škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2012 Yeni Kasa Honda civic için navigasyon önerileriniz...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı z4a6m5a2n8

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2012 model yeni kasa honda civic aracıma navigasyon cihazı almayı düşünüyorum.Sizce marka olarak hangisi daha ön planda ya da tecrübeleriniz dahilinde önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle tomtom, ... En kullanışlı olanı bu bence..
Garmin'de tercih edilebilir..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı vw=Skoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende piranha marka var aslında benim görüşüm cihazın pek önemi yok önemli olan üzerindeki harita yazılımı şu anki cihazlar baya hızlıdır zaten benim cihazda İGO PİRİMO yüklü benim tercihim bu yazılımdan yana tercih meselesi tabiyki hayırlı olsun şimdiden :)

Çevrimdışı z4a6m5a2n8

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2007 Honda Civic aracımıza Cyclone taktırmıştık. Çok araştırdım navitech, necvox falan ama hep önerilen Cyclone oldu. Galiba her araca farklı marka öneriliyor. Her ürün farklı marka modellere daha fazla uyum gösteriyor. Honda için herkes Cyclone öneriyor çeşitli forumlarda. Ben memnunum gerek navigasyonundan, gerek cihazın alt yapısından. Tavsiye ederim :ok:

Çevrimdışı z4a6m5a2n8

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ladacı8086;411918
2007 Honda Civic aracımıza Cyclone taktırmıştık. Çok araştırdım navitech, necvox falan ama hep önerilen Cyclone oldu. Galiba her araca farklı marka öneriliyor. Her ürün farklı marka modellere daha fazla uyum gösteriyor. Honda için herkes Cyclone öneriyor çeşitli forumlarda. Ben memnunum gerek navigasyonundan, gerek cihazın alt yapısından. Tavsiye ederim :ok:

Öncelikle tesekkurler...Harici olarak mi yoksa araca montaj edilen tiplerden mi...

Çevrimdışı muallimmurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sayın hocam navitech iyi bir marka 1000 tl civarında işini gören orta model bir cihaz edinebilirsin...

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim araca da servis alırken cyclone geçirmişti. kısa zamanda doğru yolu buldum ve söktüm attım cyclone' u. uzak durun derim çin mallarından. radyosu çekmez, ışık vurunca ekran görünmez, durup dururken radyo dvd geçişi yapar, rds var derler aslında yoktur, cihaz ses çıkışı ve kalitesi vasat ın altındadır. daha ne olsun.olmaması gereken herşey bu çin ürünlerinde var. al birini vur ötekine.