škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2, el Rcd 510 yada rns 310 hakkında bir soru...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar sizden öğrenmek istediğim; atıyorum jettanın birinden başlıkta belirttiğim modellerden fabrikasyon çıkma teyp buldum... biliyorsunuz vw logosuyla açılıyor... onu alıp benim aracada taktığımda skoda logosuyla mı açılır yoksa eskisi gibi mi olur... yani anlayacağınız teyp skodaya takıldığını hisseder mi  Teşekkür ederim...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WebKings;355378
evet değiştirilebiliyor

şimdi bu değiştirilme olayı takıldığı an kendiliğindenmi oluyor? satıcı bana dedi ki hangi araca takarsan onun logosu ile açılır dedi.....

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aracıma RCD510 aldım,çıkardığım araç GOLF6 idi,fakat Passata takınca Optik Park Sistemi ekranında otomatik olarak Passat çıktı. Aracı tanıdı yani. Ama marka farkında bu mümkünmü bilmiyorum..

Çevrimdışı dct mhmt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende teyp alacağım rns 310 düşünüyorum. bunun gps antenini nereye monte ediyoruz??

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
navigasyon yazılımı çok detaylı değil diyorlar ama ne kadar ekranı RCD510 dan küçük olsa da dizayn olarak benim daha çok hoşuma gidiyor... sanki daha güzel duracak gibi geliyor.... antende herhalde söktükten sonra içeride bi yerlerde vardır illaki takacak kısım...

Çevrimdışı dct mhmt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erdemguner35;365592
navigasyon yazılımı çok detaylı değil diyorlar ama ne kadar ekranı RCD510 dan küçük olsa da dizayn olarak benim daha çok hoşuma gidiyor... sanki daha güzel duracak gibi geliyor.... antende herhalde söktükten sonra içeride bi yerlerde vardır illaki takacak kısım...

RCD510  sadece ekranı büyük ve cd değiştiricisi var. RNS310 navigasyon olduğu için çok büyük bir avantaj.. Geçenlerde arkadaşımın jettasında inceleme fırsatım oldu bi eksiklik göremedim RNS310 da..

Çevrimdışı gokayb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dct mhmt;365630
RCD510  sadece ekranı büyük ve cd değiştiricisi var. RNS310 navigasyon olduğu için çok büyük bir avantaj.. Geçenlerde arkadaşımın jettasında inceleme fırsatım oldu bi eksiklik göremedim RNS310 da..

Ben de değişim düşünüyordum fakat güncelleme zayıf diye duyduğum için vazgeçtim.

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu urunlerden yurtdisindan ikinci el getirince gumruk oluyormu kargo ile kargo ucreti nekadar tutar yolcu ucakla yaninda getirse bir problem olurmu yurtdisindan getittirme ihtimali var ama nasil olacak bilmiyoruz cihaz magzada degil bir arkadasta.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu aletlerin ışıklandırması kırmızı.ışıklandırmayı skoda modellerine uygun olarak yeşil renge döndürebiliyor muyuz?

Çevrimdışı creepy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2012 Superb Aracıma 2012 Model Passat CC'den çıkma RCD510 taktım. Tecrübelerimi aktarmak istedim ki bu başlık altında herkes yararlansın.
Bolero ve RCD510 teknik özellik olarak tamamen aynı en önemli fark Skoda'lardakinin düğme arkaplan rengi yeşil VW'lerde kırmızı. Bu led ışıkların değiştirilmesi çok zor.

Aracın eski swing teybinde çalışan her özellik; park sensörü, klima, maxidot ekranda şarkı adını gösterme vs. 510'da da çalışıyor. VW teybi takarsanız açılışta welcome to vw yazıyor. Park sensöründeki araba benimkinde passat'a benziyor mesela. Bunun nasıl değiştirilebileceğini bulamadım.

Skodalarda iki çeşit bolero var eski modellerin ön çerçeve ve dizaynı tamamen aynı yeni modellerde piono black uygulamışlar ve ön yüzü değişik ve çerçeve ile tümleşik. Swingler gibi yani. Yeni model swing'den 510'a geçiyorsanız çerçeveye ihtiyaç duyuyorsunuz. Ben çerçeveyi 120 TL'ye Aktepe'den aldım.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: creepy;468744
2012 Superb Aracıma 2012 Model Passat CC'den çıkma RCD510 taktım. Tecrübelerimi aktarmak istedim ki bu başlık altında herkes yararlansın.
Bolero ve RCD510 teknik özellik olarak tamamen aynı en önemli fark Skoda'lardakinin düğme arkaplan rengi yeşil VW'lerde kırmızı. Bu led ışıkların değiştirilmesi çok zor.

Aracın eski swing teybinde çalışan her özellik; park sensörü, klima, maxidot ekranda şarkı adını gösterme vs. 510'da da çalışıyor. VW teybi takarsanız açılışta welcome to vw yazıyor. Park sensöründeki araba benimkinde passat'a benziyor mesela. Bunun nasıl değiştirilebileceğini bulamadım.

Skodalarda iki çeşit bolero var eski modellerin ön çerçeve ve dizaynı tamamen aynı yeni modellerde piono black uygulamışlar ve ön yüzü değişik ve çerçeve ile tümleşik. Swingler gibi yani. Yeni model swing'den 510'a geçiyorsanız çerçeveye ihtiyaç duyuyorsunuz. Ben çerçeveyi 120 TL'ye Aktepe'den aldım.

Sağol,bilgi paylaşımın harika.Teşekkürler.

Çevrimdışı Nedim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynen bende taktım scirocco dan çıkma
logo vw
ışıklar kırmızı

Çevrimdışı creepy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu arada değişim yapacak arkadaşları uyarmak lazım, radyonun altında Passenger Aribag Off yazan bir bölüm var. Alacağınız çerçevede bu kısmın boş olması gerekiyor. Söküp takma işlemini yaparken benim gibi kontak açıkken bu Airbag yazısını sökerseniz Airbag hatası veriyor araç. Hatayı doğrudan silmek mümkün değil, Vag-com veya servise gitmek gerekiyor.