škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sanalpedal yetkili serviste sonradan uygulanirmi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rivaldinho

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar  sanalpedal yetkili servislerde taktirilabiliyormu?
Maliyeti ne olur aceba?  Yada özel yerlerde takilirmi?

Çevrimdışı drmoral78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anahtarsız giriş,  Anahtarsız çalıştırma olan Kodiaq araca Autotrunk Aksesuar montaj uyguladı. Fiyat sordum. Elektrikli bagaj var ise 750 TL,  yok ise 2300+750 TL. Muhtemelen superb araçlara da uygulayabiliyorlardir

Çevrimdışı Rivaldinho

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Peki hangi ilde murat bey dediginiz firma?
Kaç aydır kullaniyorsunuz ve calismasi sagliklimi?
Yani araci sifir özel sipariş verirken daha yüksek fiyatlara alıyorsunuz herhalde !

Çevrimdışı drmoral78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rivaldinho;627711
Peki hangi ilde murat bey dediginiz firma?
Kaç aydır kullaniyorsunuz ve calismasi sagliklimi?
Yani araci sifir özel sipariş verirken daha yüksek fiyatlara alıyorsunuz herhalde !

Facebook grubunda tanıtım videosu yuklemislerdi. İstanbulda lar. Ben Diyarbakir'dayim. Bulursam ben eklemeyi düşünüyorum.

https://www.facebook.com/groups/1901102160155101/permalink/1934242123507771/

Bu arada uygulayan arkadasa sordum, Anahtarsız giriş ve elektrikli bagaj olan Superb araclara uyumluymus. Videosunu paylaştığım Facebook Grubuna üye olduktan sonra izleyebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2017, 11:42:32 Gönderen: drmoral78 »

Çevrimdışı ercind

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, bende nette konuyu araştırırken kendimi bu forumda buldum. Uzun zamandır araştırma yapıyorum bu konu hakkında. Kendi aracıma bir uygulama yaparak sonuçları burada paylaşmayı düşünüyorum. Maliyet, işlevsellik ve genel uygulama bilgileri hakkında üyelere bilgi vereceğim. Umarım başarılı olurum. Aracım superb style 2015 elektrikli bagaj mevcut. Sadece sanal pedal uygulaması olacak.