škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda yeti necvox hakkında

stroom · 39 · 16300

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tüm forumma selamlar 2012 model 1.2 ambıantıon var bu aracıma necvox marka dabuldin teyp alacağım.

arkadaşlar bana necvox marka teyp in navigasyonlu olacak şekilde skoda yetime takarken cerceve istemeden taktırabileceğim modeli varmı

Çevrimdışı mcagman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sevgili uğur bey bende navigasyonlu teyp arıyorum. neden necvox da karar kıldınız?
ekranın güneş yansıması nasıl araştırdınızmı? çoğu ucuz markada gündüz ekran parlama yapıyormuş?

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
coşkun adlı üyemiz de satılık navigasyonlu teyp vardı onunla bir görüşün isterseniz

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
800TL olan cihaz Necvox kopyası.  dvd,   usb. hafıza kartı,  vcd, müzik sesi  bluetooth olarak ve araca  yakışması açısından  çok güzel.  Ekran görüntüsü parlamaya karşı  iyi.

Ancak radyo çekimi yetersiz. TV tam bir fiyasko, navigasyon yazılımı iyi ancak cihaz uydular ile bağlantıyı tam sağlayamadığından veya işlemcisi yavaş olduğundan  bazı özellikleri eksik. Kısacası bende var ancak hiç tavsiye etmem.

Çevrimdışı atakaneraslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;458556
800TL olan cihaz Necvox kopyası. dvd, usb. hafıza kartı, vcd, müzik sesi bluetooth olarak ve araca yakışması açısından çok güzel. Ekran görüntüsü parlamaya karşı iyi.

Ancak radyo çekimi yetersiz. TV tam bir fiyasko, navigasyon yazılımı iyi ancak cihaz uydular ile bağlantıyı tam sağlayamadığından veya işlemcisi yavaş olduğundan bazı özellikleri eksik. Kısacası bende var ancak hiç tavsiye etmem.

Bilgilendirme için çok teşekkürler

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, ankara vag store diye bir yer var. orada zenec teyple 1500tl civarında. hatta bendeki bolero teybi 350 tl sayarım falan demişti facebookta. neden zenec derseniz, skoda bayi bunu satıyor. aracın tüm canbus, direksiyon butonları ve yol bilgisayarı ile tam uyumlu. klima ve arka park sensörü içinde uyumlu. aslında en çok ihtiyacım arkada oturan oğlum için dvd izletebilme. navigasyon ve bluetooth olması benim için cabası. columbus gibi ek modüllere ihtiyacı yok diye bilmiyorum.

Çevrimdışı mavimatik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mzantur;458584
Arkadaşlar, ankara vag store diye bir yer var. orada zenec teyple 1500tl civarında. hatta bendeki bolero teybi 350 tl sayarım falan demişti facebookta. neden zenec derseniz, skoda bayi bunu satıyor. aracın tüm canbus, direksiyon butonları ve yol bilgisayarı ile tam uyumlu. klima ve arka park sensörü içinde uyumlu. aslında en çok ihtiyacım arkada oturan oğlum için dvd izletebilme. navigasyon ve bluetooth olması benim için cabası. columbus gibi ek modüllere ihtiyacı yok diye bilmiyorum.

kardeş bende bolero teyp arıyorum. eğer değiştirmeyi ve satmayı düşünürsen ben alabilirim. bu arada gaziantep serviste necvox takıyorlar ve eskisini verirsen 1500 tl istiyorlar.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda bayiinin onu satmasını bence ayar almayın. çünkü bayiler kendine kar bırakan ürünlere yönelirler. benim aracı aldığım bayii ve İzmir'deki bayi de necvox satıyor hem de stant koymuşlar ve 2000 tl diyorlar. piyasa bu cihazı 1200 lere veriyor ama garantiniz devam ediyorsa bilemem ben yaklaşık 20 gündür navix kullanıyorum şimdilik hiç sorun yok hatta sesten o kadar memnunum ki arka yada hoparlör ilavesi yaptıracağım. ucuz olduğu için tercih ettim çünkü bu tür birleşik cihazlarda arıza çıktığında tamiri masraflı oluyor. ve kartlarla çalıştığı için tamirden netice alamıyorsunuz.
cihaz özelliklerim şöyle
navigasyon, cd çalar 5 cd kayıt hafızaya, dvd, vcd, usb, sd kart okuma, tv, geri görüş, internet 3G, ipod bağlantı, bluetooht bağlantı, direksiyon kumanda uyumu, yakıt, akü voltaj kapı ları klimayı okuma, bagaj okuma, aracın yerine tam uyum, isteğe bağlı geri kamera ve tv anteni bunları taktırdım. navigasyon anteni. arkaplan resim seçme vs vs daha hala çözmediğim özellikler var.
mesela iphonumu cihaza tanıttım tel defteri yükleyeyim dedi yükle dedim ve defterdeki kişileri kaydetti şimdi tek tuş ve kişi seçerek arma yapıyor. navigasyon açıkken isterseniz müzik çalmaya devam ediyor. vs vs daha keşfetcezz
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı atakaneraslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;458706
Skoda bayiinin onu satmasını bence ayar almayın. çünkü bayiler kendine kar bırakan ürünlere yönelirler. benim aracı aldığım bayii ve İzmir'deki bayi de necvox satıyor hem de stant koymuşlar ve 2000 tl diyorlar. piyasa bu cihazı 1200 lere veriyor ama garantiniz devam ediyorsa bilemem ben yaklaşık 20 gündür navix kullanıyorum şimdilik hiç sorun yok hatta sesten o kadar memnunum ki arka yada hoparlör ilavesi yaptıracağım. ucuz olduğu için tercih ettim çünkü bu tür birleşik cihazlarda arıza çıktığında tamiri masraflı oluyor. ve kartlarla çalıştığı için tamirden netice alamıyorsunuz.
cihaz özelliklerim şöyle
navigasyon, cd çalar 5 cd kayıt hafızaya, dvd, vcd, usb, sd kart okuma, tv, geri görüş, internet 3G, ipod bağlantı, bluetooht bağlantı, direksiyon kumanda uyumu, yakıt, akü voltaj kapı ları klimayı okuma, bagaj okuma, aracın yerine tam uyum, isteğe bağlı geri kamera ve tv anteni bunları taktırdım. navigasyon anteni. arkaplan resim seçme vs vs daha hala çözmediğim özellikler var.
mesela iphonumu cihaza tanıttım tel defteri yükleyeyim dedi yükle dedim ve defterdeki kişileri kaydetti şimdi tek tuş ve kişi seçerek arma yapıyor. navigasyon açıkken isterseniz müzik çalmaya devam ediyor. vs vs daha keşfetcezz

