škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero-Navigasyon-USB

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oguvendi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben bolero da 4 gb lık sd kart kullanıyorum sorunsuz

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: governor92;303431
sd- kart alayım dedim...sipariş etmek için arkadaşı çağırdım baktı....bunun kapasitesini biliyo musun dedi...bilmiyorum dedim...arkadaşlar en çok kaç gb lik sd- kart taklıyor ....16gb fazlasıyla yeter ama 16 gb ı kabul ediyor mu ....

Ben 8GB kullanmıştım,sorunsuz.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
32 GB'a kadar SDHC kart kullanılabiliyor 2010 sonlarından itibaren üretilmiş Bolero'larla.

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;304131
32 GB'a kadar SDHC kart kullanılabiliyor 2010 sonlarından itibaren üretilmiş Bolero'larla.

2009 model benim araç....??

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skoda-auto.com/en/service/documentation/superb/pages/11-2011.aspx

Model yılı ve üretim tarihine göre, linkte sağ kısımda siyah menüden Superb seçeneğinden Bolero Kullanma klavuzunu indirin. 32 GB ifadesini aratın. Orada SDHC desteklemez diyorsa üst limitiniz 8 GB, 32 GB'ye kadar tarzı bir ifade görürseniz destekliyor demektir.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2012, 23:35:04 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

tahta kaleden 750 tl ye almıştım car sound systems adı altında satılıyor içinde herşey var dokunmatigi ekran parlaklıgı iyi bu şekil satılan 5 tane alt marka var garanti olayı esnafa göre degişiyor  biraz sakat :)

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: cafer superb;306869

tahta kaleden 750 tl ye almıştım car sound systems adı altında satılıyor içinde herşey var dokunmatigi ekran parlaklıgı iyi bu şekil satılan 5 tane alt marka var garanti olayı esnafa göre degişiyor  biraz sakat :)

bu iyiymis. tam olarak neresi, h.sonu ben de gidip bakayim.

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;306877
bu iyiymis. tam olarak neresi, h.sonu ben de gidip bakayim.

türk telekom tahtakale santrali civarında ellerinde oto typleriyle duran adamlar var onların hanlarda dükkanları var orda bulursun ilk söylenen fiyata aldırma sakın sıkı pazarlık yapmaya bak. 90 tl kasa alıcaksın servisten montajı dışarda 20 tl bu iş tammdır. kutu resmini çekip koyucam foruma fikir edinirsin.