škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ek opsiyon ekletmelimiyim ACİL!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan araç alçak olsam acc ve kör nokta eklettirirdim kesinlikle. Jant olarakta özellikle yeni superbe yakışan 19" bence. Yeni kasa superbte yanak genişliğinin eski superbe göre daha fazla olmasıda avantaj ayrıca.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence sunroof araca hem dıştan hem de içten ciddi bir hava katıyor. Bütçe mümkünse alınmalı. acc çok güzel bir özellik ama yılda 1-2 defa uzun yol yapan biri için olmasa da olur. zira şehir içinde kalkışlarda çok geç tepki verdiğinden pek kullanışlı olmuyor. car play cidden iyi çalışıyor bence iş de görüyor. bu yüzden navigasyona ayrıca o kadar para vermeye gerek yok.19 janta gelince şehiriçi çok konforlu olmuyor malum bizim yollar çok da düzgün sayılmaz. 3 yılda bir 2 takım lastik değiştirdiğimizi düşünürsek 18 ile aradaki fark gereksiz masraf gibi geliyor bana.kör nokta güzel, bütçe uygunsa alınmalı ama şerit takip olmasa da olabilir bence. ses sistemine gelince tercih meselesi ben arabada müzik dinlemeyi pek sevmem mesela motor sesini duymassam zevk almıyorum araba sürmekten. gerçi bu yeni nesil tsi ler beni bu zevkten biraz mahrum ediyor ama neyse....

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum da Merak ettiğim birsey var bizim bu araçlarda engel algıladığında kendi kendine fren yapma özelliği varmı acc hariç ama

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yunus Emre;567021
Arkadaslar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum da Merak ettiğim birsey var bizim bu araçlarda engel algıladığında kendi kendine fren yapma özelliği varmı acc hariç ama

Front assist 2016 modellerde opsiyonel artik ya kendin ekletecen yada L&K donanim alacaksin