škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia delik desik...istanbul dolu yagmuru

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cok gecmis olsun dostum insanin cani cok sikiliyor tabiki ama cana gelecegine mala gelsin ne diyelim

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araci maslak dogusa biraktim. Ilk gorusmelere gore aracin komple boyanacagini soylediler. Eksper geldikten sonra durum netlesicek. Tabi ki boyle bir sey dusunmuyorum.  Disarida sigortayla anlasmali cekme vakumlama yapan bir yer buldum. Orasi da tahimini 7-8 bin hasar gozukucegini soyledi ama Boyali gozukmesinden iyidir. Pazartesi ola hayrola...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı acaracar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese geçmiş olsun. Haftaya İstanbul'a gelecektim ama içime bir korku sardı. Bagajda en az iki battaniye hazırda bulundurmak gerekiyor.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;620533
Araci maslak dogusa biraktim. Ilk gorusmelere gore aracin komple boyanacagini soylediler. Eksper geldikten sonra durum netlesicek. Tabi ki boyle bir sey dusunmuyorum.  Disarida sigortayla anlasmali cekme vakumlama yapan bir yer buldum. Orasi da tahimini 7-8 bin hasar gozukucegini soyledi ama Boyali gozukmesinden iyidir. Pazartesi ola hayrola...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/QUOTE [MENTION=12886]dehawen[/MENTION] hocam benim anlamadığım çekme vakumlamada nasıl 7-8 bin hasar gözükecekmiş? Çekme vakumlama sonrası boya mı yapacaklar ki rakam bu kadar yüksek.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çekme vakum va yapiliyor ama benim bildigim kadariyla tavan ve direkler maalesef yapilmiyor o işlemle duzelmiyor mecburen degismesi gerekiyor

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;620533

Ben de Üsküdar da oturuyorum.Benim superb de ön cam kırıldı ve dolu göçüğü oluştu.Araba park halindeydi yani ben haftaiçi pek kullanmadığından bir müdahale de bulunamadım.Ptesi bende doğuş oto maslak a bırakıcam orijinal ön camı bir değiştirsinler bakalım sonrasında göçükcülere gideriz.Aracın hemen hemen her yerine onarım yapılabilir ve bu işlerde güvendiğim bir kişiden sıfırından farksız olacağı bilgisini aldım.

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece ön cam değiştiricekseniz sigortanızın çalıştığı firmalarla iletşime geçmenizi öneririm. Doğuş oto maslakta inanılmaz bir sıra var. Ben anadolu sigorta kullanıyorum tur asist carglass gibi firmalar bu işlemi aynı şekilde yapabiliyor.

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kaskoda orijinal cam değişimi ekletmiştim.Gidip yan sanayi taktırmaktansa sıra beklerim.zaten 30 gün ikame araç hakkım da var yapana kadar başka araç kullanırız.bir de doğuş maslak göçük firması ile anlaşmalı çalışıyor diye duydum.ama size de boya demişler şaşırdım o yüzden.

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gocuk islemi yapmiyorlar. Hatta kurtulmak icin sanayiye bu isi yapan insanlara gidin diyorlar.

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;620563
Gocuk islemi yapmiyorlar. Hatta kurtulmak icin sanayiye bu isi yapan insanlara gidin diyorlar.

Alıntı yapılan: dehawen;620563

Şu an gerçekten olağanüstü bir durum var.Servisler normal hallerde çalıştıkları göçük düzeltme firmasına aracı gönderiyorlar veya mobil elemanları yetkili servise geliyordu.Sigorta firması ile görüşüp göçük tamir olayını dışarıda halletmek lazım o zaman.benim düşüncem ilk bir hasar dosyası açtıralım eksper gelsin camı orijinal camla bir değiştirelim.sonrasına bakalım diyorum.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar gaziantepliyim bundan 3-4 sene aynı bunun gibi bir durum yaşandı
Antep küçük bir yer olduğu için tüm bölgede hakimdi
İlk önce millet böyle bir afalladı Sonra göçükcü ustaları gelmeye başladı
Her yerde boyasız göçük tamir edilir yazıları
Allah'a şükür benim araçlarım garajdaydı birşey olmadı fakat olan arkadaşlarım da da yapılan uygulama belliydi aracın içinden Şişli bir mekanızmaları var tavan gerekse tavan halısı kapı ise kapı içleri sökülüp boyasız 1000-2000 ₺ ye yapıyorlar gidip aman ha aman boyatmayın 7000-8000 lere şakın tamam demeyin
Aracınızda hasar görünsün istiyorsanız kasko dan yoksa da parasını cebinizden verip sanayide yaptırınız [emoji5]
Hepinize cümleten geçmiş olsun

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Evler bu hale geldiyse arabaların vay haline.

Çevrimdışı gabomb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Doğuş oto nun elinde değil dolu hasarını düzeltecek kaza sebebli kaporta hasarını bile değiştirmeden düzeltecek ustaları yok maalesef, yetkili servislerde yapılacak en kolay işlem olan değiştirme her zaman tercih edilir. Ben şahsen aracımı sıfır aldığım halde ilk bakımını garanti dışında kalacak olmasına rağmen buradan yaptırmadım.(tercih meselesi yaptıran arkadaşlara saygı duyarım) İstanbul da maslak sanayide mtc ve göçükmühendisi bildiğim göçük düzelten yerlerden doluluk dolasıyla şuan yer bulamayabilirsiniz öyle 7-8 bin tl ye çıkan bir masrafın olacağını da sanmıyorum. Herkese geçmiş olsun.