škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2011 Ford Fiesta

Ziyaretçi · 22 · 7710

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;303527
Kazasız belasız kullan kardeşim,hayırlı olsun.

Ben Kadir'le test ettim, arkaya sığıyor,hatta ön koltuk hafif gerideyken :D Sercan'lada test ettim. Fabişde tek sorun içi sade işte, zamanla onuda halledicem :)

@Can  ya ben bu çocuğu döverim :D adam yeni almış arabasını dur daha Bismillah kirli olucak tabi, kış ayında alınınca haliyle böyle oluyor,bende ilk hafta yıkatamamıştım evrak işleri yüzünden, içi leş gibiydi. :)

sağol gökcen abi :) abi söyle üstüme gelmesinler :knp: şu kar yağmur dursun girişecem dipli köşeli :hhh: fabiş sade abi bu mazallah pavyon gibi geceleri ambiyans ışıklandırması torpidonun üstünden gecen kırmızı led ışıklar falan her binen o yakıştırmayı yaptı :D

Alıntı yapılan: osiiso;303653
Bizim karşıda da Patlıcan moru Fiesta var, güneşli havalarda ve temizken muthiş duruyor, Güle güle kullanın kazasız belasız güzel günlerde inşallah :)

teşekkür ederim :) zaten bu rengi seçmemin nedenide dediğiniz gibi temizken renk kendini çok belli ediyor :)
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2012, 19:01:27 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kazasız belasız cezasız binin tekerinize taş deymemesi dileğiyle
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;303694
sağol gökcen abi :) abi söyle üstüme gelmesinler :knp: şu kar yağmur dursun girişecem dipli köşeli :hhh: fabiş sade abi bu mazallah pavyon gibi geceleri ambiyans ışıklandırması torpidonun üstünden gecen kırmızı led ışıklar falan her binen o yakıştırmayı yaptı :D

Benim fabia 3 aydir su yüzü görmedi bosver bin kafana göre topraam :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;303700
Benim fabia 3 aydir su yüzü görmedi bosver bin kafana göre topraam :)

yıkanıp patlandıktan sonra adam akıllı fotolar gelecek inşallah :) fakat ben şu fotoları direk görünür vaziyette yapamıyorum önceden imageshackten yüklediklerimi tek tek kopyala yapıştır yapıyordum şimdi koplayanmıyor :( nasıl yapabilirim?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;304246
yıkanıp patlandıktan sonra adam akıllı fotolar gelecek inşallah :) fakat ben şu fotoları direk görünür vaziyette yapamıyorum önceden imageshackten yüklediklerimi tek tek kopyala yapıştır yapıyordum şimdi koplayanmıyor :( nasıl yapabilirim?
Imageshack' te hâlâ kayıtlı iseler, forum link olanı kopyalayacaksın. Yoksa onu da mı kopyalatmıyor?:hmm::blm:

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yakıtı kokluyodur bu :) Kazasız belasız sürüşler.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;304266
Imageshack' te hâlâ kayıtlı iseler, forum link olanı kopyalayacaksın. Yoksa onu da mı kopyalatmıyor?:hmm::blm:

abi forumdaki o konuyla ilgili paylaşıma baktım irfan abinin yaptığına ama şimdiki imageshack değişti ya ordaki forum linkini bir türlü bulamadım :(

Alıntı yapılan: kry1459;304823
Yakıtı kokluyodur bu :) Kazasız belasız sürüşler.

teşekkürler :) dikkatli kullanınca yüzde gülümseme yapan veriler geliyor :D