škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Off road donanımlı yeti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bildigimiz kadar yeti iki model city ve outdoor türkiye ise sadece outdoor geliyor ayrıca eren tekin in testi fikir verebilir birde bu testde
 https://www.youtube.com/watch?v=pkIvMalKcd0   11. dakikadan sonra 1.6 tdi dsg yeti var bir bakın diyeceğim ancak zaten siz skoda severler bakmışsınıdır
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam iste bu tamamen soft offroad. Yani kar yaginca yolda birakmaz (iyi lastikle). Bozuk tr yollarinda adami rahat ettirir. Piknige koye gidildi mi de eglendirir.

Bizim offroad anlayisimiz biraz farkli sanirsam.

http://youtu.be/3D-ciLq2dUc

Alin Turkiye den bir ornek. Hicbir yetiyi buralari asicak hale getirmek mantik cercevesinde mumkun degil. (He Allah'im beni bastan yarat diyecek kadar trilyoner sapik degilseniz tabi :D )

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Offroad da bence Tr şartlarında en mantıklı lada niva hem ucuz hem dayanıklı

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;557397
Offroad da bence Tr şartlarında en mantıklı lada niva hem ucuz hem dayanıklı
Aynen katılıyorum.
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı cihanaydemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;557368
Lastiğini hatırlamıyorum ama Haldex ile lastik de bir yere kadar.

Arazide ne konforu yahu! Çamurdan çıksın yeter diye düşünür insan.:D

Lastik olmadan Audi quatro bile Bi yere kadar [emoji6]

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cihanaydemir;557412
Lastik olmadan Audi quatro bile Bi yere kadar [emoji6]
Araç sıfır alınmış 3-5 aylık araçtı. Lastikleri ne markaydı hatırlamıyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
td5 inside :) sorunuzu hemen yanıtlıyorum: geçenlerde 2 tane land rover discovery 2 td5 ve 4000 v8, 1 adet de defender 90 300 tdi  karlı çamurlu tepeyle oynaşırken bir adet yetici abimiz geldi. 4x4 aracına bf goodrich a/t lastik almış ben bu tepeye çıkarım diye yırtındı durdu. sonuç; Doğukanın da dediği gibi yeti şehir jipi. ön tampon kırık, aks ayrık muhtemelen şanzumanda da sıyırma var :) çekici ile ayrıldı yanımızdan.

Çevrimdışı cihanaydemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;557455
Adam off road favorit yapmış:

Aranılan şey bunun yeti haliydi.Her araca off road donanım yapabilirsiniz ama bu sizin kutupları geçmeniz anlamına gelmez.Kaldı ki Fiat Panda 4x4 off road versiyonu bile yapılıyorsa yeti neden olmasın?

zibidi gonzales

• Ziyaretçi

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cihanaydemir;557631
Aranılan şey bunun yeti haliydi.Her araca off road donanım yapabilirsiniz ama bu sizin kutupları geçmeniz anlamına gelmez.Kaldı ki Fiat Panda 4x4 off road versiyonu bile yapılıyorsa yeti neden olmasın?

tabi ki her araca offroad donanım yapabilirsiniz ancak sizin de söylediğiniz gibi sadece donanım yapabilirsiniz. eğer isteğiniz yetinizin bu şekilde yüksek ve çamur lastikli görünmesiyse yardımcı da olabilirim. bir de şnorkel takarız ancak tahmini masrafınız 5000 tl nin üzerinde olur. çünkü zaten 4 tane lastiğe 2400 tl gibi bi rakam vereceksiniz. öte yandan alacağınız sonuç ise benim kendi aracıma vrs jant, vrs body kit, vrs spor yay takıp 1.2 htp motorumla vrs performansı beklememle aynı olacaktır.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haldex sistemi bence de bu kadar abartmamak lazım. Neticede akıllı dört çeker bir sistem. Yapabilecekleri belli. Aracı sadece yükselterek ya da araca bazı ilaveler yaparak off-road başarımı beklemek hüsran olur.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı cihanaydemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben bu başlığı açarken off road donanımlı yeti gören bilen var mı diye düşünmüştüm ama herkesin gönlünde yatan aslan başkaymış inşallah herkesin gönlüne göre Bi arazi nasip olurda hep beraber gezeriz [emoji5]

Çevrimdışı ockucukay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yurtdışında 4x4 yetiler var. Ama bize getirilmiyor.