škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni octavia a7 fiyat listesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
jetta daki farkın yazılım kaynaklı olma şansı yüksek.
Bildiğim kadarıyla motorlarında bir fark yok..

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni Golf lerde ve yeni a3 de kullanilan motor ile jetta da kullanilan motor arasinda yazilim farki vardir mutlaka... jetta daki motor yillardir kullaniliyor, eski kasa golf un degerleri ile yenisi arasinda da bu fark vardir.. en azindan guncel 1.6 tdi golf e yazilim yapilamiyor, ancak bir onceki nesil golf e yazilim yapiliyor.. beyin de degisiklikler mevcut.. bu fark burdan kaynaklaniyor olabilir...

Çevrimdışı ibrahim k

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de uzun süredir yeni octavia yı takip ediyordum ve bu forumun çok faydası oldu, herkese teşekkürler.
Ardından Octavia için sipariş vermeye karar verdim, forumda bahsedildiği gibi fiyatlar üzerinden indirim yapılmadığı yazıldığı için tanıdıklar vasıtasıyla;

1,6 TDI DSG Elegance Şeker Beyazı (65.490 TL)
PJ3 17'' Teron Alüminyum Alaşım Jant (800 TL)
PLR 4 Kollu Çok Fonksiyonlu Deri Direksiyon (70 TL)
PT3 Ses kontrol özellikli bluetooth telefon kiti (600 TL)

aracı 65.750 TL ye anlaşarak sipariş verdim ve kapora bıraktım. Lansman fiyatları üzerinden bu özelliklerle aracın fiyatı 66.960TL yapıyor.

Fakat, maddi durumda sıkıntı nedeniyle aracı alamayacağım. Kaporamın da yanmasını istemiyorum açıkcası. Araç ile ilgilenen ve kesin alıcı olan arkadaşlar var ise benimle PM den ya da mail yoluyla ACİLEN irtibata geçebilirlerse siparişi aktarabiliriz.

İlk anlaştığımızda aracın Mayıs başında geleceği söylenmişti, fakat gemideki gecikme nedeniyle araç 20 Mayıs ta bayide olacakmış.

Çevrimdışı bay80

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;432442
Yeni Golf lerde ve yeni a3 de kullanilan motor ile jetta da kullanilan motor arasinda yazilim farki vardir mutlaka... jetta daki motor yillardir kullaniliyor, eski kasa golf un degerleri ile yenisi arasinda da bu fark vardir.. en azindan guncel 1.6 tdi golf e yazilim yapilamiyor, ancak bir onceki nesil golf e yazilim yapiliyor.. beyin de degisiklikler mevcut.. bu fark burdan kaynaklaniyor olabilir...

Evet doğru söylüyorsunuz; bir nevi aynı motorun orijinal chip takılmış hâli.
Acaba bu motora ne zaman çıkar chip yazılımı, eski motor yazılımla
Superchips ile
320 nm tork-145 hp ye
ABT ile
285 nm tork-125 hp ye yūkseliyordu.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 gün önce m.gazihan yaptı, facebook sayfasında gördüm..

Çevrimdışı bay80

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı josefsalvatini

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni 1.6 tdi lere yazılım yok suan malesef
O yapılan box uygulaması. .

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josefsalvatini;432527
Yeni 1.6 tdi lere yazılım yok suan malesef
O yapılan box uygulaması. .

Sadece görmüştüm, detaylı bakmadım, akşama detaylı bakarım..

Alıntı yapılan: bay80;432526
Bir link verebilir misiniz, çok merak ettim?

Akşam verebilirim, işyerinden facebook a giremiyorum..

Çevrimdışı cretan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;430453
lastik havalarını kontrol edin. fazla basılmış olabilir

kesinlikle doğru benim aracta 44 hava basılmıştı lastiklere , kasislerde ve bozuk zeminde çok rahatsız ediciydi... bugün düzelttiler basınçları yol sesi ve kasislerde var olan rahatsızlık kayboldu....

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 TSI lerin fiyatları aynı duruyor gibi. Dizellerin ki artmış ama.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Passata 30-45 gün sonrasına gün veriyorlar,ogünü beklemektense aynı kalite ve daha uygun fiyat olan octavıaya talep artığından fiyatlarda güncelleme yapılması gayet normal..

Çevrimdışı volumex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;435685
Passata 30-45 gün sonrasına gün veriyorlar,ogünü beklemektense aynı kalite ve daha uygun fiyat olan octavıaya talep artığından fiyatlarda güncelleme yapılması gayet normal..
ne alaka passat ve octavianın aynı kalıtede olduğu? passatım yok ve bu araca göz koyanlardan olmama rağmen ikisinin arasında oldukça konfor ve kalite farkı olduğunu biliyorum. tek açıklaması aç gözlülük. opsiyon listesini beklerken ilk kazığı attılar işte. üzülerek octavia üzerine planlanlarımı ertelemek ya da iptal etmek zorunda kalacağım, çünkü opsiyon fiyatlarından da ümitli değilim.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Ben sizin gibi düşünmüyorum,komşum yeni aldı passatı,inceledim ,hiç te söylediğiniz gibi arada 15 000 tl fark verecek kadar ne kalite nede konfor farkı var,aradaki fark sadece vatandaşın marka takıntısı..