škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapı direklerindeki kaplamalar kalkıyor :(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia II;596792
Anladım üstadım. Bende biraz konya piyasasını araştırayım bakalım. Bulursam işin ehli buraya yazarım :) sizin araç çok güzel görünüyor. Benim ki antresıt gri tavanı beyaz yaptıracağım.

Teşekkür ediyorum sağolun :)
Evet antrasit griye beyaz yakisiyor girmustum bi kac yerde.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende direkleri kendim kaplayacam fakat o lastikler var altta üstte onlar çıkıyor mu usta yaparken bakabildiniz mi?

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;596929
Bende direkleri kendim kaplayacam fakat o lastikler var altta üstte onlar çıkıyor mu usta yaparken bakabildiniz mi?

Fitilleri diyorsan hepsi çıkıyor. O manzarayı görmeni istemem :)

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özkan82;596931
Fitilleri diyorsan hepsi çıkıyor. O manzarayı görmeni istemem :)

:) bugün kapladim aslinda ama evet fitilleri cikartmadim tabiki oyle sekilde de pek iyi olmadi. O fitilleri cikaracam o zaman mecbur..

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Başlıktaki şekilde kaplama yapacağım fakat direk kenarındaki fitillerin nasıl söküleceğini bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı ya da daha önce kendisi çıkarmış olan?

Çevrimdışı izzet55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;603121
Başlıktaki şekilde kaplama yapacağım fakat direk kenarındaki fitillerin nasıl söküleceğini bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı ya da daha önce kendisi çıkarmış olan?

Hocam tamamen çıkarmana gerek yok yanlarındaki fitiller az çekince çıkıyor bende kaplattım yanlar çıkıyor ama fitillerin içindeki metali bükmemeye özen göster

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: izzet55;603134
Hocam tamamen çıkarmana gerek yok yanlarındaki fitiller az çekince çıkıyor bende kaplattım yanlar çıkıyor ama fitillerin içindeki metali bükmemeye özen göster

Peki üst ve alt taraf nasıl çıkıyor? Onları da mı çekeceğiz? Dikkat etmem gereken ya da bir püf noktası var mı?

Çevrimdışı izzet55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;603136
Peki üst ve alt taraf nasıl çıkıyor? Onları da mı çekeceğiz? Dikkat etmem gereken ya da bir püf noktası var mı?

Üst ve altı çıkartmadan yaptık hocam biz falçatayla sıfıra sıfır kestik fitilin dibinden

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: izzet55;603139
Üst ve altı çıkartmadan yaptık hocam biz falçatayla sıfıra sıfır kestik fitilin dibinden

Peki hocam en yakın zamanda tekrar bi deneyeceğim. Eski kaplamayı çıkartmış mıydınız yoksa direkt üzerine mi yapıştırdınız yenisini?

Çevrimdışı izzet55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;603144
Peki hocam en yakın zamanda tekrar bi deneyeceğim. Eski kaplamayı çıkartmış mıydınız yoksa direkt üzerine mi yapıştırdınız yenisini?

Çıkardık hocam altındaki kaplama bozuk olduğunda üsttekide hoş durmuyordu çıkartması biraz zorladı ama çıkartmanızı tavsiye ederim

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: izzet55;603148
Çıkardık hocam altındaki kaplama bozuk olduğunda üsttekide hoş durmuyordu çıkartması biraz zorladı ama çıkartmanızı tavsiye ederim

Tesekkur ediyorum deneyeceğim.

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Aynı problem benim araçta da var. :(

Onarım için Konya'da tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sorun kanayan yara oldu nasil halledecez bilmiyorum. Kis geldi bi ugrasamadim. Keske parlak plastik yapsalarmis orayı.

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi