škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cd sıkışması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bugun arabaya cd takdım ve dınledıkden sonra aracı park ettım ama cd yı cıkarmadım sabah calıstırdım cd çalardan tak tak tak dıye sesler gelmeye basladı cıkarma tusuna basdım cıkarmadı basılı tuttum cıkmadı cıkarma tusuna basıp cd nın altına ustune neresıne vurduysan cıkarmadı başka cd ıle cıkarmaya çalışdım cd cıkarma tusuna bası tutarak ama cıkmadı elektırıkcıye gittim adam ugraşdı bır baska cd yı sokup cıkardı içindekı cdyı ıtekledı bırakdı fılar yarım saat sonra cıkdı cd çalar normale döndü şükür ama adam dedı cd yı takdın dınledın işin bitti gece aracı park edecen cd yı cıkar hava soguk ondan mı oldu neden oldu analadım 20 ytl verdım bunların cd caları hassasmış içinde bir parca edı soyledı onu kırsaydı teyip komple degişmesi gerekiyomuş ne kadar dogru bılmıyorum hıc boyle sorunla karsılasan oldumu tesekuler

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen dogru . Cd okuyucuyu ustunde tasiyan parca cok hassas. Hemen zarar gorup kirilabilecek veya ayari hemen kayacak sekilde. Ayrica cd lerinize dlkkat edin ezlmis yamulmus cd leri takmayin.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;493796
Aynen dogru . Cd okuyucuyu ustunde tasiyan parca cok hassas. Hemen zarar gorup kirilabilecek veya ayari hemen kayacak sekilde. Ayrica cd lerinize dlkkat edin ezlmis yamulmus cd leri takmayin.
aracınız trak cd den baska calıyor mu mesela 50 tane mp3 olan cd yı çalarmı ben hiç denemedim siz denedinizmi teşekurler

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimki mp3 caliyor. Eski modellerde mp3 calmiyor olabilir. Tam emin degilim.

Çevrimdışı mmaslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benimki aldığımda cd sıkışmış durumdaydı. söküp cd yi çıkardım. ama şu an cd çalmıyor.kullanmıyorum yani. Tamiri kaç paraya mal olur bilmiyorum.

Çevrimdışı sahin87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı sıkıntı dün bende de oldu. İçerideki cd yi yarım çıkardı.Tuşa bastım içeri aldı ve sonra  cd yi tam çıkardı ama başka taktım  cd yi yarım aldı. ileri geri itip çekti. En son ben itince içeri tekrar vermedi. Cd Error yazdı her defasında.

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
skodaouto teyplerin geneli böyle benmkide bağzen cd yi yutuyo sonra canı isteyince geri çıkartıyo genelde ben isteyince vermiyo geri :) bende ısrar etmiyorum alıştım artık bi fm transmitter  le çözdüm olayı cd ye yer aramaktanda kurtardım

Çevrimdışı redalarm1345

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba yeni üyeyim konu dışı olcak ama octavia 2012 model  1.6 tdı var sadece çelik jant var sis yok ambıtıon optimal olarak aldık ama tam bilmiyorum araca 3 tane cd takılabiliyormu acaba cd taktığımda medıa tuşuna basınca 3 kere değişti ama tam olarak bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cd'yi çıkartmak için çok uğraşmayın geri vermez ama bir süre sonra (bu bazen birkaç gün bile olabiliyor) cd çıkartma düğmesine tekrar bastığınızda cd çıkaracaktır.. bu benimde bir türlü çözemediğim ve enderde olsa yaşadığım bir sorun.. teypcilerede çok guvenemedigim için tamir ettirme işine girişmedim