škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İzmir'de Kar

mşah · 31 · 6759

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;604653
Valla aslında sömestrede ist da olacağım orda servise erya da girerim diye düşün düm sonra dedim ki hayrettin boşver vosmer den iyisini nerden bulacaksın bildigim  yer bilmediğim en iyi yerden daha iyidir.
Bu arada senin mekan ne taraf da bakarsın bi çay a çöküveririm, kısmet.

Erya'ya daha önce yolun düştü mü abi? Ben Anadolu yakasındayım ve erya'ya çok yakınım. Benim düldülü aslında erya'dan alacaktım ama, satış bölümündeki tiplerin davranışları asabımı bozunca "Ben buraya bir daha uğramam!" deyip 12 km. ötedeki yüce'den almıştım. Erya'nın servis bölümüne hiç gitmedim; iyi ya da kötü diyemem. Çayın lafı mı olur, beklerim :)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;604654
Erya'ya daha önce yolun düştü mü abi? Ben Anadolu yakasındayım ve erya'ya çok yakınım. Benim düldülü aslında erya'dan alacaktım ama, satış bölümündeki tiplerin davranışları asabımı bozunca "Ben buraya bir daha uğramam!" deyip 12 km. ötedeki yüce'den almıştım. Erya'nın servis bölümüne hiç gitmedim; iyi ya da kötü diyemem. Çayın lafı mı olur, beklerim :)
Ali kardeşim ilk yeti mi 2. El onlardan aldım bizi çok memnun bırakmışlardı. Servis bölümününde iyi oldigunu duyuyordum ben aldıgım aracta iç kapı kitleme bozuktu ama aylar sonra ücretsiz hallettiler buton degiştiler.onlarla yaşadığım bu kadar, bu servisi birtek onlarda yaptırmayı düşündüm ist tümseginde
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;604391
Buda manisaya gelince evin önünde, ama o kaldırıma çıkabilmek bayağı uğraştırdı doğrusu

Hocam kaldırımlara çıkmayın zaten. İnsanlara yürüyecek alan bırakın. Evinizin önüne değil de 50-100 m ileri park edin, ancak kaldırıma park etmeyin.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] haklısınız ancak bizim belediye başkanımız geniş olan sokagımızdan makam vip aracı ile gecemeyince yolumuzu daralttı imza topladık görüsmek istedik sokak sakinlerini kabuk etmedi ve inatla yolumuzu daralttı muhitimizde gece trafigi var park sorunu var yaya trafigi yok olmasına ragmen bizi bu hale getirdi. Sokagımız da beş bina var ve geceleri semtimizde ciddi park sorunu var bizler belediyenin zorunda her gece 9*10 araç bu durumdayız. Yoksa ben dahil gündüz kaldırımı boş tutuyoruz manisa büyük şehir belediyenin umrunda degil tüm kaldırımları zaten esnafa peşkeş çekmiş durumda. Acaba zor oyunu bozarmı diyoruz da yoksa bizlerde memnun değiliz.
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;604649
Sende vardı zaten. Soyulup döküldü mü yoksa?

Bendekiler sıcaktan bayağı çekti ve kenarlardan yapışkanlar sırıtmaya başladı bende söktüm, yapışkanları temizlerken uğraştırdı biraz ama Hayrettin Abi'nin gibi şeritleri denemek istiyorum bakalım nasıl duracak.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;604755
...uğraştırdı biraz ama Hayrettin Abi'nin gibi şeritleri denemek istiyorum bakalım nasıl duracak...

Ben de istiyom ama hassas iş beceremem:uve:. Yaptıracak adamı da nerde bulacaksın!!? Hayrettin Abi'deki şeritler özel sanki; uçlarında ok gibi bir şey var...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;604840
Ben de istiyom ama hassas iş beceremem:uve:. Yaptıracak adamı da nerde bulacaksın!!? Hayrettin Abi'deki şeritler özel sanki; uçlarında ok gibi bir şey var...

Bendeki bantlarda aynı, uygulaması basit aslında, başlangıç noktasını yapıştırıp son noktaya hizalayıp alttan yapışkanı açarak yapıştırıyorsun. Sana yarın uygulamalı bir video ekleriz.

Ürün bu:  http://www.hepsiburada.com/ikili-katana-serit-gri-10mt-p-OTSUS4716476523245

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;604840
yok yok ali Mehmet in dediği gibi basit bir şey fiatıda ucuz istersen sen al sömestirde ben uğrar beraber hallederiz istersen önce bendekini de görmüş olursun bak bu arada nası da çayı garantiliyom farkındasın hemii :gaz:;)
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;604863
... uygulaması basit aslında, başlangıç noktasını yapıştırıp son noktaya hizalayıp alttan yapışkanı açarak yapıştırıyorsun...
[MENTION=8414]mşah[/MENTION]

Sağol gardaşım. Ama esas sorun "hizalama" faslında(bendeniz gibi beceriksizler içün). Markörle kılavuz çizgisi mi çeksem acep? Hayrettin Abi'nin çayını iptal edip sana yazıyom :kiki::D

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynalara da siyah folyo düşünüyom. Beyaz kasada hoş durur, di mi :o:)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;604890

Sağol gardaşım. Ama esas sorun "hizalama" faslında(bendeniz gibi beceriksizler içün). Markörle kılavuz çizgisi mi çeksem acep? Hayrettin Abi'nin çayını iptal edip sana yazıyom :kiki::D

Umarım bu video yardımcı olur, bu kadarını halletmen gerekiyor artık :).

https://vimeo.com/199563002

.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2017, 22:55:50 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;604891
Aynalara da siyah folyo düşünüyom. Beyaz kasada hoş durur, di mi :o:)

Zevk meselesi ama bence kırmızı daha çok yakışır.
Siyah olsa durum bu

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

> Öncelikle sırf benim içün çektiğini sandığım videoya teşekkür ediyom :ok:

> Piyasada çeşit çeşit şerit var. Aracın yan tarafına çekmek için hangi tip şeridi önerirsin? Kaç metrelik şeritlerden alayım? :o

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;604998

> Öncelikle sırf benim içün çektiğini sandığım videoya teşekkür ediyom :ok:

> Piyasada çeşit çeşit şerit var. Aracın yan tarafına çekmek için hangi tip şeridi önerirsin? Kaç metrelik şeritlerden alayım? :o

ALİ kardeş videoyu sırf senin için çektim biraz el becerini geliştirmen için :D::aman:. Diğer tarafa şerit yetmedi öyle kaldı şimdilik :).
 Linkini vermiş olduğum şeritler bizim kullanmış olduğumuzla aynı, boy olarak yeterli olur ( 10 mt zaten ). Renk tercihi sana kalmış farklı renk yaparsan foto isteriz.

http://www.hepsiburada.com/ara?q=%C4%B0kili+Katana+%C5%9Eerit

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;605027
ALİ kardeş videoyu sırf senin için çektim biraz el becerini geliştirmen için. Diğer tarafa şerit yetmedi öyle kaldı şimdilik.
 Linkini vermiş olduğum şeritler bizim kullanmış olduğumuzla aynı, boy olarak yeterli olur (10 mt zaten)

Beceriksizlikte rakip tanımam :). İlk defa şeritleme yapacağım içün mutlaka bi hata yaparım. En iyisi ben bunlardan 5-6(50-60 metre) tane alayım :D

Her şey için teşekkürler :ok: