škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Siyah mı? Beyaz mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sabotage45

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba. Aracım fabia1 sarı renk. Kafamda biraz değişiklik oluşturmak var, şöyleki;
Jant, ayna ve tavan da renk değişimi yapmak istiyorum ve başlıktaki gibi bu üçlü de siyahmı gider beyazmı kararsızım. Fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler.:)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı immortal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
photoshop yaptım baktım,beyaz dedim ama siyah daha güzel duruyo :) Ama tavan beyaz jantlar siyah daha güzel olur sanırım.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı immortal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sabotage45

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hepinize teşekkürler fikirleriniz için, kendi fikrimide belirteyim bu arada. Beyaz kombinasyon kırmızıda çok hoş oluyo teyze oğlunun g.puntoyu yaptık ekstra arkaya bide beyaz spoyler taktık çok hoş oldu araba, şimdi benimde kanıma giriyor sende yap beyaz arabalar tam olsun diyor. Ama sarıya beyaz bilemedim nasıl olur, kendi fikrimde siyah şahsen ama oda çok kapatır gibi geliyor camlar filmli bide ondan. Resimde koyayım ben photoshop ta beceremedim belki biri yaparda görürüz hem. Bu arada jant değişim yapmayı düşünmüyorum orjinal jantları beyaz yapıcam en azından şimdilik.
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

Çevrimdışı mehmetgs1111

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Siyah güzel durur sarıyla. Yaptırmadan önce bi photoshop la bak bence. Orijinal gibi olmaz ama fikir verir hiç yoktan.

Çevrimdışı Sirius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim

Çevrimdışı sabotage45

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
oy çoğunluğu siyah ama ben ikisinide denicem bakalım hangisi resimleride paylaşırım tekrar ama biraz zamanımı alıcak bunu yapmam. şimdi yarın dükkandaki polisaj makinasınla deneme yapıcam elimde yeterli gereç yok ama olsun yapıcam yine :) heves ettim sonucu nolursa olsun.
elimdeki malzemeler

stac-plastic pasta ve cila
amway silicone glaze

bu elimdeki pastayı makineyle nasıl uygularım sıvı olmadığı için bilemedim videolardada hiç böyle bişey denk gelmedi. suyla inceltilebilir diyo nasıl yaparım yardım eden olursa yarın sabahtan girişçem işe.
Teşekkürlerim katılanlar ve fikirlerini verenlere :ok:

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında yaptığın uğraşa çektiğin çileye değmez ama madem canın istiyor siyah daha bir uygun düşer. tampon ve yan çıtalarda siyah olduğuna göre siyah daha hoş durur.

Çevrimdışı sabotage45

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
O zaman şöyle diyeyim çıtalar ve kapı kollarını sarı yapıcam. Cam çıtalarını karbon kaplama yapabilirim.