škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Bolero Telefon Tanıtmak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba arkadaşlar. Hemen konuya geliyorum skodam'da bulunan bolero'a telefon rehberimi tanıtıp konuşma yapamıyorum nasıl ypılacağı konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Bolero kullanma kılavuzunda okudum Phone tuşuna basarak ana menüsüne gidin diyor fakat sadece müzik'i mute konumuna getiriyor. Yardımcı olursanız sevinirim. :+1:

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
UP !!!!!!!

Çevrimdışı Prime

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hakikaten bana bolero kitapçığı da vermemişler her bolerodan tel konuşması ypılabiliyormu bir de bluetooth üzerinden mi oluyor bu görüşmeler kulaklığa ihtiyaç var mı

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Kim Cevaplıyo :D

Çevrimdışı sysyphos

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bluetooth kit takılması lazım.. Yüce Oto Türkiye'de bu kitin olmadığını söylüyormuş, Doğuş'ta ise takılabileceği söyleniyor, daha fazla ayrıntısıyla araştırmamıştım..

Gearbox

• Ziyaretçi
vw ile skoda teypleri arasındaki tek fark dış stil ve armalar içleri tamamen aynı bu yüzden bluetooth modülü takılabilir. bence vw bayisi ile görüşün eğer yaptırmak istiyorsanız.

Çevrimdışı azat58

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;187940
Herkese merhaba arkadaşlar. Hemen konuya geliyorum skodam'da bulunan bolero'a telefon rehberimi tanıtıp konuşma yapamıyorum nasıl ypılacağı konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Bolero kullanma kılavuzunda okudum Phone tuşuna basarak ana menüsüne gidin diyor fakat sadece müzik'i mute konumuna getiriyor. Yardımcı olursanız sevinirim. :+1:
bildiğim kadarıyla bolero sadece ww.araçlarındaki dokunmatik ekranla eşdeğer bir sistem tam inceleyemedim aldığımdan beri, bir önceki aracım golf 6 hghlyn dı ben ona opsiyon olarak istemiştim bluetout kitini yaklaşık 1.000 lira idi, yani telefon konuşması yapmak için kit taktırmanız lazım, bolero telefonla konuşturmaz, sadece dokunmatik ekranlıdır belki +bikaç özelliğide vardır, skoda servislerininde boleroya bluetout kiti takacağını hiç zannetmiyorum, zaten benim fikrimce gereksiz bir özellik, çünkü araçta telefon çaldımı herkes konuşmalarınızı dinliyor,hiç mi özeli olmaz insanın.....alın bi bluetout kulaklık sadece siz duyun karşıdakini...
  ayrıca bu benim altıncı sıfır aracım, inanın satış temsilcileri sattıkları aracın özelliklerinin %75'ini bilmiyor, bizde alırken sormayı unutuyoz, hoş sorsakta bilmiyorlar veya sallıyorlar, örnek "golf 6 yı alıyorum lbs standart, göstergede var ama tuşu yok, dedim ben bu aracı almıyorum lbs yok, kızın gözleri doldu, istanbulu aradı oradanda bilmiyorlar, nasıl olur olması lazım vitesin yanında tuşu var diyorlar, çünkü aracı 5 ay bekledim full opsiyonlu, yani bana özel geldi, hadi neyse dedim çıktım bayiden, torpidoyu açıp eğilip içine baktım lbs tuşu orada, kitapçığa baktım vitesin yanında veya torpido gözündede olabilir diyor, satıcıların haberi yok, bunun gibi daha neler neler....

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sysyphos;188401
Bluetooth kit takılması lazım.. Yüce Oto Türkiye'de bu kitin olmadığını söylüyormuş, Doğuş'ta ise takılabileceği söyleniyor, daha fazla ayrıntısıyla araştırmamıştım..

Benim Skoda Superb'im 2011 Model Daha Alalı 20 Gün oldu ve bolerodan bluetooth ile müzik dinliye biliyorum ?

