škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia-IIvsCorsa Karşılaştırması

Ziyaretçi · 8 · 5291

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opel'in 1.3 CDTI motoru gerçekten başarılı, ilk hızlanmalarda felan çok güzel gidiyo. Ama Skoda'nın kullanılırlığı karşısında bu da dayanamamış.

octaviaman

• Ziyaretçi
yeni corsa kasası irileşince güzel oldu.ama kullanışlılık yönünden nedir bilemiyorum.Önceki kasa kıpır kıpır bir araba.Herhalde bu da öyledir.Bu arada opel in durumu iyice sakata gidiyor.Ayrı bir başlık açıcam birazdan.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni corsa şirkette var..Kullanıyoruz.5 para etmez araba..Motoru hariç...Heryerinden ses geliyor..Frenler çok kötü.direksiyon bir garip..Belkide bizim araca has bir durum..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;5904
Yeni corsa şirkette var..Kullanıyoruz.5 para etmez araba..Motoru hariç...Heryerinden ses geliyor..Frenler çok kötü.direksiyon bir garip..Belkide bizim araca has bir durum..

Gökhan bey söylediğin iyi oldu.Yeni corsaya sempatim ve empatim son buldu.Demek ki opel artık iyice cıvıdı.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
yorumlarda corsa daha çabuk hızlanıyor .corsa daha az yakıt tüketiyor fabia daha çok gibi yorumlar yapmışlar.biraz corsayı öne çıkarmışlar.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;5912
Gökhan bey söylediğin iyi oldu.Yeni corsaya sempatim ve empatim son buldu.Demek ki opel artık iyice cıvıdı.

Opel konusunda önyargılı olamadım hiç..Aslında kısa sürede bu yorumuda yapmadım..Ne zamandır kullanıyoruz.Tatmin edici değil..

Gerçi hor kullanmaktanda olabilir..

Diğer yönden Opel Comboya bakıyoruz.Onun yanında daha stabil.Yol tutuş ve frenler daha iyi..Ama Corsa daha rahat tabi..Ama sürüş zevki comboda daha bir iyi..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

octaviaman

• Ziyaretçi
Eskiden admiraller vardı opelin arabası o.Bide calibra.