škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fsi motor benzin tüketimi yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı legend06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi günler

2006 model fsi otomatik güzel bir a5 kasa buldum fakat bu 8 ay önce tüp takılmış fakat araç uzun yolda lpgde olmasına rağmen benzinden yiyor atiker pahalı bir sistem takmış olmasına rağmen araca içim ısındı fakat bu sorunu çözdürme şansımız varmıdır  yada fsi lpgli motor kötümüdür

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fsi araçların benzin tüketme oranı çok yuksek olmamakla birlikte diğer uyumlulara göre daha fazla.kaç bin km de takılmış ve hangi marka bunlarda önemli.Araç knfor paketi ve km  kaç bin km de,fiyat nedir?

uzun yolda benzin tüketmesi için beli bir hız limitini aşması gerekiyor.Aşmıyorsanız ayar yapılarak sorun giderilir
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siz önce fsi ve lpg nin birbiri ile uyumu, yakıt tüketimdeki tasarrufu ve lpg deki performansı gibi hususlar hakkında yeterince bilgi edinmeye çalışın. Fsi motor kötümü dur seklinde soruyla ise başlamayın.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;633711
Siz önce fsi ve lpg nin birbiri ile uyumu, yakıt tüketimdeki tasarrufu ve lpg deki performansı gibi hususlar hakkında yeterince bilgi edinmeye çalışın. Fsi motor kötümü dur seklinde soruyla ise başlamayın.
Mehmet bey uzun bir aradan sonra seni görmek güzel bir duygu.2009 yılından beri buradasınız ben gibi gediklisisiniz.nice yıllara.Bizim dönemden neredeyse kımse kalmamış gibi.:ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