-komik-ama-gercek-dsg-vites-triptonik-117601473/detay hatta dsg si denk geldi :)

neden herşeyi bir kenara bırak wolkswagen  olması 2006 ile 2008 arasında teknoloji farkı olması Skodayı da wolkswagen yapıyor orası ayrı bir konu ama skoda mı wolkswagen mi bence wolkswagen...

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
süperb yeni kasa olsa kesinlikle süperb derdim. Ama arada 2 yıl gibi bi fark var. 2.elde satılabilme hızını da göz önüne almak gerek. İnsanımızda malesef skoda mı önyargısı tam olarak kırılavilmiş değil ne yazık ki. Kendim fabia dan cok cok memnumum orası ayrı. Ama sizin gibi bi tercih durumunda şahsen jettayı alırdım sanırım

Çevrimdışı texsin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;425062
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-siyah-inci-bu-fiata-komik-ama-gercek-dsg-vites-triptonik-117601473/detay hatta dsg si denk geldi :)

neden herşeyi bir kenara bırak wolkswagen  olması 2006 ile 2008 arasında teknoloji farkı olması Skodayı da wolkswagen yapıyor orası ayrı bir konu ama skoda mı wolkswagen mi bence wolkswagen...

Dediğiniz gibi skodayı da vw yapıyor ama şimdi bir superb ile jetta arasında farklılıklar olduğunu düşünüyorum passat Highline bakıyorum hemen hemen aynı modeldeler ama daha pahalı

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dediğim gibi dostum araçda en önemli şey bence yaşı hele teknolojının ucup gittiği günümüzde 1 gün öncesinin teknolojısıne bile eski denebiliyor. 7 yasında süper mi 5 yaşında jettamı karar siizn.

Çevrimdışı texsin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
superb kasa olarak çok hoşuma giden bir araç onun için superb ye yöndeldim

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence her türlü süperb. Süperble jetta kıyaslanamaz. Galerici değilseniz süperb alın derim. Skoda yerine VW isterseniz jetta değil passat alın derim.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: texsin;425072
superb kasa olarak çok hoşuma giden bir araç onun için superb ye yöndeldim

içine sindiyse al dostum. kimsenini ne dediğine takılma. bana da çok dediler yok 1.2 gitmez yok çekmez mış da miş diyenlerin hepsi hayran kalmıs durumda suan :) senin içine sindiyse severek bineceğin bi aracı alman her daim daha iyidir.

Çevrimdışı texsin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MuhammedSaid;425074
Bence her türlü süperb. Süperble jetta kıyaslanamaz. Galerici değilseniz süperb alın derim. Skoda yerine VW isterseniz jetta değil passat alın derim.

bende işte superb ve passat lara bakıyorum galerici değilim öyle sık sık araba değiştiren biriside değilim aslında aldımı uzun süre binerim :)
« Son Düzenleme: 12 Mart 2013, 13:54:48 Gönderen: texsin »

Çevrimdışı texsin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;425076
içine sindiyse al dostum. kimsenini ne dediğine takılma. bana da çok dediler yok 1.2 gitmez yok çekmez mış da miş diyenlerin hepsi hayran kalmıs durumda suan :) senin içine sindiyse severek bineceğin bi aracı alman her daim daha iyidir.

Çevremde hiç superb kullanıcısı olmadığından dolayı burada kullanan ve bilgisi olan arkadaşlara danışmak istedim

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Superb i Jetta ile kıyaslanacak bir araba olarak görmüyorum..
İlandaki araç bu fiyatlara alınabilecek bu segmentte adı geçen bir araba.
Yazılanlar doğruysa; arabanın bakımları zamanında yapıldıysa ve turbosunda sıkıntı yoksa gidip bakmaya değer.

Çevrimdışı texsin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracimi satayim nasip olursa superb almak istiyorum ama öncelik kendi aracimi satmak :)

Çevrimdışı dr.anil_65

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2007 model skoda superb aracımı geçen sene aldım manuel vites comfort modeli 1.9 tdı  yakıt olarak çok memnunum audı a6 ile aynı kasa diye biliyorum yani passattan daha uzun ve geniş bi araç hız sabitleme yol bilgisayarı esp vb daha bi çok özelllik var ,beni tatmin eden bi araç genel olarak binici iseniz galerici değilseniz kesinlikle tavsiye ederim sorularınız olursa seve seve cevaplarım saygılar