škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

dünyanın ilk buluşu türkler buldu :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bedirkaya;333075
hani diyorlar ya refah içersindeyiz külliyen yalan adam ev alıyor kredi cekiyor araba alıyor kredi cekiyor üstüne başına bişi alıyor 10 taksit yaptırıyor gıda alış verişi yapıyor kredi kartını cektiriyor kartının azamisini ödüyor döngüyü bir şekilde yapmak için canı cıkıyor.
nokia 3310 kullanıyorum hala ve inanın hiç umurumda degil arabaya navigasyon aldım onu bile eşantiyona getirmeye uraştım lastik alana hediye idi.
şayet bir kriz kopsa türkiyede sıcak para kaçsa  yunanistan beter olmassak ben bişi bilmiyorum.
herzaman şöle düşünmüşümdür koalisyon partileri olacagına tek parti hükümet olsun istikrar açısından iyi olacagını düşünen biriyim.
umarım karamsar olarak kalırım ülkemiz bir adım daha ileriye gider mutlu mesut kardeşce bu güzel ülkemizde huzurlu bir şekilde yaşarız.

Yedi emin depoları dolu, herkes icralık hatta çiftçiye bile kredi verdiler bitirdiler.Geçen haberlerde bir söyleşi yapıldı buyrun izleyin,

http://www.youtube.com/watch?v=l8b0G63_tzU

Çevrimdışı bedirkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ilk fırsatda reklamcıya gidip arabanın arka camı boyutlarında seyyar bir tabelaya benzeyen bişi yaptıracam umarım arka camı kapatmaktan ceza yemem :)
yabancı ülkelerin günümüzdeki fiyatını yazıp türkiyedeki fiyatı güncel tutacagım üstüne rakam yapıştırarak yenileyecegim.
bizim millet güler gecerler belkide oy verdigi partiyi eleştiriyorum diye arkamdan küfürde ederler lakin kafaya taktım bukadarda koyun modunda arabamla gezmek istemiyorum.
yaptırınca fotoyu ceker koyarım inşallah.
not:girmeye calıştıgımız sadece avrupa ülkelerinin fiyatlarını yapacam öle ya bizde avrupa ülkesiyiz neyimiz eksik bizim:)

not: sanırım ceza yemeden bu protesto şeklini düşündüm seyyar olacagı için hareket halinde iken cıkartacagım park halinde iken cama koyacagım en mantıklısı bu:)
« Son Düzenleme: 21 Mart 2012, 14:04:41 Gönderen: bedirkaya »

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu konu uzaarr gider her kes içini sadece sanal alemde döker ama bir anlık rahatlamaktan başka birşey değildir hiç birşey fiiiliyata dönmez dönemez çünkü devlet güçlüdür  halk toplansa da gücü yetmez bakın suriyeye halkın gücü yetiyormu kaçmaktan başka bişe yapabiliyorlarmı evet yapıorlar ölmek
ve bizim ülkemizde bizim vergilerimizle devlet baba dünya ülkelerine hava atıyor suriyelilere kucak açıyor  nerde felaket olsa koşuyor ama kendi halkına gelince nereye zam yapsam bu halk nasıl aç kalsa diye düşünüyor
kiracı ev bulamıyor sokakta kalıyor hasta ilaç alamıyor orta hallilerin evine et girmiyor büyük işletmeler  küçülüyor işsizlik çualıyor okuyan nufus artıyor ama kültür aynı yerde kalıyor bdp terör örgütü emliyet müdürünü tokatlıyyor tık yok polis  yumruk atınca suçlu sayılıyor bdp binasından kurşunlar sıkılıyor tık yok bdp bel başk. yardımcısının evinden bomba çıkıyor hooop 1 günde örtpas ediliyor dağdan inenler allah olup göğe çıkartılıyor şanlı türk ordusu şehit verince 2 günde unutuluyor daha neler neler uyu türkiye uyu islam din müslümanlık diye milletin kul hakkını yiyen bu dinsizlere aldanmaya devam et .... ben solcuyum ben atatürkçüyüm ben emekçiyim ben garibanım ve unutmayın bende müslümanım  sadece müslümanlar islam kökenliler diye bu eşşklerin arkasına takılmam

ecevit öldüğünde kapısında kartal marka aracı vardı ...
« Son Düzenleme: 23 Mart 2012, 22:26:54 Gönderen: alwaysloser »

Çevrimdışı sahinbülent

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkesin derdi aynı mutluyken mutsuzluğu yaşıyoruz arkadaşımız çok güzel yazmış.bende aynı şekilde şikayetçiyim ama kimsenin kılını bile kıpırdattığı yok.ülkemiz insanı bunalımdayken nasıl oluyorda huzur var mutluluk var deniyor hala anlamış değilim.insan olarak utanıyorum başka ülkelere peşkeş çekilmekten.allah ülkemize huzur insanımıza sabır versin.söyleyecek başka söz bulamıyorum.bu zihniyet bu yobazlık böyle gider.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnsanı gerçekten ülkesinden soğutmak için ellerinden geleni yapıyorlar ve başarıyorlarda.

