škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elegance - Ekran da kanal geçişleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibrahimk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Aracım yeni bu yüzden biraz acemilik yaşıyorum. Şimdi bu dokunmatik ekranda 1-6 arasi kanallar var ancak diger kanallara kolay şekilde geçemiyorum. Radio tusuna bastikca diger kayit sayfalarina gecmesi gerekir diye biliyordum yalnizca setup > radyo > istasyon tuslari bolumunden mi kanal sayfasini degistirebilicem ?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Direksiyonu kullanın. Sağdaki tuştan "audio" seçin. Döner tuşu aşağı-yukarı yaptıkça kanallar arasında geçiş yapar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ibrahimk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;503689
Direksiyonu kullanın. Sağdaki tuştan "audio" seçin. Döner tuşu aşağı-yukarı yaptıkça kanallar arasında geçiş yapar.

Evet onu farkettim ama vw araclarda radio tusuna basarak kolayca diger sayfaya gecis yapiliyordu bunlarda yok mu acaba ?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimk;503693
Evet onu farkettim ama vw araclarda radio tusuna basarak kolayca diger sayfaya gecis yapiliyordu bunlarda yok mu acaba ?

Akıllı telefonda ekran değiştirir gibi tutup çekerseniz yan sayfaya geçer çok zor bi hareket değil bence

Çevrimdışı ibrahimk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;503714
Akıllı telefonda ekran değiştirir gibi tutup çekerseniz yan sayfaya geçer çok zor bi hareket değil bence

Şimdi denedim ama olmadı dedigim gibi sadece setup > radyo şeklinde 1-6, 7-12 gibi sayfalara geçebiliyorum.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pardon aracınız superbmiş ben octavia diye gördüm kusura bakmayın

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimk;503679
Merhabalar. Aracım yeni bu yüzden biraz acemilik yaşıyorum. Şimdi bu dokunmatik ekranda 1-6 arasi kanallar var ancak diger kanallara kolay şekilde geçemiyorum. Radio tusuna bastikca diger kayit sayfalarina gecmesi gerekir diye biliyordum yalnizca setup > radyo > istasyon tuslari bolumunden mi kanal sayfasini degistirebilicem ?

Epeydir ben de bu geçiş işlemini basit bit şekilde halledemiyorum. Direksiyondan ilk 6 kanal arasında gezip duruyorum, 7.istasyona geçiremiyorum setup menüsüne girmedikçe.

Yapabilen bir arkadaşımız anlatırsa çok mutlu olacağım...

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;503689

Dediğinizi yaptım ve tüm kanallar arasında geçişi sağladım.:gut: