škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

08 vw 1.6 Midline Jetta

iowa · 52 · 17330

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bulent45

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun güzel araç.Allah kaza bela vermesin.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iowa;237877
Landiyi ben önceki focus'a 2009'da taktırmıştım. Enjektörleri bosch mekanik enjektördü. Dizel motor gibi sesi vardı ama içeri gelmezdi ses. Bildiğim kadarıyla da en iyi enjektörler mekanik enjektörler ;)

Bosch LPG enjektörü yapmıyor bu yanlış bi bilgi insanların çoğu öyle sanıyor Bosch enjektör paletinin üzerindeki MAP sensörünü yapıyor enjektörler normalde med markadır ki kalite olarak o kadar üst düzey bir değildir en baba enjektör kehın marka olanlardı normal benzin enjektöründen bile daha hızlı çalışıyor ama fiyatları pahalı sadece prins takıyor kitin fiyatıda 2350 tl olması lazım 2.sırada da teleflex daha sonrada İtalyanlar geliyor ama Landi ciddi sesli çalışıyor dediğim gibi son seride değiştirdiler sanırım onu iyice öğrenip taktırın derim :)

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı iowa

• Çekirge Çırağı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;237968
Bosch LPG enjektörü yapmıyor bu yanlış bi bilgi insanların çoğu öyle sanıyor Bosch enjektör paletinin üzerindeki MAP sensörünü yapıyor enjektörler normalde med markadır ki kalite olarak o kadar üst düzey bir değildir en baba enjektör kehın marka olanlardı normal benzin enjektöründen bile daha hızlı çalışıyor ama fiyatları pahalı sadece prins takıyor kitin fiyatıda 2350 tl olması lazım 2.sırada da teleflex daha sonrada İtalyanlar geliyor ama Landi ciddi sesli çalışıyor dediğim gibi son seride değiştirdiler sanırım onu iyice öğrenip taktırın derim :)
Hiç şaka yapmadan lpg sistemi hakkında bu kadar bilgi sahibi olman ve bilgim vermen süper ;) Keşke balıkesir de olsanda yarın seninle gidebilseydim lpg taktırmaya kadir :D
Sınıftaki çocukların karşısında öğretmen:sopa:, buradaki ustaların karşısında ise öğrenciyim...

Çevrimdışı iowa

• Çekirge Çırağı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bulent45;237883
hayırlısı olsun güzel araç.Allah kaza bela vermesin.

Alıntı yapılan: a_tansel;237885
hadi hayırlı olsun ilker hoca :ok:

Alıntı yapılan: lrfan;237963
Maşallah  :ok:

Güle güle 1000

Alıntı yapılan: RoLaN;237974
hayırlı olsun çok güzelmiş
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin :)
Sınıftaki çocukların karşısında öğretmen:sopa:, buradaki ustaların karşısında ise öğrenciyim...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iowa;238020
Hiç şaka yapmadan lpg sistemi hakkında bu kadar bilgi sahibi olman ve bilgim vermen süper ;) Keşke balıkesir de olsanda yarın seninle gidebilseydim lpg taktırmaya kadir :D

2 senedir LPG fuarına gidiyorum İstanbulda önemli LPG firmalarının yarısıyla sohbetim var internettede sürekli araştırıyorum hepsi birikince böyle oluyor :)

Boşu boşunada araştırmıyorum bizimde derdimiz var LPG den saçma saçma sorunlar çıkarıyor biraz da mecburiyetten diyelim :)

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsuuuun.. :)
allah kaza bela vermeden ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin.
en önemlisi o, isterse en pahalısından jeep olsun, tadın olmadıktan sonrası boş...

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı AimLeSs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun İlker Abi, yeni gördüm konuyu.

Kazasız belasız kullanırsın inşallah..:)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun ilker abi senin bu midline digerlerinden farklımı yahu comfort gibi içi.allah kazasız belasız binmek nasip etsin
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlker abi şu telefonu eşleştirme olayını çözebildin mi?

Gearbox

• Ziyaretçi