škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 6.5 Bolero Güncelleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;619811
[MENTION=15303]Fabian[/MENTION] kardeş, linkteki isterleri karşılıyorsan (aracın üretim tarihi vb.) one app sürümünü ve aldığın hata mesajını yazarmısın

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, usb ya da wifi ile bağlanın diyor.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;619836
Her kombinasyonla denedim ama cikmyor. Ki tarayicilardan bulup yuklemeye calistiginda da ya ulkenizde kullanilamamakta ya da uygun cihaz bulunmamakta diyor.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam tekrar telefonun nedir?

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;619946
Hocam tekrar telefonun nedir?

Samsung s6

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı onurnisli

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aynı hatayı banada veriyor usb veya wifi ile bağlanın diyor telefon iphone 6

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onurnisli;620001
aynı hatayı banada veriyor usb veya wifi ile bağlanın diyor telefon iphone 6

2017 model mi aracınız?

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;620004
2017 model mi aracınız?

Benimki 2017, üretim tarihi Aralik 2016. Ne yaptıysam baglantiyi kuramadim.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabian;620018
Benimki 2017, üretim tarihi Aralik 2016. Ne yaptıysam baglantiyi kuramadim.

Hocam radyo logoları hariç bir güncelleme gözükmüyor. Yapacaksanız da boş yere yapmış olursunuz, değişen bir şey olmuyor :D

Çevrimdışı onurnisli

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;620004
2017 model mi aracınız?

2016 model ocak 2017 de almıştım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence 2016 nın son ayları ve 2017 model üretim fabialarda böyle bişey oluyor. Yetki ya da izin meselesi olabilir.

Buraya da yazayım;

2016 son ayları ve 2017 model üretimlerde Smartlink+ mevcut zaten.

"With the SmartLink+ system (ŠKODA Connectivity bundle supporting MirrorLink®, Apple CarPlay and Android Auto"

Yani diyor ki Artık smartlink dediğimiz olayın içinde Mirrorlink, Apple Carplay ve Android Auto var.

Skoda İngiltere sitesinde sıkça sorulan sorularda şöyle bir şey var;

Are iPhones compatible with MirrorLink?

Unfortunately not, iPhones are only compatible with SmartLink. SmartLink includes within it MirrorLink, Apple CarPlay (compatible with iPhones 5, 5c, 5s, 6 and 6 Plus) and Android Auto.

Burda da diyor ki iPhone'lar zaten mirrorlink tabirini kullanmıyor. iphone da sadece apple car play var. Android cihazlar için iki seçenek kullanabilirsiniz onlar da android auto veya mirrorlink.

Ben iphone kullanıyorum. Yukarıda yazılanların dediği gibi sadece apple carplay opsiyonu çıkıyor bağlayınca. Geçen arkadaşın android telefonunu bağladım ve iki seçeneği de sundu bana (android auto ve mirrorlink) ikisi de çalıştı. Oneapp uygulması yoktu android telefonda onu deneyemedim maalesef.

"OneApp and the SmartLink interface are fully compatible in ŠKODA Fabia made after calendar week 22/2016."

Skoda internet sayfasında yazdığı üzere Smarlink ve Oneapp 2016 22.haftadan sonra üretilen fabialarda kullanılabilir. Fakat "usb ya da wifi ile bağlanın" uyarı alıyoruz apple carplay açıkken bile. Bunu çözemedim. Tr ile ilgili izin yetki problemi olabilir muhtemelen kablo ile bağlanırken.
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2017, 13:51:54 Gönderen: Firzen »

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;619451
Merhaba arkadaşlar;

Sitede araştırdım ama hala ne servisten ne de burdan bir türlü cevap alamadim. Skoda Fabianin Bolero ekran güncellemesi için şasi numarası ile giriş yapiyorum ama güncelleme ancak DVD den oluyor diyor, servisi ariyorum abi biz bilmiyoruz diyorlar. Bu güncellemeyi yapan var mi?, varsa nasil yapti?. Skoda Oneapp uygulamasi yayinlanmiş, smartgate ile ayni ozellikleri sunuyor ama bu sefer wifi şart degil, ayrica kablo ile de baglanip apple carplay ya da android uygulamasi ile de kullanabiliyormuşuz, bu uygulamayi Fabia da kullanan var mi?. Geçen bir arkadaşin yakit ekranindan gördüm dü DriveGreen skorunu yakit tuketimi ekraninda gorebiliyor yani pencere degistirmeden yakit tuketimi ekraninda ufak bir sekilde skorunu da gorebiliyor, bunu nasil yapabiliriz bilen var mi?

Merhaba, Bolero güncellemesini ben yaptım fakat bunun oneapp ile alakası yok. Güncellemeyi bugun yaptım , oneapp uzun süredir çalışıyor. Güncelleme ile alakası yok. Daha önce belirtmiştim. Aşağıda video su var. 245 sürümünden 252 sürümüne çıkarttım.
https://www.youtube.com/watch?v=RmhLqoeQSBo

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@Baysun Dosyayı nerden indirdiniz ? ve neler değişti.

Diğer mirrorlink videonu da izledim onun için özel bişey yaptın mı
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2017, 14:44:18 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;619451
Merhaba arkadaşlar;

Sitede araştırdım ama hala ne servisten ne de burdan bir türlü cevap alamadim. Skoda Fabianin Bolero ekran güncellemesi için şasi numarası ile giriş yapiyorum ama güncelleme ancak DVD den oluyor diyor, servisi ariyorum abi biz bilmiyoruz diyorlar. Bu güncellemeyi yapan var mi?, varsa nasil yapti?. Skoda Oneapp uygulamasi yayinlanmiş, smartgate ile ayni ozellikleri sunuyor ama bu sefer wifi şart degil, ayrica kablo ile de baglanip apple carplay ya da android uygulamasi ile de kullanabiliyormuşuz, bu uygulamayi Fabia da kullanan var mi?. Geçen bir arkadaşin yakit ekranindan gördüm dü DriveGreen skorunu yakit tuketimi ekraninda gorebiliyor yani pencere degistirmeden yakit tuketimi ekraninda ufak bir sekilde skorunu da gorebiliyor, bunu nasil yapabiliriz bilen var mi?

Alıntı yapılan: smtcglr;620531
@Baysun Dosyayı nerden indirdiniz ? ve neler değişti.

Diğer mirrorlink videonu da izledim onun için özel bişey yaptın mı
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] güncelleme dosyasını Rusya da bir siteden bulup indirdim. Fakat araç sürümünüz 241 ile 245 olmalı sürümü 252 ye çıkarmak için. 3-5 düzeltme yaptık falan demişler ama Rusçam zayıf anlamadım :) çokta bakmadım. Güncellem dosya boyutu 3.5 GB gibi . İsteyen olursa biryer bulursam upload ederim indirip kullanabilirsiz. Diğer video dediğiniz hareket halinde mirrolink sanırım. Onun içinde bir bedelli yazılım yaptırdım. 250 TL civarında. Ama telefonum Sony xperia Z5 olduğu için iyiki yaptırmışım diyorum. Çünkü ekranı full veriyorum onu yükle bunu yükle ile uğraşmıyorum ve hiç kapanmıyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim öncelikle telefonu değiştirmem lazım aslında :D benim telefon hala s3 inadına bozulmuyor maşallah :D hatuna huawei p9 lite aldım geçen android auto yu denedim çok hoşuma gitti mirrorlink çalışmadı :( Mirrorlink olayı çok güzel aslında çalışsa süper olur.  

indirdiğin sitenin linkini verirsen seni de zahmet ettirmemiş oluruz isteyen herkes kendi indirir ordan.