škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2007 passat mi 2008 superb mi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2007 model superb 1.9 tdi elegance manuel aracimi sattim. Satmamin sebebi ankara trafiğinde manuel artik zor oluyo o yüzden otomatik araç almak istiyorum. Tercihim ise yine skoda superb 2008 model 1.9 tdi eleganc tiptronic ya da 2007 model passat hinghline 2.0 tdi. Kararsiz kalmamin sebebi superbten çok memnundum satarken üzüldüm hatta ama passat alsam nasil olur diye de düşünmüyo değilim elimde 60 bin tl param var ikisinide alabiliyorum hatta 2009 model eski kasa 1.9 tdi elegance superb de alabiliyorum yardim edin lütfen. 2007 passat mi yoksa 2008-2009 eski kasa superb mi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kry1459;337824
Passat 2.0TDİ Highline DSG ;)

İşte asıl sorun bu kombinasyonda temiz, az kmli bir araç bulmak.:D Tabi %5 felan bu ihtimal..

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superbin temiz olanını da bulmak zor olacak sanırım

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
elinizdeki parayla eski kasa superb bulmanız daha kolay. passatta olur ama highline zor biraz. yada model yılından veya donanımdan taviz vereceksiniz. genede superb elegance ın yerini tutmaz.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;338079
elinizdeki parayla eski kasa superb bulmanız daha kolay. passatta olur ama highline zor biraz. yada model yılından veya donanımdan taviz vereceksiniz. genede superb elegance ın yerini tutmaz.

60.000tl ye 2007 2.0 tdi passat highline alınmaz mı ? çok düşünüyorum hocam inan kafam yoruldu artık superbten vazgeçmek gerçekten zor oluyor ama 60bin ayırdım araba için yeni kasa superb alamıyorum 10 bin fark verdikten sonra aynı arabayı almak mantıklı mı diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
60.000 TL ye 2008-2009 Comfortline 2.0 TDI Passat bulursunuz,hem model yüksek olur hem km düşük olur..

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;339253
60.000 TL ye 2008-2009 Comfortline 2.0 TDI Passat bulursunuz,hem model yüksek olur hem km düşük olur..

Haklısınız ama donanımlı olsun istiyorum 2007 hignhline almak mantıksız mı olur

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
0km 1.6tdi active superb(düz vites) ya da octvia ambition dsg 1.6 tdi alsanız nasıl olur? Hem ikinci elde dizellerin nasıl kullanıldığı önemli hem de olası vergi artışında 1.9 ya da 2.0 sizi baya üzebileceği kanatindeyim.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egemenkons;339257
Haklısınız ama donanımlı olsun istiyorum 2007 hignhline almak mantıksız mı olur

Comfortline gayet dolu bir araçtır. Sadece gösteriş yönünden Highline dan eksikleri var. Deri döşeme,maun kaplama,arka perde vs.. Bence elle tutulacak tek fazlalığı Bi-Xenon far. Ancak dediğim gibi 2007 Highline ve 2.0 TDI olunca hemen hepsi yığranmış oluyor bu araçların..

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;339264
0km 1.6tdi active superb(düz vites) ya da octvia ambition dsg 1.6 tdi alsanız nasıl olur? Hem ikinci elde dizellerin nasıl kullanıldığı önemli hem de olası vergi artışında 1.9 ya da 2.0 sizi baya üzebileceği kanatindeyim.

superb 1.6 tdi güzel fikir ama herkes motorun yetersiz kaldığından şikayetçi octvia ise çok küçük bana göre superbten inip ona binmek istemem açıkçası 2. el araba almak çok zor işmiş :)

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;339288
Comfortline gayet dolu bir araçtır. Sadece gösteriş yönünden Highline dan eksikleri var. Deri döşeme,maun kaplama,arka perde vs.. Bence elle tutulacak tek fazlalığı Bi-Xenon far. Ancak dediğim gibi 2007 Highline ve 2.0 TDI olunca hemen hepsi yığranmış oluyor bu araçların..
  peki benzinlisi mantıklı mı bu arabanın alıp tüp taktırmak gibi düşünürsek

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egemenkons;339547
superb 1.6 tdi güzel fikir ama herkes motorun yetersiz kaldığından şikayetçi octvia ise çok küçük bana göre superbten inip ona binmek istemem açıkçası 2. el araba almak çok zor işmiş :)
1.9 tdi 2008 aracımı satıp dün 1.6 elegance aldım. şöyle söyleyeyim. aracın son hızı dışında sizi hiç üzmeyeceğini (kendimden biliyorum) söyleyebilirim. benimde kafam karışıktı ama şimdi değil. bence kendiniz test edin.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;339576
1.9 tdi 2008 aracımı satıp dün 1.6 elegance aldım. şöyle söyleyeyim. aracın son hızı dışında sizi hiç üzmeyeceğini (kendimden biliyorum) söyleyebilirim. benimde kafam karışıktı ama şimdi değil. bence kendiniz test edin.

sattığınız araç superb miydi