škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Fabia 1.4 T D I Elegance

lrfan · 37 · 16519

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Nice Toyota'nın Honda'nın altını sürtmeden geçtiği yollarda Fabia'mın altını sürttüğünü bilirim (İyiki Karter koruma taktırmışım)
Bu nedenle altının çok yüksek olduğunu düşünmüyorum bizim araçların hele bir de yay taktırsam yola hiç çıkamam herhalde (Ama 50 yanak lastik olduğunu da unutmamak gerek Choice'da)
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Nice Toyota'nın Honda'nın altını sürtmeden geçtiği yollarda Fabia'mın altını sürttüğünü bilirim (İyiki Karter koruma taktırmışım)
Bu nedenle altının çok yüksek olduğunu düşünmüyorum bizim araçların hele bir de yay taktırsam yola hiç çıkamam herhalde (Ama 50 yanak lastik olduğunu da unutmamak gerek Choice'da)
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YÜKSEL;21030

Abim çıkılıyor çıkılmasınada bünyenin ciddi alışık olması gerekiyor :hanz: yoksa darallardan daral beğen :hanz: kendini ona göre adapte ediyor insan ister istemez.Fabia'nın altı ciddi yüksek aslında fakat dediğin gibi çok ilginç,hiç beklemediğin sürtme durumları yaşatabiliyor.Ben haftada banko 3-4 kere karter muhafaza üzerinde gidiyorum coz coz :hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birtek ben sürtümüyorum sanırım :D Azami dikkat ederim.Kaldıki Roomide dahada rahat..Kafası geçtikten sonra arka tarafın altını vurmak marifet ister :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octi tam bela bu konuda arabalı vapurdan zik zak çizerek iniyorum kafa sürtüyoro banketten geçiyorsun ortadan sürtüyor bir tek arka tarafı sürmüyor ön ve orta tarafçok tıklıyor hele ön tamponun alt kısmının boyası yok nerdeyse en ufak şeyde tırtlıyor

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
octi a4 var babamdada bazen onu kullanıyorum her yerde on taraf surtuyor.ondan sonra fabıa mın kıymetını anlıyorum.bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama fabıanın kullanması daha zevkli gibi geliyor bana
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;21189
octi a4 var babamdada bazen onu kullanıyorum her yerde on taraf surtuyor.ondan sonra fabıa mın kıymetını anlıyorum.bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama fabıanın kullanması daha zevkli gibi geliyor bana

olabilir 1.6 102 hp motora o kasa ağar geliyor bana göre buda pek zevk vermiyor.Ayriyetten birazda büyük gemi gibi denebilir.Fabia daha ufak şehir arabası rahat kullanım onun amacıda denebilir:)