škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bijon Kapagi verildimi sizlere alirken

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu gun sokakta superb Gordum jantlardaki bijonlarda siyah kapak Vardi bende yok alirken veriliyormuydu bu kapaklardan

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bijon kapagi vardir arkadasim sende iyi bak o siyah kendi alip takmistir bizdekiler gri bijon kapagi bijon kapaksiz arabami olur eger gercekten yoksa bence git o bayiye bayiyi baslarina yik :)

Çevrimdışı muhafız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cihangir Emre;567017
Bu gun sokakta superb Gordum jantlardaki bijonlarda siyah kapak Vardi bende yok alirken veriliyormuydu bu kapaklardan

Cihangir bey ben aracımı henüz almadım. Kısmet olursa yarın alcam. Bakmaya gittigimde bagajda poset icinde aracın fabrikadan gelen malzemeleri oluyor. Onların icinde bijon kapaklarıda vardı. Yarın kontrol ederim alırken.

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muhafız;567019
Cihangir bey ben aracımı henüz almadım. Kısmet olursa yarın alcam. Bakmaya gittigimde bagajda poset icinde aracın fabrikadan gelen malzemeleri oluyor. Onların icinde bijon kapaklarıda vardı. Yarın kontrol ederim alırken.

Dostum yarin alinca bir bak ne var ne yok icinde buraya yazki bunlar benimkine ne koymamis karsilastirayim.

Çevrimdışı muhafız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cihangir Emre;567020
Dostum yarin alinca bir bak ne var ne yok icinde buraya yazki bunlar benimkine ne koymamis karsilastirayim.

Tamam. Arac teslim edilirken bayi onceden aciyor icindekileri yerlestiriyor diye biliyorum. Yani bijon kapaklarini takarlar. Ama kontrol ederim.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ama kilitli bijon yok arabalarımızda. bence fiyat seviyesine yakışmayan bir durum.