škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni KAROQ 2018 de yollarda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Yeni Karoq fiyat ve teknik bilgisi açıklanmış bana çok cazip geldi bence bu Karoq satar. Ben bile görüp geçmeyi düşündüm şimdiden :D

Model   Versiyon   Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Satış Fiyatı
YENİ KAROQ   1.0 TSI 115 PS Ambition   114.900 TL
1.0 TSI 115 PS DSG Ambition   124.900 TL
1.0 TSI 115 PS DSG Style   134.900 TL
1.5 TSI 150 PS ACT DSG Style   154.900 TL
1.6 TDI 115 PS Ambition   132.400 TL
1.6 TDI 115 PS DSG Ambition   142.400 TL
1.6 TDI 115 PS DSG Style   159.900 TL

Link: Fiyat Listesi

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir octavia kullanıcısı olarak bana STYLE paket donanım çok zayıf geldi.Hayal kırıklığına uğradım.Opsiyonlarla beraber fiyat oldukça yükselecektir. Opsiyon listesine ulaşabilen var mı acaba?

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Opsiyonları merak ettim ben de standart full sanırım çok donanımlı değil gibi.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;634026
bir octavia kullanıcısı olarak bana STYLE paket donanım çok zayıf geldi.Hayal kırıklığına uğradım.Opsiyonlarla beraber fiyat oldukça yükselecektir. Opsiyon listesine ulaşabilen var mı acaba?

Size katılıyorum. Octavia Style donanıma göre sadece anahtarsız giriş çalıştırma, ön park sensörü ve elektronik park freni gelmiş. Onun dışında bir artısı yok.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2018, 15:23:28 Gönderen: ckeskin »

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
1.0 Ts motorlar çok başarılı.Yakın akrabamda bu motora sahip seat ıbıza var otobanda peşimden ayrılmadı..Yakıtda çok iyi..Dizele o kadar para vermenin hiç mantığı yok..

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Size katılıyorum. Ben de 1.0 Octavia kullanıyorum ve kesinlikle önceki aracım 1.6 Honda Civic'e göre performansını daha iyi buldum.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün yolumun üstüydü bayiiye uğradım KAROG u showruma koymuşlar siyah renk çok yakışmış,binerek inceleme fırsatım oldu.Yetiden daha kaslı ve ferah ama Kodıogla kıyaslanamaz.Ben 1.80 cm boyundayım ön koltuğu ayarlayıp arka tarafa oturdum dizlerim değdi,uzun yolda rahatsız eder ama çocuklu aileler için sorun teşkil etmez diye düşünüyorum.Aracın yanındaki fiyat ve özellikler :

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 07 Mart 2018, 09:09:57 Gönderen: ringcep »

MuratPlus

• Ziyaretçi
Gözüme takıldı söyleyeyim dedim. Sol alttaki tabloda ağırlık ve lastik ölçülerinin yeri yanlış yazılmış.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
elektrikli ve hafızalı sürücü koltuğu ve kör nokta uyarı sistemi yoksa benim için hiçbir değeri yok bu arabanın malesef

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün 1.6 TDI motor aracı Skoda Çakıroğlu'nda inceleme ve test sürüşü yapma fırsatım oldu. Aracın ön tarafı oldukça geniş ve ferah olmuş. Tavanı oldukça yüksek. Etrafınızda bolca alan kalıyor. Tasarım ve malzeme kalitesi de hoşuma gitti. Arka tarafa geçince işler değişiyor. Aracın arkası Octavia'ya kıyasla oldukça dar olmuş. Bagaja kolay erişim olmaması da cabası. Test sürüşünde ise sanırım pek dizel araç kullanmamış olmamdan dolayı kalkışlarda bana çok hantal geldi. Pek memnun kalmadım. Bir de TSI olanı denemek lazım. Yine de bu fiyat etiketi ile şuan bir SUV alacak olsam sanırım tercihimi Subaru XV'den yana kullanırdım.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16669]ckeskin[/MENTION]

Hocam Subaru turboya geçmedikçe satışı az olacak böyle dizel kalkışta hantal geldiyse Subaru nun atmosferik motorları ile rampalarda kalkışlarda nasıl mutlu olacaksınız ki :)) rampada yanınızdan 1.3 linea sollama yaparken insanın canını sıkar şahsen ben mutlu olamam öyle bi kasaya atmosferik motorla :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14601]Cagri33[/MENTION] hocam XV ile test sürüşü yapmanızı tavsiye ederim. AWD ile birleşince motoru gayet güzel performans veriyor. İçi Karoq'a göre daha rahat. 1.0 TSI ile aynı fiyata çok daha dolu bir araç. Standart donanımında adaptif hız kontrolü, dengeli sürüş ve şerit ihlal uyarı sistemi, trafikte hareket uyarısı, şeritte kalma asistanı, çarpışma önleyici frenleme ve gaz kontrolü, uzun far asistanı, ön cam sileceği buz çözücüsü, ısıtmalı ön koltuklar, geri görüş kamerası gibi farkları var. Bence kötü bir alternatif değil.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16669]ckeskin[/MENTION]

Hocam araçtan beklentiniz donanım mı performans mı önceliğine bakmak lazım.Bütçeye göre doğru seçim en güzeli fakat Subaruyu denemesekte 3 sene Hyundai ix35 1.6 Gdi motor kullandım. 135 beygirdi manueldi performans kaybı da azdı ancak biraz bagaj varsa 3-4 kişiyle çekmiyor rampalarda atiklik yok o yüzden turbo beslemeli günlük hayat için daha ideal. Ha atmosferik taraftarıyım ama 2.5 3.0 motorlar olduğu zaman :) 1.6 lar günümüzün gerisinde artık kabul etmek gerekirse.Araç olarak donanım olarak iyi bir seçenek ancak sanırım ben tercih etmezdim :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi