škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

El freni düğme sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bugra042

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar;
geçen hafta yaşadığım problemden dolayı yazıyorum,bu sorunu yaşayan varsa ne yapabiliriz çözüm arıyorum.
EL frenini indirmek için düğmeye baskı uyguladığımda düğme yerinden çıkıp,elimde kaldı.Konya konmar servise gittiğimde silikon la yapıştırıp gönderdiler.Ama dün yine çıktı.anlamadım bu nasıl oluyor.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bugra042;510618
Herkese selamlar;
geçen hafta yaşadığım problemden dolayı yazıyorum,bu sorunu yaşayan varsa ne yapabiliriz çözüm arıyorum.
EL frenini indirmek için düğmeye baskı uyguladığımda düğme yerinden çıkıp,elimde kaldı.Konya konmar servise gittiğimde silikon la yapıştırıp gönderdiler.Ama dün yine çıktı.anlamadım bu nasıl oluyor.

forumda birilerinin başına gelmiş ve kullanıcı hatası demişlerdi sanırım.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence o butonun el freni tabancasının iç kısmında kalan bölümü kırılmış. Yoksa onun oradan çıkması kolay değil hiç.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı dervişbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.drive.net/r/skoda/1303477/
Konuyla çok alakalı değil belki ama geçen bir gün usta, el frenini sonuna kadar çekmemle ilgili, az daha adam çağıracaktım el frenini indirmek için demişti.. P de iken Bu kadar çekmene gerek yok demişti...

Ben de manuel araçtan kalma bir alışkanlık o sesi duyacağım sonuna kadar..
Ama faydasından çok zararı olurmuş..

Çevrimdışı bugra042

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim anlamadığım bu araba daha 2. yılını doldurmadan böyle arızalar vermesi.mesela bende olan el freni klipsinin yerinden sökülmesi-diğer arkadaşlarda olduğu gibi camların inerken ses çıkarması,-aynaların katlanırken zorlaması vb...bi ton para verip aldığımız arabada böyle şeylerin olması şahsen beni bu arabadan soğutuyor...herkese saygılar..

Çevrimdışı kadircagri

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet arkadaslar aynı sorun bende de oldu kullanıcı hatası oldugunu dusunmuyorum...

Çevrimdışı darkbloodshed

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: darkbloodshed;628254
el freni krom düğmesi satılıyor mu ?

satsa satsa servis satar o satmıyorsa hurdacılardan komple el freni alırsınız sadece ucundaki kromu vermezler

Çevrimdışı resul_100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim başıma geldi servis 400 tl istedi parça onlardan işçilik benden. Bende Ankara’da da Fatih ustaya gittim o güzelce bant sardı sonra o krom parçayı taktı ölse çıkmaz arık dedi  2 senedir de çıkmadı

Çevrimdışı darkbloodshed

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
servis el freni komple satılır onu da size vermeyiz değişimi için aracı bırakmalısınız dedi  bende el freniniin dış kılıfını çıkartım içinde düğmenin geçtiği çubuk gözüküyor yayı çıkartıp çubukla geçmeli kısımın arasına kağıt sıkıştırdım (çok sıkıştırırsanız sonra düğme geçmiyor onu dengeleyin) yayı ve düğmeyi taktım 3 4  gündür demir gibi maaşallah

Çevrimdışı turgut.saritas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı WhiteChick

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Aynı problem benim aracımda da var. Nasıl çözülür bilgisi olan var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.