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benzinden önce sinir oldugum şey köprü gişeleridir millete eziyet etmekten başka birşey değil bari tamirat esnasında gişeleri iptal etseler millet takan kim

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: cafer superb;378131
benzinden önce sinir oldugum şey köprü gişeleridir millete eziyet etmekten başka birşey değil bari tamirat esnasında gişeleri iptal etseler millet takan kim
Bırak gişeyi falan, İstanbul sefaleti yaşarken ne belediye başkanı, ne kara yolları genel müdürü, ne vali, ne trafik müdürü ortalarda yoktular. Tüm hazretler tatile gitmişler. Pazartesi de kriz masası oluşturacaklarmış. Kriz masası oluşturmaya gerek yok ki. 5 yaşındaki çocuk bile bilir 67 şerit gelip 2 şeride inenen bir yolda trafik mutlaka sıkışır. Bunların planlamasını falan yapmadan giriştiler işe. Gecekondu sıvası yapıyorlar sanki.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;378190
Bırak gişeyi falan, İstanbul sefaleti yaşarken ne belediye başkanı, ne kara yolları genel müdürü, ne vali, ne trafik müdürü ortalarda yoktular. Tüm hazretler tatile gitmişler. Pazartesi de kriz masası oluşturacaklarmış. Kriz masası oluşturmaya gerek yok ki. 5 yaşındaki çocuk bile bilir 67 şerit gelip 2 şeride inenen bir yolda trafik mutlaka sıkışır. Bunların planlamasını falan yapmadan giriştiler işe. Gecekondu sıvası yapıyorlar sanki.

Dün akşam 8 civarı bomboştu FSM :D millet ışınlanmayı mı buldu ne yaptı anlamadım :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;378293
Dün akşam 8 civarı bomboştu FSM :D millet ışınlanmayı mı buldu ne yaptı anlamadım :D
Ben çarşamba günü BK' den gittim bomboştu, dün de FSM' den geçtim gittim. Hatta dün CC açık geçtim köprüden.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;378294
Ben çarşamba günü BK' den gittim bomboştu, dün de FSM' den geçtim gittim. Hatta dün CC açık geçtim köprüden.

Milletin gözü korktu, karadeniz üzerinden dolaşıyorlar :D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abilerim merak ediyorum gecede çalışma oluyor mu köprüde?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geceleri çalışma olmuyor , yaptıkları iş geceleri tutmuyormuş :)

ya kardeşim istanbulun heryerinde çalışma olmazki bu ne ya sırf  kaynaklar bu sene buralara aktarılıyor , seneye yerel seçim öncesi hizmet GÖTÜRÜYORLAR.......

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;378330
geceleri çalışma olmuyor , yaptıkları iş geceleri tutmuyormuş :)

ya kardeşim istanbulun heryerinde çalışma olmazki bu ne ya sırf  kaynaklar bu sene buralara aktarılıyor , seneye yerel seçim öncesi hizmet GÖTÜRÜYORLAR.......

Bizim sokakta hergün kaldırımdaki otlar temizleniyor :D parke taşların arasından fışkıranlar var ya, hah onları kesiyorlar hergün :D ve yapraklar süprülüyor :D daş yağacak başımıza :D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geceye yoğunluk verip gündüz bi şeridi açsalar bu kadar dert olmaz hemde çabuk biter.ulen belediye başkanı olacak adamım:hhh::hhh::hhh:
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;378404
geceye yoğunluk verip gündüz bi şeridi açsalar bu kadar dert olmaz hemde çabuk biter.ulen belediye başkanı olacak adamım:hhh::hhh::hhh:

Köprünün üstündeki malzeme farklı, sorun oradan çıkıyor. Normal yoldaki sistem yok köprüde, bayağı evdeki halılar gibi kat kat :D soyuyorsun önce, sonra tekrar kat kat düzeltip üzerine kendi asfaltını döküyorsun :D
Neyse bu aralar biraz hafifleyip düzeldi gibi zaten, birkaç önlem etkisini gösterdi birazda olsa.