škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 ambiante bagaj kapagı sorunu yardım:///

Fabia · 12 · 4189

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracımı alalı 3 ay oldu 2 hafta oncesınde bagaj kapagında kapanmama sorunu basladı bagaj kapagını dısardakı plaka ustundekı acma dugmesınden actıgımda serı sekılde 3-4 kez ust uste menteseden ses gelıyor anlayamadım kullanma kılavuzuna baktım bısey yazmıyor sorun neden kaynaklı olabılır kumanda ılede denedım olmadı sonradan farkettım bagaj kapagundakı dugmeye 3 defa basınca (bagaj kapagı acıkken) 3 . basmada 1 tık sesı gelıyor ve bagaj kapagı kapanıyor yardım edebılırsenız sevınırım.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;255573
aracımı alalı 3 ay oldu 2 hafta oncesınde bagaj kapagında kapanmama sorunu basladı bagaj kapagını dısardakı plaka ustundekı acma dugmesınden actıgımda serı sekılde 3-4 kez ust uste menteseden ses gelıyor anlayamadım kullanma kılavuzuna baktım bısey yazmıyor sorun neden kaynaklı olabılır kumanda ılede denedım olmadı sonradan farkettım bagaj kapagundakı dugmeye 3 defa basınca (bagaj kapagı acıkken) 3 . basmada 1 tık sesı gelıyor ve bagaj kapagı kapanıyor yardım edebılırsenız sevınırım.

Kilit bir elektrik motoruna bağlı,motor yeterli gücü veremeyip dili itmiyor sanırım,servise göstermeniz iyi olur :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi yeniden denemeye ındım bu sefer kapak kapanıyor fakat ses yıne aynı 1 sefer normal 1 sefer 2 tık ust uste atıyor:// galıba servıslık ısı var bır hafta sonra ankaraya donuyorum servısıne bı gosterıcem 2500 bakımını yaptırmamıstım onu yaptırıken soylerım artık. bırde merak ettıgım bır konu var bendekı 1.4 benzınlı km su anda 2900 de ama cok yakıyor 7-9 arası.forumda rastladım lpg dusunuyorum ama 1.5 lt daha fazla yakar dıyor lpg taktırdıktan sonra yakıtı dahada artarmı gercekten satısı yapan hanımefendı tup takılınca yakıtı dahada ıner dıyordu:/// dusuk devırde kullanıyorum aracı az yaksın dıye:///

Çevrimdışı Kürşad

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kapaktaki sorun için hemen servise gidin derim. Önemli bir konu, bekletmeye gelmez.

Yakıtla ilgili;
Bende de aynı motor var, ilk 3 ay İstanbul trafiğinde 9,5-10,5 gidip geliyordu, sizin rakamlar çok iyi. Çok düşük devirde kullanmayın, tembel alışmasın motor kurum yapar derler. Yol müsaitse yol bilgisayarının vites işaretlerine uyun, daha optimum tüketim elde edersiniz.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan izmirdeyım yakıtı 7 den aşagı hiç düşmedi lakin 5. vites 50km hızla denedım 10 dakıka evvel geldım 6.6 ya kadar ındı 2-3. viteslerde devri 2000 usutne cıkınca yakıt 9.5 10 ları aşıyor:// lpgdekı tuketım boyleyse eger hıç taktırmamayı dusunuyorum

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kapaktaki sorun için hemen servise gidin derim. Önemli bir konu, bekletmeye gelmez.

muhakkak gıdıcem
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2011, 23:46:38 Gönderen: Fabia »

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1 hafta sonra atada bakıma sokucam aracı hemen vardıgım gıbı dınlenmeden servıse atıcam kendımı bı tek endısem sorun baska boyutlara ulasırsa uzun yolda cok sıkıntı cekerım yanı kapak kendı kendıne acılmaya baslarsa dıye

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
izmirdeyseniz gaziemir renk otonun ilgi alakası güzeldi tavsiye ederim.

yakıt durumu 5 bin km den sonra düşmeye başlar.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2011, 00:53:38 Gönderen: Birkan »

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
lpgdeki durumu nedır yakıt tuketımının. bılgısı olan arkadaslar varsa tecrubelerını paylasmalarını rıca edıyorum:))

bılgı veren herkesede ayrıca tesekkur edıyorum:)  ATA skoda dısında bır yere gosteremıyorum maalesef ustamız orda://
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2011, 01:31:19 Gönderen: Fabia »

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lpg de fazladan 1.5 lt daha yakar. ama lt fiyatı ucuz olduğu için tasarruf olacaktır.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White