škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.0 Yaris 1.0

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
motosikleti satip yarise donunce eski aski unutma misali biraz incik islerle ugrasiyorum gercekten:lol: 98hp 200kglik makineden  inip 70hplik 1.0motor 998kg binince cok uzuntulu anlar yasiyorum
o yuzden polisajdi aksesuardi gidiyorum hayirlisi:)[/QUOTE]

hedo.............

Biz işin espirisindeyiz tabii de. Motoru satmakla çok iyi bir iş yapmışsın. Çünkü allah korusun motosiklet kazalarının bir çoğu ölümle sonuçlanıyor. Yaklaşık üç buçuk yıl önce çok yakın bir akrabam motosiklet kazasında yaşamını yitirdi. Sadece yirmi sekiz yaşında idi. Ailesi sevenleri perişan oldu. Halen de unutulmayacak bir acı yaşıyorlar.

Çevrimdışı iowa

• Çekirge Çırağı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın aracanızı inş :)
Sınıftaki çocukların karşısında öğretmen:sopa:, buradaki ustaların karşısında ise öğrenciyim...

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burak35;236807
motosikleti satip yarise donunce eski aski unutma misali biraz incik islerle ugrasiyorum gercekten:lol: 98hp 200kglik makineden  inip 70hplik 1.0motor 998kg binince cok uzuntulu anlar yasiyorum
o yuzden polisajdi aksesuardi gidiyorum hayirlisi:)

hedo.............

Biz işin espirisindeyiz tabii de. Motoru satmakla çok iyi bir iş yapmışsın. Çünkü allah korusun motosiklet kazalarının bir çoğu ölümle sonuçlanıyor. Yaklaşık üç buçuk yıl önce çok yakın bir akrabam motosiklet kazasında yaşamını yitirdi. Sadece yirmi sekiz yaşında idi. Ailesi sevenleri perişan oldu. Halen de unutulmayacak bir acı yaşıyorlar.[/QUOTE]

Dogrudur,birebir malesef bu acilari bende yasadim nasil bir duygu malesef biliyorum zaten tercihimin degisme sebebleri icinde buda var fakat motoru birakma degil gecici bir ara verme benimkisi..Allah kimseye kaza bela vermesin

Alıntı yapılan: iowa;237585
Güle güle kullanın aracanızı inş :)

Tesekkurler Ilker hocam sizde:)

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaderde acı çekmek varsa motora da binsen trene de binsen fark etmez..