škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk döşeme değişimi yapilabiliyor mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Super_B

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar superb 2 nin 1.6 tdi comfort sahibiyim koltuk döşemeleri bildiliğiz gibi kumaş ve ben deri döşeme istiyorum acaba bunu yaptirabilir miyim

Çevrimdışı elsad-140

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
orjinalini takacaksansa super olur
ama her hangi bir yerde derziye diyorsan sa yerine olsam yapdirmam
2-3 seneden sonra yapiskan vurulan yerleri atmaya basliyor
orjinali nasilsa oyle kullan

Çevrimdışı Super_B

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Walla benim için fiyatta sikinti yok nereden en iyi yaptirabilirim kendi servisi ile görüştüm o da kaltuklari komple değişmek istiyor döşeme yapmiyormuş. Acaba başka nerede yaptirabilirim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı AlperMusa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam bence sök koltuklarını ve kapı içlerini ver otobüse gönder istanbul'a ArtCar da Cem abi onları sen nasıl istiyorsan en güzel ve en kaliteli şekilde yapsın göndersin.
Türkiye de ki en kaliteli işçiliği olan kişi o.
Ve sana tavsiyem gerçek deri yaptırma.
Zaten o işleri Cem abi ile konuşursunuz.
Elinde mükemmel malzemeler var.
Gerçek deriden daha kaliteli ve daha dayanıklı malzemeleri var.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
döşemelerde yapışacak bir yer yokki ben octavianınkini iki kere söktüm bu yaz sonu bi projem var bir kere daha sökeceğim.otobüsle gönderecekseniz koltuğu göndermeye gerek yok döşemeside çıkar onların içinde tutan klipsler var sadece.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Art car derim servis koltukları değiştirip bir dünya para alıcak ve gereksiz bir işlem olucak.En baba deriyim 2000-2500 tl ye yaptırırsın diye düşünüyorum

Çevrimdışı AlperMusa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;381918
döşemelerde yapışacak bir yer yokki ben octavianınkini iki kere söktüm bu yaz sonu bi projem var bir kere daha sökeceğim.otobüsle gönderecekseniz koltuğu göndermeye gerek yok döşemeside çıkar onların içinde tutan klipsler var sadece.

Eğer kalıbı ellerinde varsa dediğiniz gibi yapılabilir.
Ben kalıbı ellerinde yoktur belki diye böyle söyledim.
Ama kalıbı varsa derinin seçimi ve modeli telefonda konuşulur mailleşerek fotolar paylaşılarak karar verilir ve dikim işlemi vs. herşey bittikten sonra kargo il gönderilir ve sizde Erzurumda kendiniz yada bir döşemeciye bunları taktırırsınız.
Ve tabii maliyette düşmüş olur ki eğer deri yapılacaksa başka hiçbir yerde yaptırmayın derim ArtCar bu işte Türkiye de tek. Tüm Türkiye ve yurt dışından da hususi deri kaplama yaptırmaya gelenler var buraya ve randevusuz asla iş yapmaz.
Bu arada size tavsiyem eğer çok iyi bir şey istiyorsanız Cem abinin tecrübelerinden yararlanın ve bazı hususları sizce nasıl olsa daha iyi olur diye arada sorun seve seve cevap verir ve memnun kalırsınız.
Özellikle ortalardı alcantara tarzı modelleri mükemmel oluyor VW,AUDI,Porsche tarzı araçlara ki sizinkine de sınıf atlatır bu tarz bir uygulama.