škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.0 Yaris 1.0

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;225833
1.0 turbo olsa iyi giderdi düşük tüketim+vergi= yüksek performans ve zevk :)

Bu arabada en kıl olduğum yer bağajı daha ufak olmazdı heralde :D

Kazasız belasiz sürüşler güle güle kullanın :)

Sayın Kadir..........

Bu araçların arka koltukları öne alınmak sureti ile çok geniş bagaj oluşturma imkanı var. Bunu bilmiyordunuz herhalde... Saygılar

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burak35;225813
Yaris'in bende, 2008 model 1.4 D-4D dizeli var. Arabadan çok memnunum. Yakıtı çok az tüketiyor. [FONT="]Ş[/FONT][FONT="]ehir içinde bile 100 km 4lt. ye inebiliyorum. Formulu aracı agresif kullanmamak. En fazla yakıt, kalkı[/FONT][FONT="]ş[/FONT][FONT="]larda hızla gaza yüklenmek, vites geçi[/FONT][FONT="]ş[/FONT][FONT="]leri ve aracı faz[/FONT]la devirli kullanmak. Örne[FONT="]ğ[/FONT][FONT="]in ben 2500 -3000 deviri kesinlikle geçmem. Yoku[/FONT][FONT="]ş[/FONT][FONT="]larda çeki[/FONT][FONT="]ş[/FONT][FONT="]i mükemmel. [/FONT][FONT="]Ş[/FONT][FONT="]ehir içi kullanım için üretilmi[/FONT][FONT="]ş[/FONT][FONT="] bir model. 1.0 kullanmadım ama tam bir [/FONT][FONT="]ş[/FONT][FONT="]ehir içi aracı oldu[/FONT][FONT="]ğ[/FONT][FONT="]unu dü[/FONT][FONT="]ş[/FONT][FONT="]ünüyorum. Ancak performansının motor gücüyle orantılı
ol[/FONT]du[FONT="]ğ[/FONT][FONT="]unu dü[/FONT][FONT="]ş[/FONT][FONT="]ünüyorum[/FONT].

Burak tesekkurler, Izmirde bulusma organizasyon yapiliyor mu acaba? polisaj isini izlemem ve ogrenmem lazim:thank::wax2:
Alıntı yapılan: kadir_;225833
1.0 turbo olsa iyi giderdi düşük tüketim+vergi= yüksek performans ve zevk :)

Bu arabada en kıl olduğum yer bağajı daha ufak olmazdı heralde :D

Kazasız belasiz sürüşler güle güle kullanın :)

Tesekkurler :ok:

Alıntı yapılan: skodam_1985;225836
Hayırlı Olsun

Tesekkurler hocam

Alıntı yapılan: Burak35;225851
Sayın Kadir..........

Bu araçların arka koltukları öne alınmak sureti ile çok geniş bagaj oluşturma imkanı var. Bunu bilmiyordunuz herhalde... Saygılar

Burak dogru soyluyor:) bende 2005 te ilk tepkiyi vermistim ama sonra bu aracin bagaji kadar verimli kullanilan bagaj varmidir bilmeiyorum:+1: neler tasidigima bende inanamiyorum satmadan once 2 metrelik kasa diregi bile tasidi yaris:++:

buarada yeni kasa yarislerin bagaji sanirsam biraz daha buyuk:++:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok sempati duyduğum bir arabadır, güle güle kullanın :ok::)
Teyzemde var, sorunsuzluğu ve bakım masrafını bende duydum aynen. Suyunu, tuzunu, yağını koyup kullanıyorum sadece diyor :)

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sayın Hedowich................

Forumda ben de sizin gibi yeniyim. Ancak bu tür organizasyonlar bildiğim kadarı bir forum üyesi fikir ortaya atıyor durum netleştikten sonra tabii ki  üstad İrfan bey de bilgilerinden yararlanmak üzere davet ediliyor. Örnegin en son ocak ayının sonu bir toplantı yapılmış. Bir daha ne zaman yapılır bilmiyorum. Saygılar

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;225975
Çok sempati duyduğum bir arabadır, güle güle kullanın :ok::)
Teyzemde var, sorunsuzluğu ve bakım masrafını bende duydum aynen. Suyunu, tuzunu, yağını koyup kullanıyorum sadece diyor :)

Tesekkurler :+1:
Alıntı yapılan: Burak35;226028
Sayın Hedowich................

