škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti 2012 aksesuarları ve tuning malzemeleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yettim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, ben yetime ön arka bar, basamak vs. taktırmak istiyorum, yaptıran ve önerisi olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.    :wsh2:
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2012, 23:15:11 Gönderen: Yettim »

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla bende istiyorum ama ucuz olacak ha bir ceki demiri 350 euro aksesuar parasına  bir yeti daha alırım yawwwwwwww

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ön arka barı çok araştırdım ama hiç yakışmadığını gördüm. Yan basamak taktırdım çok güzel oldu tavsiye ederim ama ben serviste taktırdım biraz tuzlu oldu piyasada yarı fiyatına takıyorlar. Biraz araştırın sahibinden.com da görmüştüm birkaç tana güzel görnüyorlardı.

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yüncüler oto kampanya yapmış. yan basamak artı port bagaja 430 TL fiyat verdiler bana.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: tolga7482;401549
Arkadaşlar yüncüler oto kampanya yapmış. yan basamak artı port bagaja 430 TL fiyat verdiler bana.

Orijinal değil sanırım, yan sanayiden uzak durmak lazım. Orijinal yan basamak yok diye biliyorum

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan hocam almadım. ben sadece port bagaj için ilgilendim kampanya ile. zaten dürüst olmak gerekirse basamak taktırmam ben Yetime.
Ama yetkili satıcı olduğuna göre yan sanayi de olamaz diye düşünüyorum. sonuçta orijinal parça 40 TL iken yurtdışında burada oluyor 100 TL.
(Basit örnek Yeti kol dayama. üreticiden satış 400 TL nakliye dahil. çek cumhuriyetinden)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tolga7482;401579
İrfan hocam almadım. ben sadece port bagaj için ilgilendim kampanya ile. zaten dürüst olmak gerekirse basamak taktırmam ben Yetime.
Ama yetkili satıcı olduğuna göre yan sanayi de olamaz diye düşünüyorum. sonuçta orijinal parça 40 TL iken yurtdışında burada oluyor 100 TL.
(Basit örnek Yeti kol dayama. üreticiden satış 400 TL nakliye dahil. çek cumhuriyetinden)

Yetkili satıcı da dışarıdan bağlamıştır işi belki, orijinal olarak Yeti'de görmedim ben, ya da denk gelmedi

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yukarıda da yazdığım gibi arabayı teslim almadan serviste taktılar orjinal olduğunu söylediler ama tabi bir yerinde madein çek :) yazıyormu yazmıyormu bilemiyorum. Sadece sadece basamakların üstünde yeti yazıyor faturayada 650 tl olarak yansıtmışlar.

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yan sanayi çıkması taraftarıyım. (Çin malı değil!!!)
Doğuşa gebeyiz valla yoksa.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti.avc;401632
Ben yukarıda da yazdığım gibi arabayı teslim almadan serviste taktılar orjinal olduğunu söylediler ama tabi bir yerinde madein çek :) yazıyormu yazmıyormu bilemiyorum. Sadece sadece basamakların üstünde yeti yazıyor faturayada 650 tl olarak yansıtmışlar.

Foto varsa harika olur

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;401635
Foto varsa harika olur

Becerebilsem eklerim tabi:) Bu işlerden fazla anlamam ama tarif edebilirseniz eklemeye çalışırım.

Çevrimdışı tarık elmas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ayrıca ebayda skoda yeti chip box diye parça satılıyormuş.105 beygiri 130 beygire çıkartıyor.acaba uyarmı.bir sakıncası olurmu