škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

usb çalar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul için söylüyorum, boş istasyon bulabilcekmisiniz?

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim aklıma şöyle bişi daha geldi mp3 çaları biliyoruz hepimiz sony geliştirdği 60 tl değerinde 18 müzik dinleten cihazı bizim aux girişine taksak süper ses verir :) şarj olayıda cakmaklıgın ordan kısa usb kablosuyla da jarj imkanı var 90 dk jarj oluyor dediğim cihaz isterseniz mp3 caların linkini atabilirim kızkardeşime alırken aklıma geldi auxa takılıyor.  yazim dedim

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;428158
benim aklıma şöyle bişi daha geldi mp3 çaları biliyoruz hepimiz sony geliştirdği 60 tl değerinde 18 müzik dinleten cihazı bizim aux girişine taksak süper ses verir :) şarj olayıda cakmaklıgın ordan kısa usb kablosuyla da jarj imkanı var 90 dk jarj oluyor dediğim cihaz isterseniz mp3 caların linkini atabilirim kızkardeşime alırken aklıma geldi auxa takılıyor. yazim dedim

linki atarsan seviniriz :)

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetmeski;428163
linki atarsan seviniriz :)

18 demişimde :d 18saat muzik calıyor demek istedim. sonra 90 dk tekrar tam jarj oluyor. iki ucu erkek 3,5mm jacklı kablo ile çözeriz. :)

ürün sony kalite :) 60 TL evinize kadar kargosu da bedava veya direk teknosadan alabilirsiniz.

http://www.teknosa.com/urunler/110361422/sony-nwzb172b-cev-2-gb-siyah-mp3-player

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tm alalım. Şahin bir ara gidelim forumdan alalım.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben aux çıkışına mp3 çalar bağladım ara kabloyla, sağı solu delmeden hemde. ama ses kalitesi düşük geldi bana. cd den daha kaliteli ses alıyordum. yarın usb bellek bağlamayı deneyeceğim. bakalım ses nasıl olacak.

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
BİZDEN ÖNCE DÜŞÜNEN :d OLMUS MAHFUZ ABİ AMA BİZ EN KALİTESİNİ TAKARSAK SESİ KISIK GELMEZ SUAN DUNYADA EN İYİ SES KALİTESİ YONUNDEN MP3 CALARDA LİDER SONYLER. VERDİĞİM ÜRÜN İSE EN UCUZ  ÜRÜN VE KUCUK DELMEYE GEREK YOK ARABANIN ORASINI BURASINI ARTIK CAKMAKLIKTAN JARJDA EDEBİLİRSİNİZ. ONUN İÇİNDE 5 10 TL YE USB JARJI ALABİLİRSİNİZ.  BENİM AKLIMADA KIZ KARDEŞİME MP3 CALAR ALICAKTIM ÇALMA SÜRESİ UZUN SÜRE GİDEN HANGİSİ EN UCUZU NERDE DİYE ARASTIRMA YAPTIM SONY RAST GELDİM PHILIPS TE VAR AMA 10 TL FARK OYNUYOR ARASINDA  PHILIPS 50 TL RAGA SERİSİ MP3 CALAR 12 SAAAT ŞARKI CALIYOR SONY 18 SAAT HEMDE 90 DK TEKRAR TAM JARJ OLABİLİYOR.  VE SES KALİTESİ OLARAK TA PHILIPSTEN DAHA İYİ.

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: antihacker;428412
Sony fm yok

fm e gerek yokki ? aracın kendi radyosu var zaten :D ama yok illa fm li olsun dersen onun fiyatı 2 ye katlıyor 60 tl iken 120 tl den satılıyor fm leri anlamadım bir radyo bu kadar fiyatı neden artırıyor :( o yuzden mp3 calar daha iyi.:ok:

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
100 tl gibi bir maliyeti göze alan 20-30 daha koyar adaptör alır rahat eder derim.pil kablo ugraşmaz bir montajdan sonr.