Güle güle kullanın , kaça almıştınız cihazı?

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;458706
cihaz özelliklerim şöyle

Arkadaşım.
1- Radyo çekimi nasıl? Bazı  çukur yerlerde kesilme yapıyor mu?
2-tv  yayınını alabiliyor musun?
3-Navigasyon yazılımı ne?( IGO 8 vb. gibi)
4-Navigasyonda aracın hızını ve özellikle bulunulan yerin rakım ( yükseklik) bilgilerini anlık  veriyor mu?

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1. Gayet başafılı ama baze kesinti oluyor aynı durum aracın kendi cihazında da yaşıyordum oyüzden çok yadırgamadım
2. Yayın hareket halinde çok iyi olmuyor . Ama duragan halde bilhassa açık bölgelerde iyi çekiyor görüntü bozulsada ses de kesinti pek olmuyor bende hareket halimde görüntü kapam özelliğini açıyor sadece ses le idare ediyorum bilhassa yol da haber dinlerken
3. Yazılım igo ve çok başarılı ama versiyona bakmam lazım başarılı begendim hatta piranhamdan iyi geldi
4. Hız veriyor ama digerlerini incelemedi. Onlarada bakayım bir ara  
Car info su var depo kalan litre akü voltajı su deposu hararet vs kapı lar emniyet kemeri vs onlarıda veriyor
Bir çok atka plan resmi yüklü sizde ekleyebiliyorsunuz.
Ben tv den çok dvd yi tuttum çünkü uzun yolculuklarda torunuma yarayacak:)
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2014, 23:05:15 Gönderen: muallim45 »
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;458792
1. Gayet başafılı ama baze kesinti oluyor aynı durum aracın kendi cihazında da yaşıyordum oyüzden çok yadırgamadım
2. Yayın hareket halinde çok iyi olmuyor . Ama duragan halde bilhassa açık bölgelerde iyi çekiyor görüntü bozulsada ses de kesinti pek olmuyor bende hareket halimde görüntü kapam özelliğini açıyor sadece ses le idare ediyorum bilhassa yol da haber dinlerken
3. Yazılım igo ve çok başarılı ama versiyona bakmam lazım başarılı begendim hatta piranhamdan iyi geldi
4. Hız veriyor ama digerlerini incelemedi. Onlarada bakayım bir ara  
Car info su var depo kalan litre akü voltajı su deposu hararet vs kapı lar emniyet kemeri vs onlarıda veriyor
Bir çok atka plan resmi yüklü sizde ekleyebiliyorsunuz.
Ben tv den çok dvd yi tuttum çünkü uzun yolculuklarda torunuma yarayacak:)

Torundan bahsettiğinize göre yaşlarımız yakın gibi. Hem siz hem de yumurcak güle güle kullanın. Torunun mutlu olması gibisi yoktur. Onun mutluluğu da size daha da mutluluk katar.

Gelelim cihaza: Size sorduğum özelliklere bakarsanız sevinirim. Bunun harici size son bir  sorum, izninizle olacak:
Cihazın tuş takımı renkleri( tuş ışıkları) farlar açıkken yeşil mi?

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaşım 54 arkadaşım 8 aylık bir torunum var ve tek evladım var evlat tamam da torun sadece sevgi demekmiş 15 gün tatilde idim görüşmedik bizi kapıda birden görünce kendini kasıp bir çığlık attı işte o an bittim yahu ki soğuk ve katı mizaçlıyımdır gözlerim sulandı birden o an, her neyse güzel şey diyelim rabbimize hamd edelim sorularınıza gelelim.
  bugün okulda öğle arası epeyi uğraştım cihazla ama navigasyon'a bakamadım hiç, arka plan için foto yüklemeye çalıştım
 her neyse benim de sizden isteğim olacak navi harita ekranında rakım ı bana nerden bakacağımı gösteren bir foto gönderirseniz bakarım inanın yerini bilmiyorum. hızı veriyor demiştim zaten
 tuş takımı yeşil renk parklar açılınca yanıyor zaten aracın orijinal cihazı da öyle
 az önce boşa çıkan piranhadan baktım GPS ayarların da gördüm yüksekliği yarın da arabadan bakar bilgi veririm kısmet olursa
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aşağıdaki resimde  yd yazan yerde  sizinkinde mt yazar yükseklik yer alır.

Eğer orada yazmıyorsa aynı (940yd-1mph-29 mph yazan kahverengi kareye) yere eliniz ile tıklarsanız  aşağıdaki ekran açılır. Oradan da altitude yazan yerden çıkar.  Ortadaki saat gibi yer de  hız göstergesidir. Burada önemli olan araç hareket halindeyken ve yokuş inip cıkarken  yükseklik değeri  değişiyor mu?