škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Maketi bile çıkmış

lrfan · 26 · 9002

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;11675
Adaptive Curise Control sistemi yoksa ön sensör kadar gereksiz bir donanım daha yoktur.Hadi arkayı bir nebze anlarımda öne sadece mesafe için gereksiz bir donanım,haybeye maliyet olarak ekstra yük getirmekten başka bir işe yaramaz.
Önde sensör gördüğünüz araçların %90 mesafe için değil zaten ,Adaptive Curise Control sistemli araçlardır.

Yav söylettin Beni bak hocam.adam ya da kadın  bücür, koca arabayı kullanıyor,koltuğu da yükseltmiş ama burunlu araba,kestiremiyor mesafeyi, napsın sensör lazım ona.İşin bu kısmını da analiz etmeli:kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
abi o superb kendi kendine park ediyor ya, ben korkarım, direksiyon falan çeviriyor, rüyalarıma girer o benim yahu!

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;11824
abi o superb kendi kendine park ediyor ya, ben korkarım, direksiyon falan çeviriyor, rüyalarıma girer o benim yahu!

He ya iki superb girecek yere güzel parkediyor namısssız:hanz:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Superb' in ilk park zamazingosu olanını Auto Bild' de test etmişler. Superb otomatik park için 6 metrelik boşluğa gerek duymuş.:D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;11823
Yav söylettin Beni bak hocam.adam ya da kadın  bücür, koca arabayı kullanıyor,koltuğu da yükseltmiş ama burunlu araba,kestiremiyor mesafeyi, napsın sensör lazım ona.İşin bu kısmını da analiz etmeli:kiki:

Düne kadar sensörmü vardı sanki,ses gelince dursun kestiremiyorsa aha doğal sensör ona :hanz::hanz::hanz:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;11833
Superb' in ilk park zamazingosu olanını Auto Bild' de test etmişler. Superb otomatik park için 6 metrelik boşluğa gerek duymuş.:D

Ben o boşluğa jumbo dorseli Scania R680 sokarım :hanz::hanz::hanz:

Sensör mensör gerenksiz ,yani kendi adıma en azından :hanz:Valla park konsunda çok iddia kazanmışımdır :hanz: 7.45'in sensörlerini kapatıp gösterilen her yere tek seferde girip park etmişliğim vardır :hanz: yediğim iskenderin haddi hesabı kalmadı :hanz:sensör bozar raconu bizde :hanz:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;11835
...:hanz:sensör bozar raconu bizde :hanz:
Katıllıyorum.:kat:
Sensöre hayır!:hanz:

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;11836
Katıllıyorum.:kat:
Sensöre hayır!:hanz:

aynen öyle iğne deliğine parkederim,Yok ihtiyaç:huh:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Nasıl alışırsan öyle gider, ben de sensör istemedim, hediye geldiği halde...

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;11477
Buraya gelenlere koymazlar öyle ön park sensörü filan,Gazlarlar bize eksik donanımları.
:+1::+1:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gizli bant şeklindeki sensörlerden olsa fena olmazdı yani.. :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eskiden sensörmü vardı.sensör olmadan hiç yoktan ne yapabılecegımızı goruyoruz kendımızı gelıstırıyoruz.süreklı sensor kullanarak park eden bır vatandas bı formanı park etmek ıcın yarım saat ugrasır