škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

new octavia elegance =)

serhan · 30 · 11925

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mxengine;14610
sen bilirsin ama istediğin ustaya git sana benim verdiğim cevabı verecek eger rodajı dediğim gibi geçerse aracın 210u cok rahat gorur

ustalar aracı yapanlardan(skoda'dan) daha iyi mi biliyorlar?
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla istedigini yap ama şunu söyleyeyim 2 tane al aynı araç 1. yi kitapçıktaki gibi kullan ilk 2000km 2. yi benim dediğim gibi kullan 2. araçın son hızı kesinlikle daha yüksek olur

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mxengine;14634
Valla istedigini yap ama şunu söyleyeyim 2 tane al aynı araç 1. yi kitapçıktaki gibi kullan ilk 2000km 2. yi benim dediğim gibi kullan 2. araçın son hızı kesinlikle daha yüksek olur

2. aracın son hızı daha yüksek olur belki ama bence 1. aracın motoru daha uzun ömürlü olur
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

hakanerdogan

• Ziyaretçi
ben hatta ilk 7-8 bin km boyunca gazı yere koyduğumu hatırlamıyorum.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı ugurlu olsun gule gule kullanın.rodaj konusunda ben bı yerden duymustum araclar satısa sunulmadan rodajı yapılıyor gıbısınden bı yazıydı ne kadar dogru bılmıyorum

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bundan bizim durakta var sanırım Türkiyede tekk taksi
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
türkçe kılavuzda rodaj:

büyük boyut resimler için: http://www.flickr.com/photos/10014289@N06/sets/72157618749434925/

M.Niyazi Saral

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: isikayhan;15025
türkçe kılavuzda rodaj:

büyük boyut resimler için: http://www.flickr.com/photos/10014289@N06/sets/72157618749434925/

hayırlı olsun, kazasız cezasız günlerde binin.
ayrıca kullanma klavuzunda yazanları aynen uygulayın. önemli olan sürat değil motor ömrü ve sağlıklı kullanımdır. motor açmak için 3-4.000 km. den sonrada ara ara basarsın.
ayrıca motor açmak sürat yapmak değil yüksek devirde belirli aralıklarla kullanmaktır. 5. viteste aşırı sürat yapıp riske gireceğine 3.veya 4. viteslerde ara ara yüksek devirde aracı kullanabilirsin.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;15028
hayırlı olsun, kazasız cezasız günlerde binin.
ayrıca kullanma klavuzunda yazanları aynen uygulayın. önemli olan sürat değil motor ömrü ve sağlıklı kullanımdır. motor açmak için 3-4.000 km. den sonrada ara ara basarsın.
ayrıca motor açmak sürat yapmak değil yüksek devirde belirli aralıklarla kullanmaktır. 5. viteste aşırı sürat yapıp riske gireceğine 3.veya 4. viteslerde ara ara yüksek devirde aracı kullanabilirsin.

bence de öyle. daha önce ingilizce kılavuzdan özetlediğim bilgileri şimdi türkçe kılavuzundan aynen verdim çünkü rodaj hakkında aksini idda edenler var.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;15036
bence de öyle. daha önce ingilizce kılavuzdan özetlediğim bilgileri şimdi türkçe kılavuzundan aynen verdim çünkü rodaj hakkında aksini idda edenler var.
bu arada kaç vitaesdi aracınız?renk olarakda mükemmel,ama navi de olsa tadından yenmezdi,:kart:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güle güle kullanın.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkürler
arabada 6 ileri tam otomatik vites var
evet navigasyon olsa iyi olurdu ama cep telefonumda gps olduğu için çok önemsemiyorum

M.Niyazi Saral