škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A7 Temel Sorunsuzluklar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alper32

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;513249
2000 kmdeyken garantiden arka balataları değiştiler. Aldığımdan beri ilk çalıştırmada marş motorundan garip bir ses geliyor. Sol farda gündüz farını çıkarmak için gereken plastik tutaç yok. Arka havalandırma kanalının ayar düğmesi içine kaçmış gibi sıkıntılar. Her markada olabilecek ufak sıkıntılar işte. Biz büyütüp kafaya takıyoruz. Bu yüzden arabanın keyfini süremiyoruz.

Haklısınız ama işte 70 bin lira verip de düğmesi içine kaçınca insan sinirlenir heralde :)

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: METŠAHİN;513256
olcay hocam ne güzel jantlarında yakışıklıydı elektronik park freni aşkına yapılır mı bu:D
Sattığım Octavia takibimde. Olurda satarsa geri alacağım. [emoji2]

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alper32;513290
Haklısınız ama işte 70 bin lira verip de düğmesi içine kaçınca insan sinirlenir heralde :)
Haklısınız hocam. Golfte bunları görünce ki bu araç 2012de çıktı, Octaviama haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Ve sattığıma bir kez daha üzülüyorum.

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bahsettiğiniz araçları volkswagen yapıyor,müsade edinde güzel olsun.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arabanın lastikleri 60 binde bitti. orta susturucuyu iptal ettirdim arabamın egzozu ötüyor !! bu nasıl iş skoda :) bi güncel çekelim :)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim octi 65587 km de lastikler dis derinligi olarak soyluyorum nerdeyse 4-5 mm , orta susturucuyu niye sokturdunuzki,

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;578973
Benim octi 65587 km de lastikler dis derinligi olarak soyluyorum nerdeyse 4-5 mm , orta susturucuyu niye sokturdunuzki,

azcık ses versin tatmin etsin diye söktürdüm.Ben biraz asi sürüyorum lastikler eridi :confused:

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman sikayet yok surmeye devam . vuuuudddduuuuuuuuuuu    vvvvuuuuuuddddduuuuuu

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;578977
O zaman sikayet yok surmeye devam . vuuuudddduuuuuuuuuuu    vvvvuuuuuuddddduuuuuu

hahahaha zaten bu bölüm işin espri kısmı o yüzden öyle yazıyorum eğlence amaçlı :gaz:

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha once yazdim mi hilmiyorum ama

Benim arabada kullandukca km sayaci artiyor, huc ilucak is degil :)

Bi de gecen servise gittim 50tl F1 vites 150tl de 2.0 TDI motoru takin dedim, olmaz yapamiyoruz dediler. Ne bicim servis bunlar :)

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otomatik vites dediğin öyle hissttirmeden mi geçermiş? Corolla gibi olucak bir 3e alıcak beğenmeyip 4 e alaacak dip gaz yapınca aniden 2ye çekip sadece homurdanacak ivmelenme olmaycak.. Hatalı sollamışsan Faihadan başlayıp ayetel kürsi okuyana kadar arabayı geçemeyecen...

Çevrimdışı kapadokya50

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ya bende bu kadar para skodaya verilirmi keşke jetta veya passat alsaydın deyip sonra octi alan dostlarımdan şikayetçiyim..ya cahil bunlar jetta dururken octi alınırmı...

Ya bide şu farlardan şikayetçiyim maxsimidir nedir..görenler bozukmu kardeşim bu farlar oynayıp duruyor demelerinden şikayetçiyim.

Önemli bir konu daha var arkadaşlar. Trafikte her 10 arabadan 3 nün (ortalama) octi olmasından sıkıldım artık ben farklı olsun diye almıştım..ne bilim doğan şahin gibi çoğalacağını..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kısa süre içinde pespeşe mesaj atmak yerine "Düzenle" seçeneğini kullanalım lütfen.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı scoutm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benimde en çok şikayet ettiğim şey arkada araç koltuğunda oturan küçük oğlum artık sırtımı tekmeleyemiyor,ön koltuğa ayaklarını silerek süpürge yapamıyor.Bu ne arkadaş böyle sedan mı olur corolla jetta peugeot kullanmış birisi olarak artık bu araba bana bunları yaşatmıyor.Bu arada böyle bir bagaj olupta bagajın dip kısmına uzanamamak gerçekten hiç ama hiç olmuyor...