škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İzmir vosmer

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba. Aracımın bakımına 2500 km kaldı diyor fakat ben 1000 km sonra civarında götürmeyi planlıyorum. İzmirde vosmer skoda nasıl bir servistir giden memnun kalan veya şikayeti olan var mı acaba önerir misiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;592910
Herkese merhaba. Aracımın bakımına 2500 km kaldı diyor fakat ben 1000 km sonra civarında götürmeyi planlıyorum. İzmirde vosmer skoda nasıl bir servistir giden memnun kalan veya şikayeti olan var mı acaba önerir misiniz?

Ben oraya gidiyorum ve şimdilik memnunum, bence biraz daha bekleyin önümüzdeki ay kampanya olabilir faydalanırsınız.

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bakım kampanyası Aralık ayında kesin olur. Bence de bekleyin.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim bilgi veren herkese

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler, kampanyayı beklemek için periyodik bakıma 1 veya 1,5 ay geç gitsek olumsuz bir durumla karşılaşır mıyız :confused:

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=7795]Toygar[/MENTION] Bende 2'ci yıl bakımını km dolmamasına rağmen (14000 km) 1 ay geciktirip İstanbul'a dönüşte Tekirdağ'dan geçerken Yüncüler de yaptırmak istemiştim fakat 15 günden fazla geciktirmemem gerektiği söylendi garanti ile alakalı sorun yaşamamak için İzmir Vosmer de yaptırmak zorunda kaldım. İlk bakımı da Vosmer de yapıldı memnunum 550 TL Yüncüler güzel bir kampanya yapmıştı bu bakımı 300 TL indirmişti. Vosmer de randevu alırken yakıt filtresi değişmesi gerektiği söylenmişti ama araç km düşük olduğundan serviste değişime gerek görülmedi yoksa fiyat 750 TL çıkıyordu. Kampanya için bekleme servis zamanın geldi ise yaptırmanı öneririm.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;593068
[MENTION=7795]Toygar[/MENTION] Bende 2'ci yıl bakımını km dolmamasına rağmen (14000 km) 1 ay geciktirip İstanbul'a dönüşte Tekirdağ'dan geçerken Yüncüler de yaptırmak istemiştim fakat 15 günden fazla geciktirmemem gerektiği söylendi garanti ile alakalı sorun yaşamamak için İzmir Vosmer de yaptırmak zorunda kaldım. İlk bakımı da Vosmer de yapıldı memnunum 550 TL Yüncüler güzel bir kampanya yapmıştı bu bakımı 300 TL indirmişti. Vosmer de randevu alırken yakıt filtresi değişmesi gerektiği söylenmişti ama araç km düşük olduğundan serviste değişime gerek görülmedi yoksa fiyat 750 TL çıkıyordu. Kampanya için bekleme servis zamanın geldi ise yaptırmanı öneririm.

Açıkçası daha 2500 km var diyor ama ben bu konuda titizim en kötü 1000 km önce götürürüm o yüzden geçme durumu yok ama 2-3 hafta içinde götürmeyi planlıyorum.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9325]rocky62[/MENTION]

Zafer Abi, yardımcı olduğunuz için sağolun. Bu "gecikme" süresi tam bir muamma.. Geçen yıl bakıma tam 1 ay geç gitmiştim(yüce otomotiv-Küçükyalı) ve herhangi bir sorun çıkmamıştı. O kadar ki, "Niye geç kaldın?" bile dememişlerdi. Ayrıca, yüce oto servisinin kapanmasından sonra nereye gideceğimi de şaşırdım. Servisler hakkında söylenenlere şöyle bir baktığımda iyice kafam karıştı; birinin ak dediğine diğeri kara diyor :(:confused:

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen yıl bende 1 ay sonra gittim vosmer e . hem garantiden parça değişti hiç soran olmadı. şimdi garanti bitti zaten . çok takmam

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önümüzdeki ay benimde senesi doluyor km olarak 10K ancak olacak ama 3-4 ay önce yağı kendim değiştirmiştim o yüzden şimdi değiştirmeyi düşünmüyorum diğer bakıma kadar yağ götürür ama bakalım servis buna ne diyecek.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu gecikme ile ilgili bir kaç servis aynı şeyleri söyledi çünkü bakım için bir kaç servisi aradım hatta Yüncüler'i de aramıştım söylenen zamanı geçirmemem gerektiği yani 1=2 hafta sorun olmaz dediler ama bu bir pazarlama stratejisi vs olabilir çünkü aracım 2 yıl sonunda bile henüz 14000 km de yani normalde ilk bakım km dahi dolmadı.

[MENTION=12807]octavix[/MENTION] Bakım için erken gitmenize gerek yok km dolsun ve ya yıl dolsun öyle gidiniz.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2016, 12:32:06 Gönderen: rocky62 »

Çevrimdışı a_satik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim geçen yıl 15000 bakımı Kasım ayında kmsi gelmemesine  rağmen 12000 kmde yıl dolduğundan götürdüm 2_3 hafta sonrada kampanya geldi faydanamadim.  Bu yıl beklemeyi düşünüyordum.  Fakat 2 hafta önce km doldu.  Servis bakımı uyarısı vermeye başladı.  Aralık ayına kadar beklesem mi bilemedim.  Garanti olayında sıkıntı yaşamamak için önümüzdeki hafta servise götürsem mi acaba

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bertugdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar ben Bursa dan bertuğ . Forumu uzun zamandır takip etmem rağmen ilk defa yazıyorum. 2014 model Octavia tdi dsg ambition aracımın 30 bin ve 45 bin bakımlarını vosmer de yaptırdım. Yaz tatiline denk geldiği için Bursa da yaptırmadım. 30 bin tecrübem biraz can sıkıcıydı. Benden önceki müşteriye gözümün önünde bakım için 100 liraya yakın parça ve işçilik indirimi yapıldı. Bana ise fiyatları Skoda kendi belirliyor bir lira bile indirim yapamayız dediler. Sanırım 16 plakadan dolayı bir daha gelmez yolalım dediler. Müşteri memnuniyeti için vosmerden aradıklarında tek  tek anlattım. Sorun indirim de değil insan ayrımı yapılması dedim. Ve kırgın bi şekilde ayrıldım. Sonraki bakım ise tam bir felaketti. Bakımın ertesi günü Antalya ya tatile gidecektim. Aydın ı geçer geçmez  yağ lambası yandı. Önce yağ koymayı unuttular dedim. Sonra aracı kenara çekip altına bakınca yağın şıpır şıpır aktığını gördüm. Allahtan yağ koyup devam etmedim. Fitre contasını bile düzgün takmadan bakım yaptık diye yolladılar. Yol yardımını arayıp Denizli'de turkuaz servise çektirdim. Küçük bir yetkili servis ama o kadar ilgi ve çaba gösterdilerki... Teknisyen Muammer bey, adını hatırlayamadığım servis danışmanı ve müdürü hatta çaycı bayan... Allah hepsinden razı olsun. Vaktinde otele yetişebildik. Çoluk çocuk ezil olacaktık yollarda. Adı büyük hizmeti yerlerde bir servistense oraya giderim fırsatım olursa. Vosmere gelince...Yatak sardırsak kim karşılayacaktı çok merak ediyorum. Fren balatalarıyla beraber 1300 lira para verdikten sonra bir de motor parası verecektim. İlkinde kırıldım ikincisinde tövbe ettim. :( daha nasıl yazılır bilmiyorum...
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2016, 19:19:37 Gönderen: bertugdogan »