škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hafta sonu gs -fb maçının sonucu ne olur

Mesdi · 33 · 10759

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;4341
gacılarınızı yürekten tebrik ederim de, yarın akşam onlarla mı oynayacağız?:kiki:

yok onlar stada gelip saha kenarından destek vereceklermiş...:heyo::heyo::heyo::kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: lrfan;4315
Berabere kalsınlar  :hih:

Şampiyon BJK olsun...   :heyo:
aynen katılıyorum ve zaten bir aksilik çıkmazsa biz(beşiktaş) bu sene şampiyon oluruz inşallah
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hepsi yenilsin bu sene Sivas şampiyon olsun,Sivas dışında hiçbirinin bir Fenerbahçeli olarak şampiyon olmasını istemiyorum,hak ettiklerinede inanmıyorum.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dede kaybetmek için birşeyler yapar artık...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
genelde beraberlik olunca dostluk kazandı denilirdi ama akşam dostluk falan yoktu.her iki takımda 4 üncülük için birbirlerine tekme tokat girdiler.kavga dışında bizde bjk li olarak keyifle izledik ama kavgayı kınıyor onaylamıyorum.hiçbir takıma yakıştıramıyorum kimse kavga etmesin maç bitince herşey bitiyor boşuna bunca tatsızlık.Sportmence bir lig diliyorum.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Süper boks ve güreş müsabakası oldu, bu adamların hiçbirini milli takıma almayacaksın. Biri sana vuruyorsa sen ona vurmayacaksın ki vuran ceza alsın. Şimdi çorba oldu...

Skor BJK'ya yaradı..

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;4988
Süper boks ve güreş müsabakası oldu, bu adamların hiçbirini milli takıma almayacaksın. Biri sana vuruyorsa sen ona vurmayacaksın ki vuran ceza alsın. Şimdi çorba oldu...

Skor BJK'ya yaradı..

Bence Sivas'a yaradı :hih::hih::kiki:
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya sivas ya bjk ye yaradı sezon sonunda belli olacak bakalım kime yaramış
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elin gavuru (Lugano) her maçta ortalığı karıştırıyo, birlikte milli formayı giyen Semih, Arda gibi değerli futbolcular birbirine giriyo. Çok üzüldüm maçın sonundaki olaylara. Hiç yakışmıyor Türk futbolcusuna.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu maçtan hiçbirşey anlamadım zaten.Ot gibi maç izledim.Yavv sanki her iki takımada beraberlik yarıyormuş gibi top oynadılar.Zaten maçın sonundaki kavga herşeyin tuzu biberi oldu.İki çirkef futbolcu lugano ve emre aşık ( emre aşık' ı tanırım kendi söylemişti gülerek bende biraz çirkeflik vardır diye :) ) yüzünden semih ve arda ( ardayıda tanırım gerçekten efendi bi insandır biliyorum ) gibi iki centilmen futbolcuda güme gitti.Ha bide odun sabriyi unutmamak gerek.Yavv arkadaş bi maçıda itirazsız tamamla.Neyse benim diyeceğim şu ki iki takımda şampiyonluğu elleriyle teslim etmiştir.Bundan sonra bir fenerli olarak sivasın şampiyonluğunu bekliyorum artık :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben beşiktaşlı oldugum halde ya sivas yada beşiktaş şampiyon olsun diyorum.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

octaviaman

• Ziyaretçi
Bunlar bi dünya para alıyorlar üstüne de kendilerini işadamı zannedip havalara giriyorlar.Edepsizlik ayyuka çıkıyor.Toplumu da geriyorlar.Hepsine de yazıklar olsun.Şu memlekette profosyonel sporcu ne zaman görücez.Hakeme,birbirine,taraftara,medyaya v.s. kafa tutmayan sporcu profosyonelliğini göreceğimiz günler çok mu uzak?

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;5080
Bunlar bi dünya para alıyorlar üstüne de kendilerini işadamı zannedip havalara giriyorlar.Edepsizlik ayyuka çıkıyor.Toplumu da geriyorlar.Hepsine de yazıklar olsun.Şu memlekette profosyonel sporcu ne zaman görücez.Hakeme,birbirine,taraftara,medyaya v.s. kafa tutmayan sporcu profosyonelliğini göreceğimiz günler çok mu uzak?

:+1:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;5080

:+1:

ülkemizde onbinlerce üniversite mezunu, 2-3 lisan bilen gençler işsiz dolaşırken, sahada yılda milyon dolarlar kazanan eğitimsiz 3-5 çapulcunun yaptığı asla kabul edilemez.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maçı kartları zamanında göstermeyen hakem çileden çıkarttı. selçuk ve sabri yi zamanında atsaydı olaylar bu kadar büyümezdi . hep olaylarda görünen yüzüyle uğraşıyoruz bide tahrik sebeplerini irdelesek?