škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

YENİ KASA OCTAVİA 1.4 Elegance Benzinlimi 1.6 TDI Dizelmi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dogmatik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.4 TSİ motorlarda benzinlide olsa şehirlerarası baya az yakıyor.720 km yol yaptım İstanbul-Ayvalık arası gidiş geliş olarak.Yola çıkmadan önce depoyu fulledim ve dödüğümde tekrar fulledim 160tl lik benzin aldı.Yol bilgisayarı 5.9lt gösteryordu.Hesaba görede 22krş yakmış oluyor.Aldığım benzin opet 97 oktan.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dogmatik;104541
1.4 TSİ motorlarda benzinlide olsa şehirlerarası baya az yakıyor.720 km yol yaptım İstanbul-Ayvalık arası gidiş geliş olarak.Yola çıkmadan önce depoyu fulledim ve dödüğümde tekrar fulledim 160tl lik benzin aldı.Yol bilgisayarı 5.9lt gösteryordu.Hesaba görede 22krş yakmış oluyor.Aldığım benzin opet 97 oktan.

Basmayınca doğrudur birde CC kullandıysanız değerler çok güzel :ok:

Çevrimdışı dogmatik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Giderken basmadımda gelirken bastım.O güzergahta epey radar olduğundan ceza yiyince normal hıza düştüm tekrar.Otobanda 120km diğer yollarda 90km.Ama 150 km si 140 ortalama hızla.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 tdi octi en baz ve en full ne kadar bilenler yazarsa sevinirim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dragut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
40.000 TL den başlıyor, yalnız alırken Ocak bandrolünü satıcıya ödetmeye gayret edin. Ben anahtar teslim Ankarada Ata Plazadan aldım. Ocak bondrolünü ödemiyorlar, konya daki bayii ödüyor, bunlar ödemiyor. vw polo almıştım daha önce onlarda ödemişlerdi. 45000 tl para ödedim anahtar teslim diye 324 tl MTVyi siz ödeyeceksiniz diyorlar pes doğrusu. Bakanlığa ve Tüketici hakem heyetine şikayet ettim bakalım sonuç en olacak.

Çevrimdışı murathan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 yeni kasa octavia dizel al keyfine bak.ben aldım müthiş.1400 km yol yaptım 320 tl yakıt aldım.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: murathan;450745
2013 yeni kasa octavia dizel al keyfine bak.ben aldım müthiş.1400 km yol yaptım 320 tl yakıt aldım.

:wlc:

İlk mesajınızla 3 yıllık konuyu canlandırdığınıza göre sizde iş var ;)