škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Volkswagen Fox BlueMotion 2012

FF · 21 · 6315

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cafer superb;374872
tata gibi duruyor yahu

Hahaha karalama kampanyası diyecekler şimdi. :D

Ön camlar manuel klima yok oha 2012 model araba. 30'a satarlar burada.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Volkswagen neden böyle bir aracı pazara sunmuş anlamadım. Bir marka için herşey, sayıca daha fazla araç satma olmamalı. Prestijine yakışmayan bir otomobil olmuş. Bu araç direk elektrikli olarak sunulsa o zaman olabilirdi belki, tabii biraz daha iyi bir tasarımla...

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Detaycı;374881
Volkswagen neden böyle bir aracı pazara sunmuş anlamadım. Bir marka için herşey, sayıca daha fazla araç satma olmamalı. Prestijine yakışmayan bir otomobil olmuş. Bu araç direk elektrikli olarak sunulsa o zaman olabilirdi belki, tabii biraz daha iyi bir tasarımla...

Prestij. :haha: O sadece Türkiye'de olduğu zannedilen bir şey. Diğer memleketlerden umudu kesmiş heralde, 2012 yılında bu donanımla araba üretilir mi dalga geçer gibi. Amerika'daki Jetta 16 bin dolardan başlıyor klima ve cd çalar yok. Kim neden alsın ki kapı sesi için de anca burda alırlar orada alay konusu olmuş testlerde bile. Dünya'da ülkemiz hariç hiç bir yerde VW prestijli bir marka olarak görülmüyor kendi çapında güzel arabalar üretse de marka bazında öyle değil. Burada da onu iddia etmese kimse sesini çıkarmaz. :)

Karalamaya kampanyası değil (zaten değmez) sadece gerçekler ama anlayana. :)

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben içimden geçenleri söyledim şahsen. İsterse en küçük bir şirket olsun onun da yine kendine ait bir prestiji vardır sonuçta. Bu kadar hafif bir yorum yapmamın sebebi, VW'ci arkadaşlarımız yanlış anlamasınlar olayın özünü değerlendirsinler idi. Ama bu sefer de başka taraflardan yanlış anlaşılıyor. :)

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Detaycı;374887
Ben içimden geçenleri söyledim şahsen. İsterse en küçük bir şirket olsun onun da yine kendine ait bir prestiji vardır sonuçta. Bu kadar hafif bir yorum yapmamın sebebi, VW'ci arkadaşlarımız yanlış anlamasınlar olayın özünü değerlendirsinler idi. Ama bu sefer de başka taraflardan yanlış anlaşılıyor. :)

Zaten arabalara kötü demiyorum ki, yapılan reklamlara bakıyorum, iddialı laflara bakıyorum sonra arabaya biniyorum reklamda söylediğiyle gerçeğin alakası yok. Aynı grup diye reklamları Bentley'e göre falan mı yapıyorlar anlamadım. :++:

Yoksa burada tutup da markaları genel olarak kötülemenin manası yok neticede onu da süren arkadaşlarımız olabilir. Sadece gözlemlerimden ve gördüğüm yanlışlardan bahsediyorum, ne de olsa forum paylaşma yeri. :)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim akkuşun bile ön camları elektrikli yaa :++:

hangi ülkelere satacaklarmış acaba?

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
getirsinler almak için yine sıra olur. buraya yazıyorum.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ÜATK;374890
Zaten arabalara kötü demiyorum ki, yapılan reklamlara bakıyorum, iddialı laflara bakıyorum sonra arabaya biniyorum reklamda söylediğiyle gerçeğin alakası yok. Aynı grup diye reklamları Bentley'e göre falan mı yapıyorlar anlamadım. :++:

Yoksa burada tutup da markaları genel olarak kötülemenin manası yok neticede onu da süren arkadaşlarımız olabilir. Sadece gözlemlerimden ve gördüğüm yanlışlardan bahsediyorum, ne de olsa forum paylaşma yeri. :)

O yönden doğrudur tabii. :ok:

Alıntı yapılan: Hacı Köksal;374900
bizim akkuşun bile ön camları elektrikli yaa :++:

hangi ülkelere satacaklarmış acaba?

Hele şu ön camların olayı harika. :D Hangi ülkelere satarlarsa satsınlar, 2012'nin ortasındayız...

Alıntı yapılan: baduruk;374904

Bu araba için pek ihtimal veremiyorum ama, bizim ülkemizde neden olmasın... :)

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baduruk;374904

Tam bizim ülkemize göre araç, aynen katılıyorum. 1.2 tdi polo'daki ultra az yakan motoru koyarlarsa sıra olması kaçınılmaz. :)

Merkezi kilit falan vardır inşallah. :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bunu alınca Kayseri' deki Alper Tuning' e teslim etmek lazım.:D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A -> B'ye arabası abicim :D sizede birşey beğendiremiyoz, yapmış adamlar işte :D

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çeşitlilik iyidir her araç full+ full dolu olacak değil ya buda full+ full boş olsun. :)

Benim asıl merak ettiğim VW Doğuşun iyi niyetli fiyat politikası 35 bin TL etiket yaparlarsa sesli gülerim gerçekten. :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;375096
Çeşitlilik iyidir her araç full+ full dolu olacak değil ya buda full+ full boş olsun. :)

Benim asıl merak ettiğim VW Doğuşun iyi niyetli fiyat politikası 35 bin TL etiket yaparlarsa sesli gülerim gerçekten. :D

Yok merak etme, Fox pek buralara uğramıyor :D ilk defa çıkan yeni bir model değil bu, eski Fox'da var :) içiniz raat olsun yani :D
Ama sağları solları belli olur mu? olmaz tabe :D