škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park Sensörü Bilgisi

Ziyaretçi · 164 · 45931

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tavsiyem kalitesine güvenebileceğiz görüntüsü estetik olan tüm park sensorlerini kullanabilirsiniz fiyatı uygun olan ve kaliteli olan valeo olabilir on arka park sensoru 400 lira gibi fiyatı var
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2015, 18:10:13 Gönderen: Dre42 »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CüneytÖzyurt;551194
Merhaba. Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. Bir de fiyatını yazarsanız sevinirim.

Skoda Fabia 3 1.4 tsi Style paket aracım ile ilgili olarak;
Yetkili serviste orjinal park sensörünü (sadece arkada bip yapan) yaklaşık takma ücreti ike birlikte 1.000 TL ye takılabileceğimi söylediler. Eğer Çin veya daha ucuz bir sensör taktırırsam aracın elektrik akşamında hata verebileciğini ve kesinlikle tavsiye etmediklerini söylediler. Bana daha uygun sadece arkada bip yapan herhangi probleme yol açmayacak bir ürün önerebilirmisiniz?

Bana servisim orijinal çok kaliteli dediği 550,lira fiyat söylediği park sensoru sanayide montaj dahil 100 lira idi varın siz duşunun servisin şerefsizliğini.ben arabama geri görüş kamerası taktım elektrik aksamına da bişey yaptığı yok insanlar anlamaz diye kandırmaya çalışıyorlar.bişey yok geri vites kablosundaki dandirik bi tane kablodan ek alıyorsun..bahsedildiği gibi arabanın ustun teknolojilerle donatılmış sistemlerine zarar vermez :)

Bir de arıza lambası yakar yalanı uyduruyorlar inanmayın hiçbir şey olmuyor.aracınız hayırlı olsun kesinlikle servise para kaptırmayın

Çevrimdışı gema

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Aranıza yeni katıldım. 50-55 civarı arac bakınırken kendimi bu sayfalarda buluverdim.
Sizlerin aksine benim bir skodam daha yok. Yokluyorum nedir ne değildir diye. Arac alırken serviside onemli tıpkı elektronik eşya alırken dikkat ettiğim gibi bunada dikkat ederim. Ve söz konusu olan iş ahlakı disiplin olunca bu ulkenin insanlarının yaptıklarıyerlerde surunur biliyorum o yuzden beklentimi ona gore tutarım.
Bu konunun tum sayfalarını usenmeden okudum. Servisin yaptıklarınıda. Ama burda dikkatimi çeken ikinci sınıf hizmet değilde, aracı alırken bi ton para kösülüyoruz. Bu marka yada distiribitoru adam gibi bir park sensoru opsiyonu koyar isteyende alır yada almaz. Ama onun yerine burada arac sahipleri şekilden şekile girip , bu olurmuydu , o olurmuydu diye deva arıyor.
Halbuki temiz temiz gidersiniz servise parası neyse adam gibi sensorleri takarsınız , hayatınıza kaldıgınız yerden devam edersiniz.
Ama bu iş ahlakıyla sanırım bu bile çok bize.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba,

Aracımın arka tamponunda 3 noktalı park sensörü var. Ön tampona da taktırmak istiyorum ancak Ender Elektronik gibi yerlerde hep 4 noktalı olduğu için bir türlü olayı anlayamadım. Acaba serviste 3 noktalı ve Bolero'ya entegre ön park sensörü ekletilebilir mi?

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;615716
Herkese merhaba,

Aracımın arka tamponunda 3 noktalı park sensörü var. Ön tampona da taktırmak istiyorum ancak Ender Elektronik gibi yerlerde hep 4 noktalı olduğu için bir türlü olayı anlayamadım. Acaba serviste 3 noktalı ve Bolero'ya entegre ön park sensörü ekletilebilir mi?

yeni fabialarda arkada 3 önde 4 sensör yeri vardır.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;615728
yeni fabialarda arkada 3 önde 4 sensör yeri vardır.

Çok teşekkürler, ben bir sorayım servise kaça yapıyorlar diye.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;615736
Çok teşekkürler, ben bir sorayım servise kaça yapıyorlar diye.

öğrendiğinizde serviste ön sensörü ne kadara takıyorlar paylaşabilirseniz seviniriz.

Çevrimdışı aliyren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, 2016 ambition 1.0 fabia ya görsel destekli park sensörü takılabiliyormu orjinal?

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliyren;616006
Arkadaşlar, 2016 ambition 1.0 fabia ya görsel destekli park sensörü takılabiliyormu orjinal?
Ender elektronik bana sadece şunu sordu aracına telefonu bluetooth ile baglayabiliyor musun? Ben de evet deyince park sensörü de olur geri görüş kamerası da dedi.. istersen bir arayıp sor.. neden Ender dersen bu işi adamlar harbiden bilip yapıyorlar ancak paralar öyle ucuz degil

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kavih;615826
öğrendiğinizde serviste ön sensörü ne kadara takıyorlar paylaşabilirseniz seviniriz.

Hocam cevap sonunda geldi, Altur Oto ile bi mailleşmem oldu. İşçilik dahil 1250 lira fiyat verdiler.

En başta 700 dediler, sonra Bolero'da gözükmesi için bir aparat gerekiyor o da 550 dediler. Can sıktılar, cep yaktılar...

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bilgi için teşekkürler.

evet, çok para istemişler ne yazık ki. aslında bu tarz şeyleri ilk başta alırken fabrika çıkışlı sipariş geçmek lazım. değiştirmek nasip olursa böyle detaylara dikkat edeceğim bir dahaki sefere.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün yeni tip 16.5 mm slim lenslerden keşfettim hemde adamla görüştüm.
Fabrika çıkışdaki tip gözlerden geliyor ürünle beraber.
Ürün linki :http://urun.n11.com/park-sensoru/park-sensoru-orj165-mm-sensorlu-ekranli-beyaz-b4-P160585925

Ben uygulamayı düşünüyorum fiyatı uygun ekran ve ses ikazı mevcut ve istenilirse ses ikazı iptalde edilebiliyor.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;616311
Bugün yeni tip 16.5 mm slim lenslerden keşfettim hemde adamla görüştüm.
Fabrika çıkışdaki tip gözlerden geliyor ürünle beraber.
Ürün linki :http://urun.n11.com/park-sensoru/park-sensoru-orj165-mm-sensorlu-ekranli-beyaz-b4-P160585925

Ben uygulamayı düşünüyorum fiyatı uygun ekran ve ses ikazı mevcut ve istenilirse ses ikazı iptalde edilebiliyor.
Montajına ne kadar alırlar? Birde dışardan alınan ürün için montajı yapan illaki kotuleyecek moralini bozacak :)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;616312
Montajına ne kadar alırlar? Birde dışardan alınan ürün için montajı yapan illaki kotuleyecek moralini bozacak :)

Moralimi bozma olmazda ben tanıdıkda 50 lira + öğle yemeğine yaptırırım diye düşünüyorum montajını :) Zor değil 4 delik delinicek ve geri vitesden 12V bağlantı alınıcak. ekranda ön tarafa yerleştirilicek