škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb kasko...hizmet ve fiyat...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben, skoda, allianz ile çalışıyor, avantajı vardır diye ondan yapmak istiyordum. araba superb 2.0 tdi 140 elegance. yarın (2-4-2012) alacam; araba sıfır( yeni). sigortanın fiyatını ve bileniniz var mı? ne kadara çıkar yoksa gene fibaya döneyim diyorum. allianz'da 2 + 2 yıl garanti süresi veriyorlar.

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
4700tl yok artik / belkide teminatlar yüksektir yada cok farkli kapsamlari vardir terör falan filan

Çevrimdışı hypetrax

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teminatlar ne kadar yüksek olsada 4700 biraz abartmışlar.

Ben kasko yaptırırken bu teminatlarla oynatmıştım öyle genelde çok az bir oynama oluyordu. Mesela karşı arabaya maksimum ödenecek miktar 30 bindi bende 70 bin yaptırmıştım 40 TL bile oynamamıştı.

Terörüde ekletmiştim oda 10-20 gibi birşey oynamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Tabi terörde ile göre farklılık gösterebilir.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hypetrax;338132
Teminatlar ne kadar yüksek olsada 4700 biraz abartmışlar.

Ben kasko yaptırırken bu teminatlarla oynatmıştım öyle genelde çok az bir oynama oluyordu. Mesela karşı arabaya maksimum ödenecek miktar 30 bindi bende 70 bin yaptırmıştım 40 TL bile oynamamıştı.

Terörüde ekletmiştim oda 10-20 gibi birşey oynamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Tabi terörde ile göre farklılık gösterebilir.

Doğru söylüyorsun, dediğin gibi çok az farkediyor bunlar. Ayrıca tekrar sôyleyeyim, tüm teminatları ve kapsam aynı tüm tekliflerde.

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben yeni teklifleri aldım. 2.0 tdi için fiba 2900, groupama 2100 verdi. ( arkadaşımdır kendileri) fibada 1 sene, groupamada 3 sene sıfır araba için pert olursa sıfır araba parasını sayıyorlar. 100.000'se 100.000 artı karşı tarafada aynı oran 200.000 tl lik bütçe yani. kazada kusur sizde değilse senelik yapılan indirimlerde aynen devam ediyor. groupamada orjinal parça takılıyor. özellikle cam değişiminde birçok firma yan sanayi kullanıyor orjinali taktırmıyor. ben groupamada takılıcam.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;338864
ben yeni teklifleri aldım. 2.0 tdi için fiba 2900, groupama 2100 verdi. ( arkadaşımdır kendileri) fibada 1 sene, groupamada 3 sene sıfır araba için pert olursa sıfır araba parasını sayıyorlar. 100.000'se 100.000 artı karşı tarafada aynı oran 200.000 tl lik bütçe yani. kazada kusur sizde değilse senelik yapılan indirimlerde aynen devam ediyor. groupamada orjinal parça takılıyor. özellikle cam değişiminde birçok firma yan sanayi kullanıyor orjinali taktırmıyor. ben groupamada takılıcam.

Sözle mi söylediler yoksa aynen poliçede açık ve seçik olarak yazıyor mu?
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;338883
Sözle mi söylediler yoksa aynen poliçede açık ve seçik olarak yazıyor mu?

şimdi yalan söylemiyim. galerinin kendisinde yaptırdım. kaza durumunda ismimizi verin buraya getirirler arabayı dediler. eh kendi orjinal serviside yan sanayi takmaz herhalde. bir sigortacı arkadaşım da aynen onayladı.