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azat58;188456
bildiğim kadarıyla bolero sadece ww.araçlarındaki dokunmatik ekranla eşdeğer bir sistem tam inceleyemedim aldığımdan beri, bir önceki aracım golf 6 hghlyn dı ben ona opsiyon olarak istemiştim bluetout kitini yaklaşık 1.000 lira idi, yani telefon konuşması yapmak için kit taktırmanız lazım, bolero telefonla konuşturmaz, sadece dokunmatik ekranlıdır belki +bikaç özelliğide vardır, skoda servislerininde boleroya bluetout kiti takacağını hiç zannetmiyorum, zaten benim fikrimce gereksiz bir özellik, çünkü araçta telefon çaldımı herkes konuşmalarınızı dinliyor,hiç mi özeli olmaz insanın.....alın bi bluetout kulaklık sadece siz duyun karşıdakini...
  ayrıca bu benim altıncı sıfır aracım, inanın satış temsilcileri sattıkları aracın özelliklerinin %75'ini bilmiyor, bizde alırken sormayı unutuyoz, hoş sorsakta bilmiyorlar veya sallıyorlar, örnek "golf 6 yı alıyorum lbs standart, göstergede var ama tuşu yok, dedim ben bu aracı almıyorum lbs yok, kızın gözleri doldu, istanbulu aradı oradanda bilmiyorlar, nasıl olur olması lazım vitesin yanında tuşu var diyorlar, çünkü aracı 5 ay bekledim full opsiyonlu, yani bana özel
geldi, hadi neyse dedim çıktım bayiden, torpidoyu açıp eğilip içine baktım lbs tuşu orada, kitapçığa baktım vitesin yanında veya torpido gözündede olabilir diyor, satıcıların haberi yok, bunun gibi daha neler neler....

Bende Size Katılıyorum Galerideki Satış Sorumlularına Yeterli Eğitim Verilmiyo.

Çevrimdışı orcanius

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;188475
Benim Skoda Superb'im 2011 Model Daha Alalı 20 Gün oldu ve bolerodan bluetooth ile müzik dinliye biliyorum ?

Bunu açıklarmısınız. Yani Bolero Bluetooth u olan bir müzik çalar veya telefondanmı okuyor müziği?
Bilgiğim kadarı ile Bluetooth bir donanım paketi.

Bu arada gerçekten satıcılar %80 haberdar değil. Kapı kolları aydınlatmalı olması lazım dedim. o yok dedi. Donanım paketi ne dedim. elegance dedi. ozaman elegance değil dedim.
Yani broşüre bakmadan almayın.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bana Kalırsa Skodanın Aklı Başına Gelmiş Ve Yeni Bolero'ya Bluetooth Takmışlar. Eski Versyonlarında Yok Tahminimce.

Yeni

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eski

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Resimde Gördüğünüz Gibi Bluetooth Seçeneğide Var...

Çevrimdışı sysyphos

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
O bluetooth seçeneği bende de var; fakat telefon tanıtılamıyor.. Ayrıca bluetooth kiti lazım.. Aracı 1500 bakımına götürdüğümde ben de sizin sorunuzu sormuştum; aracınızda bluetooth yok, yanıtını almıştım..

Bluetooth'tan müzik dinleme konusunda bir fikrim yok; çünkü benim telefonum bolero'ya bağlanamamıştı..

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O kısımı aktif hale getirseniz dahi aracınızda bluetooh modülü yoksa malesef kullanamazsınız.  3. parti olarak yüklenmesi gerekiyor. Kufatec Fiscon marka VAG için üretilen VW kitleri Skodalara monte ediliyor. İstanbul'da o konuda Yüce'nin ses görüntü sistemleri için yönlendirdiği Ender Elektronik var.

Ayrıca yenilenen Bolero'da entegre bluetooth yok, aracımdan biliyorum. Türkiye'ye gelen yeni Elegance'larda belki bluetooth standart gelmiş de olabilir birçok ülke paketinde standart çünkü.

Bluetooth'un ana üniteden bağlımsız Bolero ve Columbus'tan ayrı olmasının nedeni hem MFD'de hem de ünitede kullanılabilen bir arayüz sağlaması.