Forumda ben de sizin gibi yeniyim. Ancak bu tür organizasyonlar bildiğim kadarı bir forum üyesi fikir ortaya atıyor durum netleştikten sonra tabii ki  üstad İrfan bey de bilgilerinden yararlanmak üzere davet ediliyor. Örnegin en son ocak ayının sonu bir toplantı yapılmış. Bir daha ne zaman yapılır bilmiyorum. Saygılar

tamamdir Burak :ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Burak35;226028
...üstad İrfan bey de bilgilerinden yararlanmak üzere davet ediliyor...
İrfan davet falan edilmedi ki İzmir' e. İzmir' de işi vardı, İzmirli arkadaşların buluşmasına denk gelince hep beraber buluşuldu.:wnk:

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;226152
İrfan davet falan edilmedi ki İzmir' e. İzmir' de işi vardı, İzmirli arkadaşların buluşmasına denk gelince hep beraber buluşuldu.:wnk:

bende okudum dedigin gibi, hos bir yanlis anlasilma olmus:)

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;226152

Üstadım ileride bir gün izmir buluşması söz konusu olursa İrfan Bey'i de memnuniyetle davet eder kendisiyle de tanışmış oluruz.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Burak35;226557
Üstadım ileride bir gün izmir buluşması söz konusu olursa İrfan Bey'i de memnuniyetle davet eder kendisiyle de tanışmış oluruz.
"Davet edilmedi" derken sitem etmişim gibi algılamayın. İrfan' ın vakti, şartları uygunsa tabii ki gider. Hatta davet etmeseniz bile kimse gönül koymaz gitmek isteyen gider. Bizde öyle davet bekleme yok.:wnk:

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;226666
"Davet edilmedi" derken sitem etmişim gibi algılamayın. İrfan' ın vakti, şartları uygunsa tabii ki gider. Hatta davet etmeseniz bile kimse gönül koymaz gitmek isteyen gider. Bizde öyle davet bekleme yok.:wnk:

Sayın Uğur Bey..............
Alınganlık yapmadım. Ben yanlış anlamışım. İnceliğiniz için teşekkür ederim. Sağlıklı günler.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Burak35;226797
Sayın Uğur Bey..............
Alınganlık yapmadım. Ben yanlış anlamışım. İnceliğiniz için teşekkür ederim. Sağlıklı günler.
Sadece Uğur desene yahu!
Hem sayın hem bey benim bünye kaldırmadı bir anda.:rm:

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;226813
Sadece Uğur desene yahu!
Hem sayın hem bey benim bünye kaldırmadı bir anda.:rm:
Peki Uğur........

Uzun yıllar kamu sektöründe çalışmanın getirdiği bir alışkanlık. Ama arkadaşlarla zaman içinde birbirimizi tanıdıkça hitap konusunda daha rahat olacağız herhalde.    Sağlıkla kal.

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yaris'i olanlar için faydalı olabileceğini düşündüğüm bir link vereyim.
http://www.toyotaclubtr.com/index.php?board=62.0

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugun aksam yikamasi yaptim dayanamayip:) birazda resim ekledim

yeni aldigim kol dayama serviste taktirdim armster marka 110tl kalitesinden cok memnun kaldim.

birde daha once internetten aldigim ztech paspaslarda hali orani cok fazla cikinca servisten orjinal kaucuk paspaslari aldim..ztech kadar guzel olmasada idare eder.

buarada bugun araba yikarken kipadan 3.5tlye aldigim 2 urunde super cikti.bocek temizleyici spreyi su tutmadan once siktim o sirada 4 lastik kopukledim temizledim ve sonra su tuttugumda nerdeyse tum kalintilar cikti...umarim bu kimyasalin boyaya zarari yoktur:) ayni marka urunun motor temizlemeside gayet guzel(topdrive marka -kirmizi sisedeler)

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam armster kolçak taktırmışsınız güle güle kullanın..

montajda herhangi bir deldirme oldu mu?

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White