škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

"UzAyLı OqLuM ReZzOmMm"

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı savurqac

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
işte buda benim rezzom modeli :
2oo6 ChEvRoLeT rEzzO 1.6 CoMfOrT sPeCiAl'dir ekim ayının 18 inde toyota corolla 2000 kedigöz arabam perte çıktığı için aldım ve çok ama çok mutluyummmm :) :) :)

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fazla bakma kafa yapar he :D Allah kaza bela göstermesin Berat :)

Çevrimdışı savurqac

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
amin abi :) aslında ben arabaya modifiye yaptırıp arkasınada Fazla bakma kafa yapar yazaktım ama babam öğretmen olduu için olmuyor ;)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Temiz araba... Yazı stilinde güzelmiş "UzAyLı OqLuM ReZzOmMm" :D
Dadlu Jojuq,Jılqın WéleD yazsaydın bari :D :D mesajımıda kısa kesiyorum,malum fazla bakınca kafa yapıyor :D

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konunun başlığını görünce Mustafa Topaloğlu aklıma geliyor. :D

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Caps lock'ta sikinti var. Klavyeyi degistirin =))

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: savurqac;318340
amin abi :) aslında ben arabaya modifiye yaptırıp arkasınada Fazla bakma kafa yapar yazaktım ama babam öğretmen olduu için olmuyor ;)

Şaka olduğunu düşünerek gülüyorum :++:

Araç temizmiş bu arada Maaşallah..

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sAnIrIM qLaVyenizde sIqIntı var.
Açtığınız başlığı saptırmak istemem ama belirtmek isterim ki, çok rahat anlaşılır ve çabuk öğrenilebilen harika bir dilimiz varken neden  Kiril alfabesi benzeri bir alfabeyi kullanıyorsunuz. Böyle yazınca daha mı çok dikkat çekiyor. Hayır bildiğiniz birşey varsa bende yazılarımı bundan sonra Kiril alfabesi kullanarak yazayım.
Ya da şlyöe de yzaabilrim. Nsaıl  itserensiz o şkeil yzaabliirim. (Bu Halil'ce oluyor :++::++::++:, anlayan anladı :++::++:)
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
SubaruOutback choq dqru shöyluyor xDxDxDéééé Bende ilk başka yazıcaktım niye böyle yazıyorsun diye ama konuyu bozmak istemedim.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia RS;318373
SubaruOutback choq dqru shöyluyor xDxDxDéééé Bende ilk başka yazıcaktım niye böyle yazıyorsun diye ama konuyu bozmak istemedim.
Konuyu zaten en başında kendisi bozmuş, yemin ederim başlığı ilk başta Rusça sandım.
Hayır, böyle yazmak varken bir büyük, bir küçük harf ile forumda yazı yazmak da ayrıca yorucu bir iş, ama bu tip yazılar için özel klavyeler var sanırım.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı savurqac

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Duratec;318368
Şaka olduğunu düşünerek gülüyorum :++:

Araç temizmiş bu arada Maaşallah..
hayır ama gerçektende yaptırcaktım babam öğretmen olduğu ve okula arabayla gittiği için yaptırmadım
    Alıntı:
                                                      Octavia RS´isimli üyeden Alıntı                             

Konuyu zaten en başında kendisi bozmuş, yemin ederim başlığı ilk başta Rusça sandım.
Hayır, böyle yazmak varken bir büyük, bir küçük harf ile forumda yazı  yazmak da ayrıca yorucu bir iş, ama bu tip yazılar için özel klavyeler  var sanırım.    

Benim açımdan böyle daha dikkat çekiyor ama dikkat ettiyseniz sadece başlıkta kullandım