škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vagcom yazılım Fabia 2015

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ilk arabam olduğundan ve arabalar ile ilgili hiç bir bilgim tecrübem olmadığından dolayı sizlerin başını biraz ağrıtacağım malesef.

Sıfır aracımı teslim alırken satış temsilcisi arkadaşa, camların kumandadan kapanıp kapanmadığını sordum, kapanması lazım deneyelim dedi ama denemizde kapanmadı. Daha sonra, sana bi tüyo vereyim abi bu cam olayı da Amerikan park durumu gibi yazılımla hallediliyor dedi. Onu yaptırırken camları da yaptırırsın dedi.

Şimdi aracıma yazılımda kod atarak daha farklı ne gibi özelliklerini açtırabilirim? Örneğin, şöför camı hariç diğer camlarda tek dokunuşla camı komple açmak yada kapatmak yok, ısırma dedikleri olay yani cam kapanırken elinizi koyduğunuzda camın kapanmasını durdurmak gibi Özellikleri açılır mı bu kodlama işi ile?

Şimdiden bilgiler için teşekkürler..

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ömer bey satış  temsilcisi garanti konusunsa birşey söylemedi mi peki bu vagcom ile ilgili ?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vag-com olayı garantiyi etkilemez.Fabia 3 yeni bir araç illaki dediğiniz bir çok özellik yapılıyordur.Kodları araştırmak lazım:)

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: um1t;510389
Ömer bey satış  temsilcisi garanti konusunsa birşey söylemedi mi peki bu vagcom ile ilgili ?
Ümit bey satış temsilcisi garanti de sıkıntı olmadığını söyledi. Ama motor ile ilgili yapılacak her vagcom yazılımın aracı garantiden çıkardığını söyledi doğal olarak..

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;510390
Vag-com olayı garantiyi etkilemez.Fabia 3 yeni bir araç illaki dediğiniz bir çok özellik yapılıyordur.Kodları araştırmak lazım:)
Bu kodları araştıracağım ama bu işi Bursa da ehemmiyetli bir şekilde nerde kime yaptırabilirim onuda bulmam lazım.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vag-com a servis dışında müdahele olursa aracınız yine garanti dışında kalır.

Bu arada camlar açıkken kilit tuşuna uzun süre basmayaı heralde denemişsinizdir.

Eğer bu şekilde kapanmıyor ise Skoda ya hakikatten ayıp. Benim 2006 model  Opel imde vardı bu özellik :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vag-com garantiden aracı çıkarmaz. Bu konuyla alakalı okadar çok konu açıldı ki hangisine yazdım bilmiyorum kodladmış halde seat ve skoda araçlarımı and oto doğuş oto ve aydoğanlar otoya götürdüm herhangi bir sıkıntı yok. Üçünde de araçların kodlamalarının kendimin yaptığımı ve sorun varmı diye sordum ve sorunsuz işlem yapıldı. Diğer sorunuzda da farketmişsinizdir sadece şoför tarafı camının tuşunda 2. Kademe var o yüzden diğer camlarda tek dokunuş çalışmıyor bu yüzden kumanda işleviniz çalışmıyor ve çalışmayacaktır(kesine yakın bşr ihtimal diyeyim herzman herşet mümkün olabiliyor)