škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2003 Octavia Elegance-A4 için double din önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şu anda 2003 model a4 kasa elegance plus sahibiyim belki benim gibi düşünen vardır ama sesinden pek memnun değilim. Kuvvetli olabilir ama o kadar da kuvvetli olması önemli değil temiz ses alabileceğim berrak berrak dinleyebileceğim bir sistem yapayım diyorum. Öneride bulunabilecek arkadaşlar var mı? Bütçe 1000 TL kadar.
Double din ünite, yeni hoparlörler. sisteme en az müdahale ve özellikle direksiyon kumandaları çalışabilmeli. Ekran ve tuş renginde iç ambiansa uygun olması için yeşil olmalı. (Mavi vs olmasın)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önlere 16 cm lik güzel bir kompanent arkalara dokunmaya gerek yok güzel bir anfi ve ufak bir bass işinizi görür. Double din olarak bir çok seçenek var ama bu güncellemeyi yapınca ona para yetmeyebilir :)

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
double din önemli özellikle cd gerekli orijinal track cdler dinlerim temiz ses alabilmek için. bu nedenle hoparlörleri büyütmek de pek işime gelmiyor çünkü kapılarla oynamak istemiyorum. önceki seat arabamda mevcut hoparlorler çok iyi ses veriyordu pioneer teyp larak işi çözmüştüm ama bunda öyle çözülmeyecek gibi geliyor.

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar konuyu açalı ve arabayı alalı 1.5 yıl olmuş. bu arada  öndeki hoparlarlerden sağ taraftaki arıza verdi sesi sola verip  dinlemeye devam ediyordum bir türlü elim değipte bir şeyler yapamadım  ancak şu an ön sol hoparlör de cozuktmaya başladı mecburen önlere  hoparlör alacağım ne zamandır stereo ses dinlemiyorum arabamda.

Bu nedenle bana ön tarafta sağ sol kullanabileceğim höparlör önerebilir misiniz. Ben PIONEER TS-G1614R 230W 16 CM HOPARLÖR alayım diyorum. Bu modeli önerir misiniz. Teşekkürler.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Anfi kullanmayacağım ama compenant diyorlar bir yandan da şu ürünü buldum buna anfi gerekir mi yoksa compenant da taksak orijinal teyp ile kullanablir miyim. baktığım ürün şu CADENCE FXC6K 6.5 İNCH COMPENANT MİD 16CM

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bir bilgi verseniz seivinirim müzik dinlemek işkence halini aldı. Anfi kullanmadan orijinal teybi ile PIONEER TS-G1614R 230W 16 CM HOPARLÖR den mi yoksa CADENCE FXC6K 6.5 İNCH COMPENANT MİD 16CM den mi daha iyi performans alırım.