škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

08.02.2015-Pazar Ankara Buluşması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Katılan arkadaşlara teşekkürler.

[YOUTUBE]kYoqnJpR__o[/YOUTUBE]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnanç aslinda bizim kemik Ankara tayfası olarak Turkiye geneli mesela Abant buluşması gibi bir düşüncemiz dahi vardı ancak yine bizbize okuruz diye rafa kaldırdık.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sıcak sıcak...

En son gelen rapidci arkadaşı ve başka arkadaşların fotolarını alamamış olabilirim, çeken varsa paylaşsın bir zahmet...
( bu işi de videodan hallettim, herkesin fotosu mevcut sanırım...)

« Son Düzenleme: 08 Şubat 2015, 23:56:28 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
abi video süper cidden :D

yalnız o kadar Skoda arasında benim araç çok yavan olmuş :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;496445
İnanç abiii bizi beğenmirsen demi ondan gelmirsen buluşmalara :)

estağfurullah kardeşim :) bugün çalışıyordum maalesef, pazar günleri nadir oluyor izin bizde ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Video yüklendi mi? ben mi göremiyorum yoksa???(firefox kullanıyorum, explorer yok, o yüzden mi acaba???)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;496450
İnanç aslinda bizim kemik Ankara tayfası olarak Turkiye geneli mesela Abant buluşması gibi bir düşüncemiz dahi vardı ancak yine bizbize okuruz diye rafa kaldırdık.

Şehirdışı için şimdilik erken gibi bence. Önce her şehir bir kendini toparlasın. Kemikleşmiş kadrolar oluştuktan sonra o da olur inşallah. Admin olarak, sponsorun olmamasıyla ilgili ne düşünüyorsun peki ?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;496430
Tarih mekan saat verilir. Organizasyonla ilgili detaylar ve ücretler yazılır. Gelen gelir gelmeyen gelmez. Neden uzuyor, sünüyor anlamadım. Hedeflenen sayıya ulaşılmazsa iptal olur.

Tamamen katılıyorum ama iptal olmasını da istemeyiz...amaç bir şekilde buluşmak...
İşin içine tarih, mekan, bir de ücret girerse hiç olmaz zaten ...
biri ''onu yemem'', diğeri ''oraya gitmem'', başkası ''o para çok, daha ucuza şu olsun'', vs.vs...daha önce batan projeler bu şekilde battı (özellikle 3 tanesi, skodam.com daki konulardan bakabilirsiniz.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Faruk abi yeni bi başlık altında koy sana zahmet millet neler kaçırdığını görsün buluşmada. Buraya ekleyince görmüyolar :)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu tür paylaşım forumlarına sponsor biraz zor olur. içinde ticaret varsa sponsorluk belki oda sitenin zaruri giderlerini falan anca karşılar.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;496461
Tamamen katılıyorum ama iptal olmasını da istemeyiz...amaç bir şekilde buluşmak...
İşin içine tarih, mekan, bir de ücret girerse hiç olmaz zaten ...
biri ''onu yemem'', diğeri ''oraya gitmem'', başkası ''o para çok, daha ucuza şu olsun'', vs.vs...daha önce batan projeler bu şekilde battı (özellikle 3 tanesi, skodam.com daki konulardan bakabilirsiniz.)

Güzel bir buluşma ve organizasyon isteniyorsa herkes elini taşın altına koymalı bence. 3 ün 5 in hesabı yapılacaksa işimiz zor. Örneğin bir yer ayarlandı kahvaltı 40 TL, ucuz olsun diye başka yerler önerilebilir. Tamam eyvallah da en az 25 TL olacak bulduğun yer. Ay da yıl da bir buluşma yapıyorsun 15 TL' nin de hesabını yapmayın artık yahu :) Mantıklı bir fiyat farkı olur o zaman değerlendirilir. Ama böyle bir durum oluşursa bana mantıklı gelmez açıkçası.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;496460
Şehirdışı için şimdilik erken gibi bence. Önce her şehir bir kendini toparlasın. Kemikleşmiş kadrolar oluştuktan sonra o da olur inşallah. Admin olarak, sponsorun olmamasıyla ilgili ne düşünüyorsun peki ?

Sponsor işiyle İrfan Abi ilgileniyordu. Hatta bir firmayla görüşme hakkında foruma yazmıştı, ancak sonuç çıkmadı sanırım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;496471
Sponsor işiyle İrfan Abi ilgileniyordu. Hatta bir firmayla görüşme hakkında foruma yazmıştı, anxak sonuç çıkmadı sanırım.

Peki nasıl bir sponsora ihtiyacımız var ? Bu firmalardan beklentileriniz nedir ? Bana bunları söylersen, belki bir kaç firmayla görüşebilirim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;496467
Güzel bir buluşma ve organizasyon isteniyorsa herkes elini taşın altına koymalı bence. 3 ün 5 in hesabı yapılacaksa işimiz zor. Örneğin bir yer ayarlandı kahvaltı 40 TL, ucuz olsun diye başka yerler önerilebilir. Tamam eyvallah da en az 25 TL olacak bulduğun yer. Ay da yıl da bir buluşma yapıyorsun 15 TL' nin de hesabını yapmayın artık yahu :) Mantıklı bir fiyat farkı olur o zaman değerlendirilir. Ama böyle bir durum oluşursa bana mantıklı gelmez açıkçası.

Buna da katılıyorum , ama ''oturduğu semtten, buluşma yerine uzak olduğu için'' bile gelmeyenler bile  varken  bu 15TL yi öyle düşünün bir de...
Bu yüzden kuru kalabalık katılım değil de samimi katılımcılardan 5-6 kişilik bir buluşma bile daha içten oluyor, daha güzel muhabbet dönüyor...
(bkz; mühye buluşması,(akşam 18:00) LUKOIL buluşması,(akşam 22:00) AOÇ buluşması,(akşam 21:00) KADO buluşması(akşam 17:00) gibi...)Bunlar katıldıklarım...bir de gidemediklerim var...Saatlere dikkat, samimiyete dikkat !